Мотоблоки

 

Мотоблок і його використання в сільському господарстві 

Мотоблоки є універсальною технікою, яка виготовляється на базі одноосного шасі. Такий агрегат можна застосовувати для виконання різних сільськогосподарських робіт, наприклад для підгортання, поливу, оранки, косіння трави, розкидання добрив. Деякі моделі відрізняються особливо маленькими габаритами, це дозволяє використовувати їх на клумбах і в теплицях. Найпотужніші мотоблоки можна використовувати для прибирання снігу або перевезення невеликих вантажів. Якщо ви збираєтеся купити мотоблок, вам буде корисно ознайомитися з інформацією, наведеною нижче. 

Які бувають мотоблоки? 

Мотоблоки можна розділити на такі типи: 

● Легкі мотоблоки Потужність легких мотоблоків зазвичай до 5,5 кінських сил, вага до 80 кг. Часто вони комплектуються фрезою. Така техніка ідеально підходить для невеликих територій, приблизно до 20 соток. 

● Середні мотоблоки Потужність середніх мотоблоків варіюється від 5,5 до 9 кінських сил. Вага такої техніки найчастіше в межах 130 кг. Зазвичай середні мотоблоки мають знімні колеса і оснащуються пасивної грунтофрезою. Ця техніка підходить для роботи на ділянках до 60 соток. 

● Важкі мотоблоки Потужність важких мотоблоків вище 9 кінських сил. Вони оснащені валом відбору потужності, тому до них можна агрегатувати активну грунтофрези, яка встановлюється на задню частину мотоблока і їде за ним. Можливість встановити навісне обладнання дозволяє помітно розширити спектр виконуваних робіт, що є величезним плюсом для мотоблока. Звичайно, дана техніка може працювати на ділянці з більшою площею, до 2 гектар. 

Мотоблок або мототрактор? Що вибрати 

Мотоблок є самохідної машиною, яка вимагає постійного супроводу оператора. Якщо ви хочете купити мотоблок в Україні, вам слід врахувати, що при роботі з даною мототехникой ви в будь-якому випадку будете отримувати певне навантаження на спину і руки. При виконанні великих обсягів робіт це може привести до чималого дискомфорту. Щоб не витратити гроші даремно, перед покупкою обов'язково потрібно оцінити обсяг і тип робіт, які вас чекають, і розміри вашої ділянки. Наприклад, якщо ви шукаєте обладнання тільки для оранки, культивування або підгортання, вам буде досить мотоблока. Але якщо ви плануєте використовувати мототехніку на великій ділянці, а серед ваших завдань виконання сіножатей, посадка і викопування врожаю, полив, добриво грунту та інші енерговитратні сільськогосподарські роботи - обов'язково зверніть увагу на мототрактор. Ну а якщо площа вашої ділянки перевищує 10 гектар, правильним рішенням буде покупка минитрактора. Звичайно, вартість мототракторов і мінітракторів вище, але дана техніка помітно полегшить вашу роботу, заощадить час і збереже здоров'я! 

Де купити мотоблок недорого? 

Інтернет-магазин Мотокосмос вже давно займається продажем мотоблоків і іншої сільськогосподарської техніки, тому ми пропонуємо доступні ціни та розширену гарантію від виробника. Ви можете купити агротехніку в кредит або за безготівковим розрахунком з ПДВ. Доставка по Києву та в усі регіони України здійснюється за наш рахунок. Крім того, в нашому інтернет-магазині ви завжди можете придбати навісне обладнання для мотоблока. Якщо вас цікавить конкретний агрегат, який не представлений в асортименті сайту, обов'язково уточніть його наявність у менеджера. 

Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Made in Etechs