Ніякої передоплати!

Культиватори для мінітрактора

  Купити культиватори для мінітрактора з доставкою по Україні

  Культиватори потрібні для виконання суцільної передпосівної, міжрядної обробки. Іноді також можуть застосовуватися після збирання врожаю. Виконується відразу цілий комплекс завдань від розпушування, до знищення бур'янів, часткового перевертання, вирівнювання грунту. Культивація дозволяє підвищити врожайність культур від 10 до 50%. На сайті представлені різні агрегати для мінітрактора від 13 до 50 к. с.

  Менеджери компанії "Мотокосмос" швидко підберуть необхідне обладнання під конкретну потужність трактора малого класу з урахуванням міцності заднього механізму.

  Купити культиватори для мінітрактора в Україні: Значення

  Технологія має велике значення для підвищення врожайності зернових, овочевих, технічних культур. Крім того, суцільна обробка часто проводиться в садах, лісництвах.

  1. Суцільна обробка має велике значення для балансу твердих частинок і пор. В результаті грунт отримує не тільки достатню кількість вологи і корисних речовин.
  2. Аерація на достатньому рівні стимулює ріст і розвиток кореневої системи рослин, відповідно культури розвиваються швидше. Зростає маса плодів, бульб, цибулин, зерна, насіння.
  3. Невелике перемішування грунту активізує корисні мікроорганізми, які переробляє органіку в корисні речовини.
  4. Правильна суцільна передпосівна обробка сприяє швидкому зростанню насіння.
  5. Культивація - це самий екологічно безпечний спосіб знищення бур'янів, гнізд комах-шкідників. Тому часто використовується як безгербіцидна обробка ґрунтів.

  При цьому перед покупкою, необхідно звернути увагу на конструкцію купується культиватора.

  Культиватор купити для мінітрактора: різновиди та комплектація

  Виділяє наступні види агрегатів:

  • просапні агрегати - для міжрядної обробки з метою аерації та знищення бур'янів;
  • парові агрегати - для суцільної обробки;
  • стерньові культиватори - для виконання обробки по стерні.

  Менеджери допоможуть вибрати культиватор на мінітрактор. Купити можна обладнання з будь-якою комплектацією. Агрегати комплектуються з таких робочих органів: розпушувальних лап, котків, пружинно-каткової приставки.

  • Ропи для розпушування. Можуть бути долотоподібними або стрілчастими, в залежності від призначення. Закріплюються на пружинних або жорстких стійках. Якщо долотоподібні лапи застосовуються для розпушування, то стріли – органи універсальної дії. Пружинні і жорсткі стійки теж мають різне функціональне значення. Культиватор з першим типом в основному рихлить і перевертає, виносить насіння бур'янів на поверхню. Тоді як жорстка стійка використовується для підрізання бур'янів.
  • Катки - основне завдання цих органів вирівняти грунт і розбити грудки, ущільнити верхній шар.
  • Каткова приставка - застосовується для розрівнювання грунту і дроблення дрібної грудкуватої структури грунту.

  Звертайте увагу на розміри та форми робочих органів перед тим, як купити культиватори для мінітрактора. Ціна повністю себе окупить за сезон експлуатації.

  Купити культиватори для мінітракторів в Україні з доставкою

  Перед тим, як придбати агрегат, орієнтуйтеся на опис або звертайтеся до відділу продажів. Підберемо для вас оптимальний варіант. Після підтвердження замовлення, доставка приходить на наступний день, незалежно від відстані. Оплата при отриманні.

  Цены Культиватори
  • Товар
   Ціна
  • Культиватор Їжачок
   2 972грн
  • Культиватор суцільної з катком Bomet 1.8 м
   23 372грн
  • Культиватор суцільного обробітку Bomet 2 м
   14 050грн
  • Культиватор комбінований Європак 2.8 м
   45 123грн
  • Культиватор Bomet 1.8 м
   12 835грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs