Плуги

 Плуги

Механізація обробки сільського господарства неможлива без плуга. Тому для мотоблоків, мототрактори і міні-трактори у нас продається лінійка моделей плугів. Таке обладнання отримало хороші відгуки завдяки прийнятній ціні і багатофункціональності. За допомогою плуга можна не тільки орати ділянки по осені, а й для нарізки борозен під посів. Завдання навісного плуга зробити важка праця легким.

Глибина обробітку грунту залежить від кута нахилу корпусу. Тому необхідно перед початком роботи відрегулювати агрегат на:
 
1. Кут нахилу корпусу;
2. Глибина оранка, яка налаштовується за допомогою перестановки стійки обладнання по відношенню до замку;
3. Кут атаки. Кут між вістрям плуга і площиною грунту.
 
На сайті ви можете вибрати однокорпусні, двокорпусні, реверсивні, прямі, навісні, універсальні плуги. Зараз діє розпродаж, купите відразу кілька різних моделей недорого, зі значною знижкою. Поспішайте забрати агрегати в Києві самовивозом або з доставкою в Україні.
Незважаючи на те, що зараз ви можете придбати обладнання дешево, ви можете оплатити відразу всю вартість або оформити кредит.
Зверніть увагу, що на всі моделі діє гарантія. До всієї продукції є опис, фото, характеристики, і відео демонструє обладнання в роботі.

Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Made in Etechs