Ніякої передоплати!

Бетономішалки (Міксери)

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Бетономішалка HOWO A7
   2 752 000грн
  • Бетономішалка HOWO N7G
   2 779 520грн
  • Бетономішалка SITRAK C7H
   2 848 320грн
  • 28.07.2020
   Для фермера, який організував підприємство будь-якого масштабу, важлива висока швидкість механізації процесів: оранки, посіву, покосу, культивації, збору врожаю. З цієї причини важливо зберігати високу продуктивність техніки. Механізаторові необхідно знати яке масло лити в китайський трактор, щоб уберегти двигун, трансмісію, гідравліку. З розвитком тепличного господарства, використання в комерційних цілях ділянки від 10 соток до 5 гектар, використовують міні-трактори. Така техніка показала високу продуктивність, маневреність на невеликих ділянках. Ціна їх менше ніж вартість стандартного трактора. З цієї причини залишається актуальне питання: яке масло лити в японський трактор невеликого розміру, а також в китайські, українські, російські, білоруські аналоги?
  • Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   28.07.2020
   Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   У базовій комплекції мототрактори, як і мотоблоки, можуть поєднуватися тільки з однокрапковим навісним обладнанням. У цьому випадку застосовують спеціальний сумісник - трехточечная система наважок. Вона дає можливість розширити діапазон застосування навісного обладнання та можливості його налаштування.
  • Як вибрати фронтальний навантажувач?
   28.07.2020
   Як вибрати фронтальний навантажувач?
   Сьогодні інтернет-магазини можуть запропонувати різні варіанти вітчизняних, китайських, американських і європейських фронтальних навантажувачів на мінітрактор. Споживачеві складно розібратися, який фронтальний навантажувач краще вибрати на мінітрактор і трактор. Виходячи з досвіду тестування, продажів і експлуатації техніки, постараємося допомогти правильно визначитися з вибором устаткування.
  • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
   26.05.2020
   Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

    В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

  Сучасні автобетонозмішувачі та їх особливості

  Це спеціальна техніка, яка являє собою великий автомобіль з цистерною для змішування і перевезення бетону. На ринку представлена велика різноманітність моделей, які відрізняються ємністю цистерни, потужністю та іншими робочими характеристиками. Наша компанія пропонує купити автобетонозмішувач за чесною вартістю, отримавши додатково безліч переваг. Серед них можна відзначити сучасне обслуговування, адекватні розцінки, професійні консультації.

  Основним призначенням таких транспортних засобів вважається змішування і перевезення бетонної суміші на різноманітні об'єкти. Якщо десь проводяться будівельні роботи, важко обійтися без спецтехніки. Бажано вибрати перевірені бренди, щоб отримати гарантію повноцінного використання і високої якості. Сучасні моделі оснащуються зазвичай комфортабельною кабіною, яка відрізняється підвищеним рівнем ергономічності. Є там спальне місце для водія, яке дозволяє їздити на далекі відстані з максимальним комфортом. Відрізнятися може розташування змішувача. Моделі можуть бути різного типу розвантаження, наприклад, заднього або переднього.

  Переваги бетоновозів від відомих брендів

  Якщо автобетонозмішувач купити від перевіреного виробника, автоматично можна отримати масу експлуатаційних переваг. Серед найяскравіших серед них можна відзначити:

  • Простоту і комфорт управління завдяки ретельно продуманій системі.
  • Різноманітність моделей, що дозволяє під конкретні потреби знайти кращі характеристики.
  • Безпека.
  • Адекватна вартість і т. д.

  Під час вибору потрібно враховувати те, як саме буде експлуатуватися техніка. Вантажопідйомність може варіюватися в різних межах. Щоб міксер бетоновоз купити з оптимальним набором технічних характеристик, доцільно звернутися в інтернет-магазин з перевіреною репутацією та іншими перевагами.

  Сучасні моделі зазвичай оснащуються гідравлічними системами подачі бетонної суміші, що вважається важливою перевагою. Додатково можуть використовуватися спеціальні двигуни, які забезпечують безперервний процес змішування бетону. Це виключає його застигання і проблеми, з ним пов'язані.

  Купити бетоновоз в Україні

  Щоб покупка була приємною і максимально комфортною, варто вибрати наш інтернет-магазин спецтехніки. Пропонується повний набір переваг для клієнтів і оптимальні умови, що дозволяють купити міксер бетоновоз під конкретні потреби. Інтернет-магазин пропонує таке:

  • Тільки відомі бренди.
  • Найдоступніші ціни в Україні.
  • Офіційну гарантію.
  • Кваліфіковані консультації для спрощеного вибору і т. д.

  Завдяки нам легко купити бетоновоз міксер з потрібними габаритами, вантажопідйомністю та іншими подібними параметрами. Гарантується швидке обслуговування, підказки на всіх етапах оформлення замовлення, включаючи вибір і безпосередню покупку. Офіційна гарантія поширюється на всі моделі в Електронному каталозі. Можна вибрати доставку зручним методом.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs