Ніякої передоплати!

Купити Мінітрактор

  Як вибрати відповідний мінітрактор для індивідуальних потреб?

  Мінітрактори - це особливий сегмент, який набрав особливу популярність в сільському господарстві і суміжних галузях. Оскільки така техніка недорого коштує, моделі часто купують дачники для обробки городів і взагалі ведення домашнього господарства. Тому важливо орієнтуватися для чого вибирається техніка-домашнього господарства або ж певного виду бізнесу. Розглянемо докладніше питання комплектації

  Купити мінітрактор в Україні недорого: важлива не тільки ціна, але і комплектація

  Під час діалогу з потенційним покупцем менеджери завжди з'ясовують, для чого Покупець планує використовувати мінітрактор.

  Для домашнього господарства купити мінітрактор недорого найпростішої комплектації, без гідропідсилювача, з ремінною передачею крутного моменту і мінімальним набором опцій. Як правило, такий помічник потрібен для обробки невеликої ділянки, рідше городів сусідів, підвезення дров і будівельних матеріалів, вивезення сміття. Для механізації побутової праці техніки потужністю 12-20 к.с. цілком вистачає.

  Якщо вибирається модель хоча б для дрібного аграрного бізнесу, то бажано вибирати модель з прямою передачею і гідропідсилювачем, оскільки йде підвищене навантаження на вузли, агрегати. Також йде підвищене навантаження оператора, з цієї причини та важливий гідропідсилювач керма. Для обробки полів і городів підійде мінітрактор з задньосекційною гідравлікою. При цьому важливо, щоб техніка мала регульовані колії.

  Для садово-паркового або лісового господарства також достатньо техніки з односекційною гідравлікою. При цьому можна вибирати мінітрактор без регулювання колій. При цьому тут бажано орієнтуватися на тягові характеристики моделі виходячи з площі саду, лісу, парку.

  Якщо плануєте брати модель для тваринництва, комунальної сфери або будівництва, регулювання колій неважлива. При цьому необхідні рішення для установки не тільки задніх, але і передніх робочих агрегатів. Якщо особливо на комплектацію важливо звернути увагу, якщо мінітрактор планують використовувати одночасно як екскаватор-навантажувач, Навантажувач-траншеєкопач.

  Виходячи з вищевикладеного матеріалу, спочатку необхідно звертати на комплектацію, потім вже орієнтуватися на вартість.

  Купити мінітрактори: вибір моделей з урахуванням технічних характеристик

  Ми докладніше розглянемо мінітрактори купити, використовуючи фільтри технічних характеристик. Розробниками створені ці опції пошуку, щоб ви змогли швидко підібрати для себе техніку необхідної комплектації.

  Виробник

  На сайті представлено 27 брендів мінітракторів китайського, корейського, білоруського, японського, індійського виробництва. При цьому китайські мінітрактори бувають двох типів:

  Техніка виробляється на виробництвах з повним циклом. Назви брендів згадуються на латині.

  У Китаї виробляються тільки деталі, вузли та агрегати, а збірка відбувається на виробництві українського постачальника. Зазвичай такі бренди продаються під назвами, прописаними кирилицею.

  Потужність і продуктивність

  Велика частина мінітракторів комплектується дизельними двигунами в поєднанні з рідинної (радіатор) або комбінованої (Радіатор+вентилятор) системою охолодження. Потужність силових агрегатів варіюється від 12 до 60 кінських сил. На найдешевші моделі потужністю до 35 сил встановлюються одноциліндрові двигуни. На більш дорогі моделі від 24 до 35 к.с. встановлені 3-циліндрові силові агрегати. На техніку понад 35 сил, за винятком старих старих японських мінітракторів, як правило, встановлюються 4-циліндрові двигуни.

  Тип передачі

  На найдешевших моделях встановлюють ремінну передачу. Такі моделі можна рекомендувати тільки для домашнього господарства, рідше для заробітку. Для бізнесу краще підібрати модель з прямою передачею.

  Тип приводу

  На сайті продаються в основному задньопривідні моделі, які оптимально підходять для обробки невеликих ділянок, оскільки у них помірне тягове зусилля. Для бізнесу рекомендується віддати перевагу мінітрактору, в якому підключається додатково передній привід.

  Додаткові опції: гідропідсилювач, реверс, блокується диференціал, регульовані колії

  Гідропідсилювач керма. Гідравлічне управління - найважливіша деталь, яка полегшує обертання керма. Являє собою гідравлічну систему замкнутого циклу, яка складається з насоса, регулятора тиску, розширювального бачка з запасом масла, керуючого золотника і силового гідроциліндра. Гідропідсилювач важливий в разі якщо ви працюєте на тракторі не 2-3 години, а цілий день. Крім того, гідравлічне управління має вище в рази зносостійкість.

  Реверс. Простіше кажучи, це окремий важіль, який дозволяє міняти хід мінітрактора на протилежний. КПП з реверсом оснащена додатковими шестернями, які відповідають за напрямок обертання інших шестерень коробки передач.

  Блокується диференціал - найважливіша опція мінітрактора, яка часто використовується в польових умовах в умовах, складних для прохідності. При включенні блокування колеса починають крутитися з різною швидкістю, що важливо для кочення шин без прослизання на розворотах.

  Регулювання колій - важлива настройка, яка дозволяє відрегулювати колеса переднього і заднього моста трактора. Наприклад, якщо відстань між рядами 70 см, виставляється відстань між коліями 140 см. якщо відстань міжрядь 60 см, то колія виставляється на 120 см.

  Однодискове і дискове зчеплення

  На одні мінітрактори встановлюється однодискове зчеплення, але інші дводисковий механізм. Для чого це потрібно? Якщо у вас однодискове зчеплення, то фреза, косарка, Інше обладнання, що працює від ВВП, запускається тільки тоді, коли мінітрактор починає їхати. При дводисковому зчепленні ВВП працює незалежно від ходу техніки. Ви просто вичавлюєте муфту, і активне обладнання починає працювати навіть, коли техніка стоїть (працює на холостому ходу).

  Ширина гуми

  Ширина покришок також важливий момент. Наприклад, стандартна шина чаші буде пробуксовувати на вологому або пухкому грунті, ніж широка гума. Таке явище пояснюється тим, що зі збільшенням площі коліс знижується тиск на ґрунт. При цьому слід зазначити, що зі зменшенням ширини коліс підвищує швидкість руху мінітрактора.

  Природно, що вартість мінітрактора в Україні повною мірою залежить від повноти комплектації.

  Мінітрактор купити в Україні: в яких випадках потрібна кабіна, а в яких ні

  Кабіна необхідна якщо мінітрактор використовується цілий рік. Каркас захищає від дощу снігу, вітру. Також конструкція кабіни потрібна, якщо ви працюєте з роторними косарками або навантажувачем. В цьому випадку тракторист захищений від летючих каменів, піску що падає або щебеню. Таким чином, купити міні трактор з кабіною коштує дорожче, але каркас гарантує додатковий комфорт і безпеку.

  Навіть сама бюджетна кабіна зазвичай обігрівається взимку грубкою. У більш дорогій комплектації салон кабіни продувається вентиляторами та іноді встановлюється Кондиціонер. У деяких випадках кабіна не рекомендується, наприклад, якщо оператор працює всередині господарських приміщень, наприклад під час роздачі кормів або Прибирання приміщень. Якщо техніка застосовується у тваринництві, каркас кабіни може іноді заважати. В інших випадках, кабіна створює комфорт під час роботи на техніці.

  На сайті представлено більш як 50 моделей і модифікацій різних брендів, тому відповідний міні трактор купити клієнту не складе труднощів.

  Купити недорогий мінітрактор: переваги

  В кінці відзначимо, кілька особливостей, завдяки яким техніка швидко окупить свою вартість і всі витрати.

  Оптимізація трудових ресурсів. Механізація праці спрощує будь-яку ручну роботу, і дає можливість виконати її в 5-10 разів швидше. Мінітрактор з оператором на виробництві і в сфері обслуговуванні дозволяє замінювати цілий штат працівників.

  Економна витрата палива. Всі моделі оснащуються дизельними моторами, тому за замовчуванням така техніка економічна і продуктивна.

  Маневреність і компактність. Завдяки цим параметрам мінітрактор використовується для оранки присадибних ділянок від 10 соток, в обмежених міських умовах, де на великогабаритній техніці складно виконувати завдання.

  Ціна і недороге обслуговування. Коштують набагато дешевше, ніж великогабаритна техніка. Зокрема на китайські та білоруські моделі запчастини коштують недорого, а японську і корейську техніку навіть в уживаному стані ви будете вкрай рідко ремонтувати. Гарна новина. В Україні є багато ливарних виробництв, на яких можуть виливати хоч не оригінальні, але якісні деталі, в тому числі та на японську техніку.

  Мінітрактор: ціни в Україні, доставка

  Припускаємо, що вам допоміг написаний матеріал, і ви змогли правильно вибрати мінітрактор. Ціна в Україні, як уже говорилося, залежить від комплектації, потужності техніки і конкретного бренду. Якщо потрібна додаткова допомога, звертайтеся до відділу продажів. Менеджери допоможуть вибрати модель, виходячи з індивідуальних потреб, умов роботи і різновиди бізнесу. Після підтвердження замовлення техніка приходить через 1-2 дні. Оплата кур'єру готівкою при отриманні. Для юридичних осіб можливий безготівковий розрахунок. Для компаній і підприємств реквізити компанії надамо в індивідуальному порядку.

  • Безкоштовна доставка
   • Виробник: Титан
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 1
   • Привід: 4х4
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : немає
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Ремінна
   • Розмір задніх шин: 9,5-18,0
   • Розмір передніх шин: 6,0-12,0
  • Безкоштовна доставка
   • Виробник: Булат
   • Потужність, к.с.: 20 к.с.
   • Кількість циліндрів: 1
   • Привід: 4х4
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : немає
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Ремінна
   • Розмір задніх шин: 9,5-18,0
   • Розмір передніх шин: 6,0-12,0
  • Безкоштовна доставка
   • Виробник: Zubr
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 1
   • Привід: 4х2
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : немає
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Ремінна
   • Розмір задніх шин: 7,5-20,0
   • Розмір передніх шин: 6,0-12,0
  • Безкоштовна доставка
   Новинка
   DW
   • Виробник: Shifeng
   • Потужність, к.с.: 35 к.с.
   • Кількість циліндрів: 1
   • Привід: 4х2
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : немає
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Ремінна
   • Розмір задніх шин: 7,5-20,0
   • Розмір передніх шин: 6,0-12,0
  • Безкоштовна доставка
   Forte
   • Виробник: Forte
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Xingtai
   • Виробник: Xingtai
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х2
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : немає
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Розмір задніх шин: 9,5-20,0
   • Розмір передніх шин: 6,0-14,0
  • Безкоштовна доставка
   Shifeng
   • Виробник: Shifeng
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 1
   • Привід: 4х4
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : немає
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 9,5-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,0-16,0
  • Безкоштовна доставка
   • Виробник: Shifeng
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 1
   • Привід: 4х4
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : немає
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 9,5-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,0-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Гарантія 3 роки
   ДТЗ
   • Виробник: ДТЗ
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: є
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 9,5-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,0-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Гарантія 3 роки
   ДТЗ
   • Виробник: ДТЗ
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: є
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Shifeng
   • Виробник: Shifeng
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 1
   • Привід: 4х2
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : немає
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Ремінна
   • Розмір задніх шин: 7,5-20,0
   • Розмір передніх шин: 6,0-12,0
  • Безкоштовна доставка
   Оріон
   • Виробник: Оріон
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 9,5-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Залишилось мало
   Оріон
   • Виробник: Оріон
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Оріон
   • Виробник: Оріон
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: є
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Xingtai
   • Виробник: Xingtai
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 9,5-20,0
   • Розмір передніх шин: 6,0-14,0
  • Безкоштовна доставка
   Булат
   • Виробник: Булат
   • Потужність, к.с.: 45 к.с.
   • Кількість циліндрів: 4
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 12,4-28,0
   • Розмір передніх шин: 8,3-20,0
  • Безкоштовна доставка
   Гарантія 3 роки
   ДТЗ
   • Виробник: ДТЗ
   • Потужність, к.с.: 40 к.с.
   • Кількість циліндрів: 4
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: є
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-28,0
   • Розмір передніх шин: 7,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   DW
   • Виробник: DW
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   DW
   • Виробник: DW
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 9,5-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   DW
   • Виробник: DW
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Рекомендуємо
   DW
   • Виробник: DW
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Гарантія 2 роки
   DongFeng
   • Виробник: DongFeng
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 9,5-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,0-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Гарантія 2 роки
   DongFeng
   • Виробник: DongFeng
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Гарантія 2 роки
   DongFeng
   • Виробник: DongFeng
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: є
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Forte
   • Виробник: Forte
   • Потужність, к.с.: 40 к.с.
   • Кількість циліндрів: 4
   • Привід: 4х4
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-24,0
   • Розмір передніх шин: 7,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Forte
   • Виробник: Forte
   • Потужність, к.с.: 45 к.с.
   • Кількість циліндрів: 4
   • Привід: 4х4
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 12,4-28,0
   • Розмір передніх шин: 8,3-20,0
  • Безкоштовна доставка
   • Виробник: Forte
   • Потужність, к.с.: 45 к.с.
   • Кількість циліндрів: 4
   • Привід: 4х4
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: є
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 12,4-28,0
   • Розмір передніх шин: 8,3-20,0
  • Безкоштовна доставка
   DW
   • Виробник: DW
   • Потужність, к.с.: 40 к.с.
   • Кількість циліндрів: 4
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-24,0
   • Розмір передніх шин: 7,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   DW
   • Виробник: DW
   • Потужність, к.с.: 40 к.с.
   • Кількість циліндрів: 4
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-24,0
   • Розмір передніх шин: 7,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Товар місяця
   DW
   • Виробник: DW
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 1
   • Привід: 4х2
   • Регульована колія: регулюється
   • Додатковий генератор: є
   • Гідравліка: Односекційна
   • Навісне обладнання в комплекті: немає
   • Розмір задніх коліс: 7,5-20,0
   • Розмір передніх коліс: 6,0-14,0
  • Безкоштовна доставка
   DW
   • Виробник: DW
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 1
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: не регулюється
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Ремінна
   • Розмір задніх шин: 9,5-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,0-16,0
  • Безкоштовна доставка
   DW
   • Виробник: DW
   • Потужність, к.с.: 40 к.с.
   • Кількість циліндрів: 4
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: є
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Товар місяця
   Shifeng
   • Виробник: Shifeng
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 1
   • Привід: 4х2
   • Кабіна: немає
   • Гідропідсилювач керма : немає
   • Зчеплення: Однодискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Ремінна
   • Розмір задніх шин: 9,5-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,0-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Гарантія 3 роки
   ДТЗ
   • Виробник: ДТЗ
   • Потужність, к.с.: 40 к.с.
   • Кількість циліндрів: 4
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: є
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: є
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-28,0
   • Розмір передніх шин: 7,5-16,0
  • Безкоштовна доставка
   Гарантія 3 роки
   ДТЗ
   • Виробник: ДТЗ
   • Потужність, к.с.: 50 к.с.
   • Кількість циліндрів: 4
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: не регулюється
   • Кабіна: є
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: є
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 14,9-24,0
   • Розмір передніх шин: 8,3-20,0
  • Безкоштовна доставка
   • Виробник: Jinma
   • Потужність, к.с.: 24 к.с.
   • Кількість циліндрів: 3
   • Привід: 4х4
   • Регульована колія: регулюється
   • Кабіна: є
   • Гідропідсилювач керма : є
   • Зчеплення: Дводискове
   • Реверс: немає
   • Тип передачі від двигуна: Пряма
   • Розмір задніх шин: 11,2-24,0
   • Розмір передніх шин: 6,5-16,0

  Відгуки по товарах: Мінітрактори

  • Валентин
  • 20.07.2021
  Дякую менеджеру Ігору! Трактор супер! Гарантія є і працює!
  • Віталій
  • 12.07.2021
  Потрібні передні крила
  • Гость
  • 03.06.2021
  Разказывают харашо ,чтобы втюрить .
  • Влад
  • 21.05.2021
  Качественный и надежный, за столько лет так и не появилось конкурентов этой модели. Покупаю уже второй донгфенг за 10 лет, могу сказать что это лучшее что можно выбрать на рынке, с остальными слишком много гемороя. Компании отдельно спасибо за быструю доставку и расширенную гарантию.
  • Костя
  • 14.05.2021
  Трактор достоин внимания. Хороший двигатель, км385 уже хорошо зарекомендовал себя. Коробка ходит без проблем, нет шумов или скрипов, передачи включаются без проблем. Навеска сделана надежно, все хорошо проварено и есть усиления. Передний мост тоже хорош, можно без проблем погрузчик поставить. Вообщем рекомендую
  • Віталій
  • 23.04.2021
  Брав його як аналог Шифенг, коли їх не було, за якістю звичайно є питання Але в цілому трактор працює і працює досить добре З рідної фрезою проблем немає, надійно зібрана. Уже встиг і з плугом 2 на 20 попрацювати, вийшло непогано
  • Покупатель
  • 21.04.2021
  Купили, вроде нравится... Были нюансы, сдали в техсервис исправили. Но, быстро устает под фрезой 125см. Как с этим бороться?
  • Гость
  • 02.03.2021
  Трактор отличный, лучший из всех За год использования ни одной поломки
  • Гость
  • 29.12.2020
  Трактор еще нужно преложить руки, не все идеально Но в целом пока устраивает, месяц в использовании. Коробка тоже показывает себя хорошо, может и вправду шифенг, как везде рассказывают, сходство есть
  • Гость
  • 21.12.2020
  Гарний апарат в роботi проблем нема Дякую
  • Гость
  • 23.11.2020
  Трактор этот лучше всяких на 3 цилиндра. Целину похает, бомеи 2х25, стволы деревьев тоскал, фреза 140 С тюнига датчик оборотов двигателя, гитара камазовская для поворотов и света Работал без гидроусилителя на Шифенг, ведёт при пахоте руль, у моего такого нет
  • Гость
  • 12.11.2020
  Купляв трактор тут. Рік жорсткої експлуатації, один нюанс роспилювачі.
  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Мінітрактор Shifeng (Forte) SF-244 (радіатор попереду)
   126 967грн
  • Мінітрактор Forte RD-244 LUX
   170 226грн
  • Мінітрактор JINMA JMT 3244 HXCN
   222 915грн
  • Мінітрактор Dongfeng 404 DHL
   264 796грн
  • Мінітрактор Foton-Lovol FT504 CNC
   478 254грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
  • ❓Як вибрати мінітрактор?❓

   Вибір мінітрактора залежить від декількох параметрів. Першим і найголовнішим є його призначення і розмір оброблюваної ділянки. Після чого можна прибрати невідповідні моделі техніки. Після чого можна здійснити вибір по вже такими параметрами як: гідропідсилювач керма, гідровиходи, навісне обладнання в комплекті, кабіна з опаленням, розмір гуми, привід, дизайн, зчеплення, реверс та інше. Також необхідно знати на майбутнє чи не буде збільшення розміру території або обсягу робіт. Якщо буде - купувати техніку потужніше та продуктивніше.

  • ❓Які найпопулярніші бренди мінітракторів?❓

   Кожна торгова марка по-своєму гарна і вартий Вашої уваги. З лідерів по виробництву сільськогосподарської техніки можна виділити: Dongfeng, Jinma, ДТЗ, Foton-Lovol, YTO, а також Xingtai. Кожен з них має свої переваги, такі як: низька вартість, висока якість, багатофункціональність, простота в обслуговуванні, широкий модельний ряд і інше.

  • ❓Яка ціна на мінітрактора?❓

   Ціна на мiнiтрактора повністю залежить від її технічних параметрів, комплектації і торгової марки. Як правило мiнiтрактора мають кілька популярних стандартів по потужності. Самий бюджетний мінітрактор на ремінному приводі, але з валом відбору потужності коштує від 70 000 грн, на прямому приводі від 95 000 грн. Ціна на повнопривідні моделі з 3-х циліндровим двигуном стартує від 120 000 долл, а з кабіною від 160 000 грн. На більш потужні (від 40 к.с.) і продуктивні моделі ціна починається від 200 000 грн.

  • ❓Як замовити мінітрактор?❓

   Замовити будь-який з мінітракторів можна по телефону через відділ продажів нашого сайту, онлайн на сайті через кошик, а також у консультанта на нашій виставковому майданчику в г. Киев. Також важливим фактором є можливість купити мінітрактор в кредит за найнижчими відсотковими ставками. У нас представлений повний асортимент сільгосптехніки в Україні.

  • ❓Скільки коштує доставка мінітрактора?❓

   Не дивлячись на низькі ціни на мiнiтрактора у нас на сайті - ми здійснюємо абсолютно безкоштовну адресну доставку вантажним транспортом нашої компанії без будь-якої попередньої оплати. За товар Ви оплачуєте при отриманні після огляду техніки та додаткового обладнання до неї.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 
  Кількість циліндрів
  Привід
  Гідропідсилювач
  Тип передачі від двигуна
  Стан

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs