Купити Баггі та UTV

Маневрений, міцний або стійкий? Навіщо вибирати, якщо можна купити баггі!

 

В один момент квадроцикли захопили український ринок. Але в залежності від специфіки роботи, багатьом цікаві квадроцикли з автомобільними принципами управління і автомобільної посадкою. Такі машини називають по-різному: utv, мотоусюдиходи або ж баггі. Вважається, що баггі є легкі позашляхові автомобілі на чотирьох колесах, які найчастіше застосовуються для їзди по пересіченій місцевості, пустелі, бруду і бездоріжжю. Баггі зможе проїхати там, де не пройде звичайний автомобіль. Важливі відмінності баггі від інших машин - наявність міцних шасі і висока прохідність. Іноді на дану техніку ставлять мотоциклетний мотор. Баггі дуже популярні в автоспорті на офіційному рівні, тому не дивно, що кількість компаній, які спеціалізуються на складанні баггі, стає дедалі більше. Також баггі використовують для туризму і прогулянкових поїздок по складних трасах. 

Баггі: комплектація, технічні та функціональні характеристики 

Найважливіша відмінна риса баггі - це легкий каркасний кузов. Найчастіше він виготовляється з металу, але на сьогоднішній день існують моделі, в основі яких карбон. Це дозволяє забезпечити ще меншу вагу конструкції. Важливою умовою виготовлення баггі є висока міцність рами, адже на неї припадає чимале навантаження. Саме кузов фіксує всі необхідні для роботи агрегати, такі як двигун, підвіску, трансмісію і так далі. До речі, двигун у цих машин розташований ззаду. У деяких моделях є спеціальні конструкції, які захищають двигун від попадання бруду і каменів. Це дозволяє пересуватися на баггі не тільки по посушливим дорогах, а й по в'язкою, мокрому ґрунті. У нових моделях баггі використовуються двигуни з водяним охолодженням, яке не дає автомобілю перегріватися при високих навантаженнях. Баггі відрізняються високою міцністю і витривалістю, хіба це не відмінний привід купити баггі недорого? 

Звідки до нас прийшли баггі? 

Перше "виробництво" баггі почалося давно, ще в 50-х роках минулого століття. Даний вид автомобіля прийшов до нас із США. Уже в 70-х баггі стали частиною американської культури, так як автошоу за участю даних автомобілів стрімко набирали популярність. На баггі почали встановлювати турбовані мотори високої потужності. Крім того, конструктори раз по раз вдосконалювали раму, намагаючись зробити її більш легкою, щоб додати автомобілю прискорення. Зараз на баггі будується ціла індустрія. Ці машини використовують в гонках з автокросу в усьому світі. 

Баггі і квадроцикл: в чому відмінності? 

В першу чергу, баггі відрізняє автомобільна посадка і автомобільні принципи управління. Завдяки цьому їздити на баггі зручніше, а навчатися керуванню - швидше і простіше. Каркас і ремені, якими обладнана дана машина, забезпечують більш високу безпеку: під час використання баггі ризик отримання травми водієм або пасажиром зменшується в рази. Крім того, баггі комфортніше і ширшими, ніж квадроцикли. Часто вони обладнані повноцінним багажником. 

Де купити баггі в Україні за хорошою ціною? 

Інтернет-магазин Мотокосмос є офіційним імпортером баггі в Україні. Ми співпрацюємо з декількома передовими виробниками, тому наша техніка відрізняється високою якістю і доступною ціною. Якщо вам необхідна допомога в підборі техніки, залиште замовлення на сайті або зв'яжіться з нами по телефону! 

Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Made in Etechs