Ніякої передоплати!

Коси для мінітрактора

  Косарки на мінітрактора купити в Україні

  На сьогоднішній день в Україні дуже популярним є розведення домашньої худоби. Як правило в літній період часу не виникає ніяких проблем з пошуком їжі для тварин. Але з появою холодів і всю зиму їх необхідно годувати сіном і соломою. Вона коштує не малих коштів якщо Ваше господарство складається з безлічі тварин, тому багато досвідчених фермери заготовляють сіно заздалегідь на всю зиму. Для цього необхідна наявність певного набору інструментів, за допомогою якого зробити це можна швидко і якісно. Одними з головних обладнань є коси для мінітрактора. Коси для мінітракторів буваю різних типів, але призначені для однієї і тієї ж мети.

  Види і призначення косарок для мінітракторів

  • Роторні коси. Такий тип дуже популярний і користується великим попитом в нашій країні. Вони невибагливі у використанні, і мають ряд незаперечних переваг. Роторна косарка для мінітрактора приводиться в дію за рахунок валу відбору потужності трактора (ВВП) і карданного валу, який зроблений з двох частин. Цей вал обертає шестерні вали механізму, які крутять два диски, на яких встановлено по чотири ріжучих ножа. Головною особливістю конструкції є те, що ці диски крутяться в різні боки і при покосі трави складають її в один рівний валок. Цей валок простіше збирати і робити з ним наступні операції. Найчастіше після покосу, ці валки сушаться, збираються в один великий валок і потім за допомогою спеціального прессподборщіка робляться не великі за розмірами тюки. Їх без праці можна завантажити на причіп, перевезти і зберігати під накриттям. Як правило виробляють Роторні косарки з шириною захвату від 100 до 160 сантиметрів. Важливим фактором є використання цього обладнання комунальними службами при покосі трави у важкодоступних місцях, на великих схилах і вибоїнах уздовж трас і сільських доріг.
  • Сегментні коси. Вважаються менш популярними на сільськогосподарському ринку України, але мають свої переваги і відмінні характеристики в порівнянні з роторними. Встановлюються на мінітрактора з номінальною потужністю від 24 кінських сил і приводяться в дію за допомогою ВВП (валу відбору потужності) міні-трактора і спеціального двоскладового карданного валу. Робочим елементом є спеціальне ріжуче полотно з ножами, які швидко рухаються з боку в бік зрізуючи пагони дерев і траву. З недоліків такої конструкції можна назвати нерівномірний зріз, і тому трава залишається по всьому периметру скоса. Але головним і незаперечною перевагою є низька вартість самого обладнання і змінних ріжучих полотен. В Україні сегментні купити коси для мінітрактора можна з шириною захвату 140, 160 і 180 сантиметрів.

  Рекомендації при виборі Косарки для мінітрактора

  При виборі такого дорогого обладнання покупцеві необхідно орієнтуватися на рельєф оброблюваної території, адже якщо рельєф складний і вибоїстий і ділянку досить великого розміру – необхідно придивитися до покупки сегментної косарки, яка може здійснити покіс на великих за розміром полях за короткий проміжок часу. Але якщо ділянка рівна, порівняно невеликий і головним завданням є заготівля корму для домашньої худоби на зимовий період часу, то необхідно купувати роторну косарку для мінітрактора.

  Важливим фактором є виробник навісного обладнання. Адже від якості виробу буде залежати як продуктивність, так і час служби обладнання. Не варто купувати найдешевше обладнання, адже воно швидше за все не виправдає ваших очікувань.

  Коси на мінітрактора купити

  У нашому сучасному інтернет-магазині Мотокосмос, який спеціалізується на продажу сільськогосподарської техніки та додаткового навісного і причіпного обладнання до неї ви можете купити коси для мінітрактора ціна яких істотно нижче ніж в інших інтернет-магазинах або торгових майданчиках України. Ми доставимо Ваше замовлення протягом п'яти робочих днів з моменту оформлення замовлення.

  Цены Коси
  • Товар
   Ціна
  • Косарка роторна Шепетовка 1 м
   15 496грн
  • Коса садова Lisicki LS-1,8 м
   48 510грн
  • Коса садова Lisicki LS-1.4 м
   41 638грн
  • Коса садова Lisicki LS-1.6 м
   47 163грн
  • Коса садова Lisicki LS-2 м
   49 858грн
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
  • Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   14.12.2020
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві Японські мінітрактори - це компактна продуктивна техніка, яка застосовується у всіх робочих напрямках: комунальній сфері, будівництві, ландшафтно-парковому дизайні, в аграрному напрямку, тваринництв...
  • Купівля автогрейдерів в Україні
   10.12.2020
   Купівля автогрейдерів в Україні
   Як вибрати недорогий новий грейдер в Україні? Грейдер - це універсальна техніка, яка використовується в будівництві та комунальній сфері. перемішування і розрівнювання грунту; створення дорожньої " подушки»; формування укосів,...
  Фільтр

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs