Ніякої передоплати!

Картофелесаджателі для мінітракторів

  Картофелесажатель для мінітрактора купити

  На сьогоднішній день вирощування картоплі дуже популярний аграрний бізнес в Україні. Для того щоб самостійно здійснити повний спектр робіт з вирощування картоплі необхідно мати певний набір пристроїв і велику земельну ділянку з плідним ґрунтом. Багато фермерів не мають сільськогосподарської техніки і додаткового навісного обладнання, і їм доводиться наймати дорогу техніку для здійснення всіляких робіт в цій сфері.

  Початковим що необхідно зробити-вибрати мінітрактор, який підійшов би під ваші вимоги. Після придбати почвофрезу і плуг щоб підготувати грунт під посадку коренеплодів. Якщо грунт необхідно удобрювати перед посадкою, тоді ще знадобиться розкидач добрив до мінітрактора. Після чого всі вдаються до складного вибору: картоплесаджувач для мінітрактора купити.

  Види і принцип роботи картоплесаджувачів для мінітрактора

  • Однорядний. Картоплесаджувачі для мінітракторів З одним бункером часто використовуються на невеликих сільськогосподарських підприємствах з розміром засаджується ділянки до 20 соток. Вони легкі по масі, можуть бути встановлені як на двокорпусний плуг, так і на спеціальну раму з дисковими підгортальниками ззаду для засипання посадженої картоплі. Основні робочі вузли однорядного картофелесажателя для трактора: сошник для нарізування борозни, бункер для картоплі, опорні колеса (грунтозацепи) за допомогою яких приводиться в дію картофелесажатель, а також дискові окучники, які засипають бульби грунтом. Однорядні Картоплесаджалки можуть використовуватися з мінітракторами з номінальною потужністю від 16 кінських сил і наявністю триточкової системи роботи з навісним обладнанням.
  • Дворядний. Такий тип картоплесаджувачів для мінітракторів часто використовується на великих територіях від 1 гектара і можуть встановлюватися на мінітрактора від 24 кінських сил з триточковим адаптером для роботи з навісним або причіпним інвентарем. Перевагою дворядного картоплесаджувача для мінітрактора є збільшення продуктивності і швидкості посадки коренеплодів. У багатьох моделях є можливість регулювати глибину посадки і міжряддя, щоб при зборі врожаю не виникало ніяких незручностей з вибором картоплекопача. Але з недоліків можна виділити лише вартість, адже на дворядний картоплесаджувач для мінітрактора ціна може бути в кілька разів вище ніж на однорядний.

  Принцип роботи картоплесаджалок для трактора

  Будь-який тип картоплесаджувача здійснює посадку коренеплодів за один прохід. Спочатку сошник, який встановлений спереду нарізає борозну. Картопля з бункерів надходить в спеціальну шахту за допомогою транспортера з чашечками. Після підгортальники засипають впали бульби землею. Також часто зустрічаються моделі з додатковими бункерами під Мінеральні добрива, які вносяться разом з картоплею. Привід роботи обладнання здійснюють грунтозацепи (металеві колеса). При наявності такого обладнання з посадкою картоплі може впорається одна людина. Вибираючи картоплесаджувач для мінітрактора необхідно враховувати ширину колії техніки, потужність, а також розуміти схему посадки.

  У нашому спеціалізованому інтернет-магазині Мотокосмос ви без зусиль зможете підібрати собі необхідну сільськогосподарську техніку, а також додаткове навісне і причіпне обладнання до неї. Ми з радістю надамо вам якісну консультацію, а після нашим транспортом безкоштовно доставимо вам техніку та обладнання за адресою.

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Картоплесаджалка дворядна КСН-110л (3т)
   8 131грн
  • Картоплесаджалка дворядна КСН-68л (3т)
   6 265грн
  • Картоплесаджалка дворядна КСН-90л (3т)
   7 065грн
  • Картоплесаджалка дворядна КСН-90л (3т) з бункерами для міндобрив
   8 665грн
  • Картоплесаджалка дворядна (Bomet) 50 см Польща
   15 330грн
  • ТОП-7 найнеобхіднішої техніки в сільському господарстві
   15.08.2021
   ТОП-7 найнеобхіднішої техніки в сільському господарстві
   СОДЕРЖАНИЕ: Мотоблоки Мототрактори Мінітрактори Трактори Телескопічні навантажувачі Зерновози Комерційні автомобілі На сьогоднішній день важко уявити роботу в сільському господарстві без використання спеціальних машин. В першу чергу том...
  • Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат?
   01.08.2021
   Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат?
   Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат? Вже досить давно мотоблоки користуються незмінною популярністю в Україні. Можна припустити, що фермери та аграрії через якийсь час користування мотоблоком набувають мототрактор...
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  Фільтр
  Наші бренди
  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs