Культиватори

 Культиватори

 
Щоб підвищити врожайність, давно використовуються причіпні культиватори. За допомогою такого обладнання збільшується аерація, м'якість грунту, рівномірний розподіл добрив по площі, збільшення родючості.
 
Перед посадочними роботами готується грунт, де використовується суцільна культивація без перевертання пластів. Обробка постійно потрібна і протягом активного росту і розвитку рослин. Тому вам необхідно купити недорого культиватор для мінітракторів.
 

Як правильно вибрати культиватор?

 
Суцільні культиватори за прийнятною ціною використовуються самостійно для мінітехніки або ж в поєднанні з катками, боронами. На сайті ви можете придбати дешево парові, просапні спеціальні культиватори.
 
До паровим моделям відносять агрегати для суцільного обробітку грунтів, де потрібні передпосівні заходи на полях.
Просапні моделі використовуються для міжрядної обробки під час інтенсивного розвитку рослин.
Спеціальні агрегати застосовуються для обробки баштанних, чайних культур в садах.
Оскільки зараз діє розпродаж, ви можете придбати зі знижкою відразу кілька агрегатів для повноцінної обробки ґрунту протягом сезону. На всі моделі дається гарантія. Щоб було простіше орієнтуватися до будь-якого опису, надається не тільки фото, але і відео дії в роботі.
 
 
 
 Культиватори в Україні мають різні модифікації. За принципом кріплення розрізняють навісні культиватори, що встановлюються на базові шасі. Є моделі, які прикріплюються тягачів або іншим причіпним механізмам. Якщо потрібна точність в роботі, використовується навісне обладнання. Якщо обробка не вимагає високої точності, застосовуються культиватори на причіпних механізмах.
 
Щоб привести обладнання в дію використовується вал відбору потужності. Всі пристрої, представлені в магазині, поділяють на пасивні, які працюють від дії тягової техніки і активні з приводними ріжучими елементами.
 
Моделі, представлені на сайті, мають позитивні відгуки. Вже зараз ви можете замовити будь-яку покупку з доставкою по Україні. Якщо ви проживаєте в Києві, є можливість забрати техніку самовивозом.
 
Якщо ви поки не в змозі повністю оплатити всю вартість покупки, є можливість оформлення в кредит.
Фільтр

Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Made in Etechs