Ми працюємо! Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами. Доставка товару здійснюється щодня.

Щетки

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Щітка дорожня 150 Україна
   38 269грн
  • Щітка дорожня 200 Україна
   40 425грн
  • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
   26.05.2020
   Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

    В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

  • Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
   02.03.2020
   Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
   На сьогоднішній день вибір сільськогосподарської техніки в Україні досить великий. Можна купити мінітрактор японського, корейського, індійського, китайського, а також білоруського виробництва. Ні для кого не секрет що найпопулярнішою і затребуваною є сільгосптехніка білоруського мінського тракторного заводу (МТЗ).
  • Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
   02.02.2020
   Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
   На сільськогосподарському ринку України на сьогоднішній день представлено безліч техніки різноманітних торгових марок. І кожна з них відрізняється один від одного і має свої переваги і недоліки.
  • Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
   02.02.2020
   Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
   З кожним роком в Україні збільшується кількість фермерських господарств і власників земельних ділянок. Для оброблення бажано купити мінітрактор в Україні (сільськогосподарську техніку), так як він дозволяє прискорити проведення робіт, а також полегшити ручної людська праця.

   Щітки для сільгосптехніки

  Для очищення тротуарної плитки, бруківки, дороги від пилу, снігу будівельного сміття використовують щітки. Магазин «Мотокосмос» пропонує купити недорого якісні щітки для мотоблоків, мототракторов, мінітракторів, це дозволяє техніку використовувати не тільки в сільському, але і комунальному господарстві, будівництві.

  Щітки представлені обертовим валом з безліччю поліетиленових або сталевих ворсинок, що працює від ВОМ. Оскільки зараз в магазині розпродаж і знижки, є можливість придбати дешево.

  Щоб легше було визначитися перегляньте до кожного агрегату фото, опис, характеристики, відео, відгуки. На всі моделі гарантія - 1 рік.
   
  Замовляйте щітки з доставкою в будь-який населений пункт України або купуйте товар в офіційних магазинах в Києві. Незважаючи на доступність ціни, ви можете оплатити відразу всю вартість або взяти щітки в кредит.
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs