Ніякої передоплати!

Бетономішалки (Міксери)

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Бетономішалка HOWO A7
   2 840 000грн 2 822 960грн
  • Бетономішалка HOWO N7G
   2 868 400грн 2 851 360грн
  • Бетономішалка SITRAK C7H
   2 939 400грн 2 922 360грн
  • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   18.09.2020
   Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
  • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   14.09.2020
   Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
  • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   13.09.2020
   Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
  • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   10.09.2020
   Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

  Сучасні автобетонозмішувачі та їх особливості

  Це спеціальна техніка, яка являє собою великий автомобіль з цистерною для змішування і перевезення бетону. На ринку представлена велика різноманітність моделей, які відрізняються ємністю цистерни, потужністю та іншими робочими характеристиками. Наша компанія пропонує купити автобетонозмішувач за чесною вартістю, отримавши додатково безліч переваг. Серед них можна відзначити сучасне обслуговування, адекватні розцінки, професійні консультації.

  Основним призначенням таких транспортних засобів вважається змішування і перевезення бетонної суміші на різноманітні об'єкти. Якщо десь проводяться будівельні роботи, важко обійтися без спецтехніки. Бажано вибрати перевірені бренди, щоб отримати гарантію повноцінного використання і високої якості. Сучасні моделі оснащуються зазвичай комфортабельною кабіною, яка відрізняється підвищеним рівнем ергономічності. Є там спальне місце для водія, яке дозволяє їздити на далекі відстані з максимальним комфортом. Відрізнятися може розташування змішувача. Моделі можуть бути різного типу розвантаження, наприклад, заднього або переднього.

  Переваги бетоновозів від відомих брендів

  Якщо автобетонозмішувач купити від перевіреного виробника, автоматично можна отримати масу експлуатаційних переваг. Серед найяскравіших серед них можна відзначити:

  • Простоту і комфорт управління завдяки ретельно продуманій системі.
  • Різноманітність моделей, що дозволяє під конкретні потреби знайти кращі характеристики.
  • Безпека.
  • Адекватна вартість і т. д.

  Під час вибору потрібно враховувати те, як саме буде експлуатуватися техніка. Вантажопідйомність може варіюватися в різних межах. Щоб міксер бетоновоз купити з оптимальним набором технічних характеристик, доцільно звернутися в інтернет-магазин з перевіреною репутацією та іншими перевагами.

  Сучасні моделі зазвичай оснащуються гідравлічними системами подачі бетонної суміші, що вважається важливою перевагою. Додатково можуть використовуватися спеціальні двигуни, які забезпечують безперервний процес змішування бетону. Це виключає його застигання і проблеми, з ним пов'язані.

  Купити бетоновоз в Україні

  Щоб покупка була приємною і максимально комфортною, варто вибрати наш інтернет-магазин спецтехніки. Пропонується повний набір переваг для клієнтів і оптимальні умови, що дозволяють купити міксер бетоновоз під конкретні потреби. Інтернет-магазин пропонує таке:

  • Тільки відомі бренди.
  • Найдоступніші ціни в Україні.
  • Офіційну гарантію.
  • Кваліфіковані консультації для спрощеного вибору і т. д.

  Завдяки нам легко купити бетоновоз міксер з потрібними габаритами, вантажопідйомністю та іншими подібними параметрами. Гарантується швидке обслуговування, підказки на всіх етапах оформлення замовлення, включаючи вибір і безпосередню покупку. Офіційна гарантія поширюється на всі моделі в Електронному каталозі. Можна вибрати доставку зручним методом.

  ❓Який бетоновоз краще купити?❓

  Така спецтехніка як бетоновоз купується для того, щоб техніка приносила прибуток. Тому якість і довговічність спецтехніки при покупці варто на одному з перших місць. Наша компанія радить купувати надійну і перевірену техніку від торгових марокHOWO и SITRAK.

  ❓Які міксери найпопулярніші в Україні?❓

  В Україні найпопулярнішими бетономішалками (міксерами) в 2020 році вважаються: бетоновоз HOWO A7, бетоновоз SITRAK C7H, а также бетоновоз HOWO N7G.

  ❓Скільки коштує бетоновоз (міксер)?❓

  Бетоновоз (міксер) є дорогою спецтехнікою. Але, як і в будь-який інший сфері вартість техніки багато в чому залежить від її комплектації і можливостей. Середня вартість бетономішалки HOWO або SITRAK складає 2700000 грн.

  ❓Які бренди бетоновозів найпопулярніші?❓

  В Україні на сьогоднішній день є безліч торгових марок, в лінійці яких є така техніка як бетоновози (міксери). Але лідерами в цьому сегменті вважаються міксериHOWO та SITRAK.
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs