Ніякої передоплати!

Фронтальний навантажувач Everun ER08

Фронтальний навантажувач Everun ER 08 в Україні

З розвитком промисловості і виробництва вперше виникла необхідність у фронтальному навантажувачі понад 100 назад. Саме тоді з'явилася перша в світі модель, можливості якої оцінили в умовах гірничодобувної промисловості. Протягом 100 років машини стали більш зручні для роботи: спростили управління гідравлічним пристроєм, ходом машини. Конструктори почали приділяти особливу увагу не тільки функціональності, але і безпеки, комфортних умов роботи оператора. Навіть в самій критичній ситуації водій практично ніколи не отримує травми завдяки впровадженим технологічним рішенням.

Сьогодні для виконання різних завдань в сільському, комунальному господарстві, будівництві, на оптовій базі рекомендуємо купити фронтальний навантажувач Everun ER 08 в Україні. Це сучасна, високопродуктивна техніка, яка дозволяє прискорити багато робочі процеси на підприємстві.

Технічні характеристики

Компанія рекомендує фронтальний навантажувач Everun ER08 купити для виконання розвантажувальних, навантажувальних завдань, а також транспортування вантажів. У сільськогосподарській галузі техніка потрібна не тільки на навантаження і розвантаження зерна або насіння, але і їх перевалки. Останній процес потрібен для того, щоб продукція не подпревать і висихала рівномірно після збору врожаю. Everun ER08 фронтальний навантажувач дозволяє мінімізувати втрати, і зростає рентабельність сипучої сільськогосподарської продукції.

Двигун

На машину встановлений потужний дизельний рядний двигун Changai 90, потужністю 27 к.с .. Номінальний крутний момент 90/1800 N.m / об. Номінальна обертання мотора 2200 об / хв. Ефективна радіаторна система рідинного охолодження надійно захищає двигун від перегріву.

Передпусковий підігрів двигуна дає можливість швидше ввести техніку в експлуатацію в холодний сезон.

Максимальна швидкість руху техніки - 20 км / год, дає можливість швидко перевозити різні вантажі з одного місця в інше.     

Трансмісія

Встановлена гідростатична трансмісія з сервоприводом, яка витримує значні експлуатаційні навантаження. КПП - 2х2 дозволяє розвивати однакову швидкість вперед і назад, що важливо у виконанні різних завдань.  

Ходова

Рекомендуємо фронтальні навантажувачі Everun ER 08 купити в Україні з повним приводом. Завдяки підключенню передньої і задньої осі підвищується прохідність техніки. Колісна база 1122 мм робить машину стійкою при повному завантаженні ковша. Кліренс машини 220 мм, що важливо для використання машини на будівельному об'єкті.

Розміри коліс - 31х15.5-15 дюймів. Кузов представлений співчленами-шарнірними напіврами завдяки чому істотно збільшилася маневреність і знизився кут розвороту.   

Гідравліка

Комплектація складається з електродвигунів, шестеренчатого гидронасоса, розподільника, допоміжних насосів. Завдяки тому, що насос з'єднується безпосередньо з маховиком двигуна, мінімізуються втрати енергії і підвищується продуктивність техніки.

Основні дані:

  • максимальна вантажопідйомність - до 800 кг;
  • гранична довжина розвантаження ковша - 1360 мм;
  • оптимальна висота розвантаження - 2145 мм;
  • максимальна висота підйому ковша - 3270 мм;
  • об'єм - 0,48 м3:
  • ширина ковша - 1500 мм.

Такі дані дозволяють виконувати великі обсяги робіт, завантажувати самоскиди зі стандартними бортами.

Є опція автоматичного вирівнювання ковша, завдяки чому мінімізуються втрати під час навантаження. Функція «плаваючий ківш» дозволяє зачерпнути тільки необхідний вантаж.

Кабіна

Кабіна відповідає всім міжнародним вимогам безпеки FOPS / ROPS. Панорамне скління дає хороший круговий огляд. Взимку салон добре опалюється. Для комфорту в літню пору можна включити вентилятор. З інших зручностей - є радіо.

Так виконання основних вантажно-розвантажувальних завдань і іншої роботи рекомендуємо недорого придбати фронтальний навантажувач Everun ER08. Ціна відповідає якості техніки. 

Купівля техніки

Як показує практика, компанія, яка вкладає гроші у фронтальні навантажувачі Everun ER08, Ціни і витрати окупає протягом 6-12 місяців.

Тільки зараз ви не тільки маєте можливість купити модель без передоплати або в кредит, але і з сезонною знижкою. З усіх питань наберіть номер відділу продажів, вам зателефонують через 10-15 хвилин.

 

 Технічні характеристики:

Паливо дизель, Changai 90
Максимальна потужність, к.с./кВт 27/19 
Обертаючий момент, N.m/об 90/1800
Номінальна обертання, об/хв 2200
Максимальна швидкість руху, км/год 20
КПП 2+2
Привід 4х4
Габарити (ДхШхВ), мм 4600x1500x2500
Колісна база, мм 1120
Дорожній просвіт, мм 220
Тип кузова шарнірно-зчленований
Колеса 31х15.5-15
Тип гідравлічного насоса шестерний
Продуктивність, л/хв 50
Максимальна вантажопідйомність, кг 800
Обсяг ковша, м3 0,48
Висота розвантаження при вугіллі 45, мм 2120
Виліт, мм 800
Максимальна висота підйому, мм 3270
Максимальна довжина розвантаження, мм 1360
Ширина ковша, мм 1500
Система автоматичного вирівнювання ковша є
Вага, кг 2700
Базова комплектація ківш 0,48 м3, механічний джойстик, камера заднього виду, функція плаваючий ківш, обігрівач, вентилятор, радіо, передпусковий підігрів двигуна
Тип навантажувача: Фронтальні навантажувачі
Виробник: Everun
Потужність: 30 к.с.
Вантажопідйомність: 800 кг

Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs