Ніякої передоплати!

Сіялка для мотоблока

  Аграрний сектор активно розвивається завдяки використанню спеціального обладнання. Одним з найпопулярніших варіантів вважаються мотоблоки, які додатково оснащуються навісним обладнанням. До нього відносяться сівалки, які дають можливість організувати посівні роботи максимально продуктивно. Якісні сівалки для мотоблоків купити можна під різні запити, якщо звернутися в перевірений інтернет-магазин. В такому випадку можна розраховувати на якісне обслуговування, професійні консультації, оперативну доставку, адекватну вартість та інші переваги.

  Якісні сівалки для мотоблоків і їх основні особливості

  На сучасному ринку представлено два основні різновиди такого обладнання, серед яких зернові та овочеві. За допомогою овочевих моделей можна організувати ефективний посів різноманітних культур, серед яких Кукурудза, огірок і багато іншого. Принцип роботи досить простий, але ефективний. У борозну поступово висівається певна кількість насіння. Гарантує високий рівень точності посіву, що неймовірно важливо для продуктивності робіт. За допомогою сошника проробляються борозни, після чого закладаються насіння. Потім грунт засипається. Якісну сівалку для мотоблока купити повинен кожен, хто хоче вивести ефективність робіт на новий рівень. Зернові моделі використовуються, коли немає особливої важливості в точності висіву. Таке обладнання може застосовуватися для посіву різноманітних злачних культур, наприклад, ячменю або пшениці.

  Щоб купити сівалку для мотоблока з повним набором експлуатаційних переваг, необхідно приділити увагу вибору. Існує кілька критеріїв, які обов'язково треба враховувати. Це дозволить підібрати під свої актуальні потреби і запити високоякісне обладнання. Серед основних факторів треба відзначити:

  • Кількість рядів, ширину захвату. Для невеликого земельної ділянки фахівці рекомендують вибирати машину однорядного або дворядного типу.
  • Продуктивність і швидкість роботи.
  • Ємність бункера і т. д.

  Завдяки уважному підходу до вибору можна отримати гарантію якості і надійності. Якщо буде потрібно кваліфікована консультація досвідчених менеджерів, у нас її зможе отримати кожен клієнт.

  Купити сівалки для мотоблоків в Україні

  Придбати відповідне навісне обладнання дуже просто з гарантією якості від виробника та іншими перевагами можна у нас. Інтернет-магазин сільськогосподарської техніки пропонує комфортні умови, великий асортимент і безліч інших переваг. Ефективна сівалка для мотоблоків ціни на яку залежать від різних факторів, стане корисним помічником у виконанні робіт на земельній ділянці.

  З нами можна замовити обладнання в будь-який зручний час в підготовленому електронному каталозі. Діють різні варіанти доставки по країні, пропонуються зручні методи оплати. Ефективна сівалка мотоблоків ціна якої відрізняється доступністю, може стати ідеальним рішенням для організації відповідних робіт. Головне правильно її вибрати.

  Цены Сеялки
  • Товар
   Ціна
  • Сеялка мотоблочная 4-х рядная СМ-4 (1т)
   7 755грн
  • Сеялка мотоблочная 2-х рядная СМ-2
   4 864грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs