Ніякої передоплати!

Культиватори

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Культиватор суцільного обробітку Bomet 2 м
   14 612грн
  • Культиватор комбінований Європак 2.8 м
   46 927грн
  • Культиватор Bomet 1.8 м
   11 240грн
  • Культиватор Bomet 2.1 м
   12 645грн
  • Культиватор суцільного обробітку КН-1,6
   8 149грн
  • Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   14.12.2020
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві Японські мінітрактори - це компактна продуктивна техніка, яка застосовується у всіх робочих напрямках: комунальній сфері, будівництві, ландшафтно-парковому дизайні, в аграрному напрямку, тваринництв...
  • Купівля автогрейдерів в Україні
   10.12.2020
   Купівля автогрейдерів в Україні
   Як вибрати недорогий новий грейдер в Україні? Грейдер - це універсальна техніка, яка використовується в будівництві та комунальній сфері. перемішування і розрівнювання грунту; створення дорожньої " подушки»; формування укосів,...
  • Купівля бульдозера в Україні
   08.12.2020
   Купівля бульдозера в Україні
   Як вибрати відповідний бульдозер? На сайті "Мотокосмос" ви можете недорого придбати бульдозери – техніку зі спеціальним навісним відвалом, яка застосовується для ландшафтних, землерийних робіт. Існує п'ять КЛАСІВ бульдозерів: н...
  • Купівля тягача
   08.12.2020
   Купівля тягача
   Як вибрати сідельний тягач? Сучасний тягач володіє високою маневреністю, універсальністю, можливістю послідовної агрегації з декількома причепами; можливість швидкої заміни причіпних платформ. Одне з головних переваг полягає в тому, що можна дост...

   Культиватори

   
  Щоб підвищити врожайність, давно використовуються причіпні культиватори. За допомогою такого обладнання збільшується аерація, м'якість грунту, рівномірний розподіл добрив по площі, збільшення родючості.
   
  Перед посадочними роботами готується грунт, де використовується суцільна культивація без перевертання пластів. Обробка постійно потрібна і протягом активного росту і розвитку рослин. Тому вам необхідно купити недорого культиватор для мінітракторів.
   

  Як правильно вибрати культиватор?

   
  Суцільні культиватори за прийнятною ціною використовуються самостійно для мінітехніки або ж в поєднанні з катками, боронами. На сайті ви можете придбати дешево парові, просапні спеціальні культиватори.
   
  До паровим моделям відносять агрегати для суцільного обробітку грунтів, де потрібні передпосівні заходи на полях.
  Просапні моделі використовуються для міжрядної обробки під час інтенсивного розвитку рослин.
  Спеціальні агрегати застосовуються для обробки баштанних, чайних культур в садах.
  Оскільки зараз діє розпродаж, ви можете придбати зі знижкою відразу кілька агрегатів для повноцінної обробки ґрунту протягом сезону. На всі моделі дається гарантія. Щоб було простіше орієнтуватися до будь-якого опису, надається не тільки фото, але і відео дії в роботі.
   
   
   
   Культиватори в Україні мають різні модифікації. За принципом кріплення розрізняють навісні культиватори, що встановлюються на базові шасі. Є моделі, які прикріплюються тягачів або іншим причіпним механізмам. Якщо потрібна точність в роботі, використовується навісне обладнання. Якщо обробка не вимагає високої точності, застосовуються культиватори на причіпних механізмах.
   
  Щоб привести обладнання в дію використовується вал відбору потужності. Всі пристрої, представлені в магазині, поділяють на пасивні, які працюють від дії тягової техніки і активні з приводними ріжучими елементами.
   
  Моделі, представлені на сайті, мають позитивні відгуки. Вже зараз ви можете замовити будь-яку покупку з доставкою по Україні. Якщо ви проживаєте в Києві, є можливість забрати техніку самовивозом.
   
  Якщо ви поки не в змозі повністю оплатити всю вартість покупки, є можливість оформлення в кредит.

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs