Ніякої передоплати!

Коси для мінітрактора

  Косарки на мінітрактора купити в Україні

  На сьогоднішній день в Україні дуже популярним є розведення домашньої худоби. Як правило в літній період часу не виникає ніяких проблем з пошуком їжі для тварин. Але з появою холодів і всю зиму їх необхідно годувати сіном і соломою. Вона коштує не малих коштів якщо Ваше господарство складається з безлічі тварин, тому багато досвідчених фермери заготовляють сіно заздалегідь на всю зиму. Для цього необхідна наявність певного набору інструментів, за допомогою якого зробити це можна швидко і якісно. Одними з головних обладнань є коси для мінітрактора. Коси для мінітракторів буваю різних типів, але призначені для однієї і тієї ж мети.

  Види і призначення косарок для мінітракторів

  • Роторні коси. Такий тип дуже популярний і користується великим попитом в нашій країні. Вони невибагливі у використанні, і мають ряд незаперечних переваг. Роторна косарка для мінітрактора приводиться в дію за рахунок валу відбору потужності трактора (ВВП) і карданного валу, який зроблений з двох частин. Цей вал обертає шестерні вали механізму, які крутять два диски, на яких встановлено по чотири ріжучих ножа. Головною особливістю конструкції є те, що ці диски крутяться в різні боки і при покосі трави складають її в один рівний валок. Цей валок простіше збирати і робити з ним наступні операції. Найчастіше після покосу, ці валки сушаться, збираються в один великий валок і потім за допомогою спеціального прессподборщіка робляться не великі за розмірами тюки. Їх без праці можна завантажити на причіп, перевезти і зберігати під накриттям. Як правило виробляють Роторні косарки з шириною захвату від 100 до 160 сантиметрів. Важливим фактором є використання цього обладнання комунальними службами при покосі трави у важкодоступних місцях, на великих схилах і вибоїнах уздовж трас і сільських доріг.
  • Сегментні коси. Вважаються менш популярними на сільськогосподарському ринку України, але мають свої переваги і відмінні характеристики в порівнянні з роторними. Встановлюються на мінітрактора з номінальною потужністю від 24 кінських сил і приводяться в дію за допомогою ВВП (валу відбору потужності) міні-трактора і спеціального двоскладового карданного валу. Робочим елементом є спеціальне ріжуче полотно з ножами, які швидко рухаються з боку в бік зрізуючи пагони дерев і траву. З недоліків такої конструкції можна назвати нерівномірний зріз, і тому трава залишається по всьому периметру скоса. Але головним і незаперечною перевагою є низька вартість самого обладнання і змінних ріжучих полотен. В Україні сегментні купити коси для мінітрактора можна з шириною захвату 140, 160 і 180 сантиметрів.

  Рекомендації при виборі Косарки для мінітрактора

  При виборі такого дорогого обладнання покупцеві необхідно орієнтуватися на рельєф оброблюваної території, адже якщо рельєф складний і вибоїстий і ділянку досить великого розміру – необхідно придивитися до покупки сегментної косарки, яка може здійснити покіс на великих за розміром полях за короткий проміжок часу. Але якщо ділянка рівна, порівняно невеликий і головним завданням є заготівля корму для домашньої худоби на зимовий період часу, то необхідно купувати роторну косарку для мінітрактора.

  Важливим фактором є виробник навісного обладнання. Адже від якості виробу буде залежати як продуктивність, так і час служби обладнання. Не варто купувати найдешевше обладнання, адже воно швидше за все не виправдає ваших очікувань.

  Коси на мінітрактора купити

  У нашому сучасному інтернет-магазині Мотокосмос, який спеціалізується на продажу сільськогосподарської техніки та додаткового навісного і причіпного обладнання до неї ви можете купити коси для мінітрактора ціна яких істотно нижче ніж в інших інтернет-магазинах або торгових майданчиках України. Ми доставимо Ваше замовлення протягом п'яти робочих днів з моменту оформлення замовлення.

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Косарка роторна Шепетовка 1 м
   17 596грн
  • Коса садова Lisicki LS-1,8 м
   47 988грн
  • Коса садова Lisicki LS-1.4 м
   41 190грн
  • Коса садова Lisicki LS-1.6 м
   46 655грн
  • Коса садова Lisicki LS-2 м
   49 321грн
  • ТОП-7 найнеобхіднішої техніки в сільському господарстві
   15.08.2021
   ТОП-7 найнеобхіднішої техніки в сільському господарстві
   СОДЕРЖАНИЕ: Мотоблоки Мототрактори Мінітрактори Трактори Телескопічні навантажувачі Зерновози Комерційні автомобілі На сьогоднішній день важко уявити роботу в сільському господарстві без використання спеціальних машин. В першу чергу том...
  • Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат?
   01.08.2021
   Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат?
   Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат? Вже досить давно мотоблоки користуються незмінною популярністю в Україні. Можна припустити, що фермери та аграрії через якийсь час користування мотоблоком набувають мототрактор...
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  Фільтр
  Наші бренди
  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs