Ми працюємо! Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами. Доставка товару здійснюється щодня.

Культиватори

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Культиватор Bomet 1.8 м
   10 800грн
  • Культиватор Bomet 2.1 м
   12 150грн
  • Культиватор суцільного обробітку КН-1,6
   7 830грн
  • Культиватор суцільного обробітку з катком КН-1,6М з грудобоєм
   9 045грн
  • Культиватор суцільного обробітку КН-1,4 Л (3т)
   5 805грн
  • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
   26.05.2020
   Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

    В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

  • Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
   02.03.2020
   Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
   На сьогоднішній день вибір сільськогосподарської техніки в Україні досить великий. Можна купити мінітрактор японського, корейського, індійського, китайського, а також білоруського виробництва. Ні для кого не секрет що найпопулярнішою і затребуваною є сільгосптехніка білоруського мінського тракторного заводу (МТЗ).
  • Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
   02.02.2020
   Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
   На сільськогосподарському ринку України на сьогоднішній день представлено безліч техніки різноманітних торгових марок. І кожна з них відрізняється один від одного і має свої переваги і недоліки.
  • Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
   02.02.2020
   Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
   З кожним роком в Україні збільшується кількість фермерських господарств і власників земельних ділянок. Для оброблення бажано купити мінітрактор в Україні (сільськогосподарську техніку), так як він дозволяє прискорити проведення робіт, а також полегшити ручної людська праця.

   Культиватори

   
  Щоб підвищити врожайність, давно використовуються причіпні культиватори. За допомогою такого обладнання збільшується аерація, м'якість грунту, рівномірний розподіл добрив по площі, збільшення родючості.
   
  Перед посадочними роботами готується грунт, де використовується суцільна культивація без перевертання пластів. Обробка постійно потрібна і протягом активного росту і розвитку рослин. Тому вам необхідно купити недорого культиватор для мінітракторів.
   

  Як правильно вибрати культиватор?

   
  Суцільні культиватори за прийнятною ціною використовуються самостійно для мінітехніки або ж в поєднанні з катками, боронами. На сайті ви можете придбати дешево парові, просапні спеціальні культиватори.
   
  До паровим моделям відносять агрегати для суцільного обробітку грунтів, де потрібні передпосівні заходи на полях.
  Просапні моделі використовуються для міжрядної обробки під час інтенсивного розвитку рослин.
  Спеціальні агрегати застосовуються для обробки баштанних, чайних культур в садах.
  Оскільки зараз діє розпродаж, ви можете придбати зі знижкою відразу кілька агрегатів для повноцінної обробки ґрунту протягом сезону. На всі моделі дається гарантія. Щоб було простіше орієнтуватися до будь-якого опису, надається не тільки фото, але і відео дії в роботі.
   
   
   
   Культиватори в Україні мають різні модифікації. За принципом кріплення розрізняють навісні культиватори, що встановлюються на базові шасі. Є моделі, які прикріплюються тягачів або іншим причіпним механізмам. Якщо потрібна точність в роботі, використовується навісне обладнання. Якщо обробка не вимагає високої точності, застосовуються культиватори на причіпних механізмах.
   
  Щоб привести обладнання в дію використовується вал відбору потужності. Всі пристрої, представлені в магазині, поділяють на пасивні, які працюють від дії тягової техніки і активні з приводними ріжучими елементами.
   
  Моделі, представлені на сайті, мають позитивні відгуки. Вже зараз ви можете замовити будь-яку покупку з доставкою по Україні. Якщо ви проживаєте в Києві, є можливість забрати техніку самовивозом.
   
  Якщо ви поки не в змозі повністю оплатити всю вартість покупки, є можливість оформлення в кредит.
  Фільтр

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs