Ніякої передоплати!

Сеялки

  Цены Сеялки
  • Товар
   Ціна
  • Сеялка мотоблочная 4-х рядная СМ-4 (1т)
   8 108грн
  • Сеялка мотоблочная 2-х рядная СМ-2
   5 085грн
  • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   18.09.2020
   Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
  • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   14.09.2020
   Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
  • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   13.09.2020
   Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
  • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   10.09.2020
   Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

  Аграрний сектор активно розвивається завдяки використанню спеціального обладнання. Одним з найпопулярніших варіантів вважаються мотоблоки, які додатково оснащуються навісним обладнанням. До нього відносяться сівалки, які дають можливість організувати посівні роботи максимально продуктивно. Якісні сівалки для мотоблоків купити можна під різні запити, якщо звернутися в перевірений інтернет-магазин. В такому випадку можна розраховувати на якісне обслуговування, професійні консультації, оперативну доставку, адекватну вартість та інші переваги.

  Якісні сівалки для мотоблоків і їх основні особливості

  На сучасному ринку представлено два основні різновиди такого обладнання, серед яких зернові та овочеві. За допомогою овочевих моделей можна організувати ефективний посів різноманітних культур, серед яких Кукурудза, огірок і багато іншого. Принцип роботи досить простий, але ефективний. У борозну поступово висівається певна кількість насіння. Гарантує високий рівень точності посіву, що неймовірно важливо для продуктивності робіт. За допомогою сошника проробляються борозни, після чого закладаються насіння. Потім грунт засипається. Якісну сівалку для мотоблока купити повинен кожен, хто хоче вивести ефективність робіт на новий рівень. Зернові моделі використовуються, коли немає особливої важливості в точності висіву. Таке обладнання може застосовуватися для посіву різноманітних злачних культур, наприклад, ячменю або пшениці.

  Щоб купити сівалку для мотоблока з повним набором експлуатаційних переваг, необхідно приділити увагу вибору. Існує кілька критеріїв, які обов'язково треба враховувати. Це дозволить підібрати під свої актуальні потреби і запити високоякісне обладнання. Серед основних факторів треба відзначити:

  • Кількість рядів, ширину захвату. Для невеликого земельної ділянки фахівці рекомендують вибирати машину однорядного або дворядного типу.
  • Продуктивність і швидкість роботи.
  • Ємність бункера і т. д.

  Завдяки уважному підходу до вибору можна отримати гарантію якості і надійності. Якщо буде потрібно кваліфікована консультація досвідчених менеджерів, у нас її зможе отримати кожен клієнт.

  Купити сівалки для мотоблоків в Україні

  Придбати відповідне навісне обладнання дуже просто з гарантією якості від виробника та іншими перевагами можна у нас. Інтернет-магазин сільськогосподарської техніки пропонує комфортні умови, великий асортимент і безліч інших переваг. Ефективна сівалка для мотоблоків ціни на яку залежать від різних факторів, стане корисним помічником у виконанні робіт на земельній ділянці.

  З нами можна замовити обладнання в будь-який зручний час в підготовленому електронному каталозі. Діють різні варіанти доставки по країні, пропонуються зручні методи оплати. Ефективна сівалка мотоблоків ціна якої відрізняється доступністю, може стати ідеальним рішенням для організації відповідних робіт. Головне правильно її вибрати.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs