Ніякої передоплати!

Причепи для Мінітракторів

  Причіп на мінітрактор купити в Україні

  Причепи для мінітрактора є додатковим причіпним обладнанням для сільськогосподарської техніки, за допомогою якого можна транспортувати великогабаритні вантажі. Досить часто з'являється потреба перевезти різноманітні вантажі. Але з мінітрактором без спеціального інвентарю зробити це нереально. Тут і стане в нагоді причіп для мінітрактора. Саме завдяки значній вантажопідйомності сфера використання таких пристроїв різноманітна. Адже не тільки вантажопідйомність, а й великий обсяг місткості дозволяє застосовувати його для транспортування габаритних і легких вантажів.

  Багато моделей можуть похвалитися відкидаються бічними і заднім бортами, що істотно спрощує як завантаження, так і вивантаження причепа. Самоскидні Причепи завдяки гідравлічній надійній системі можуть перекидати його за допомогою гідравлічного циліндра, і весь вантаж буде розвантажений за лічені хвилини. Така функція буде дуже навіть до речі при транспортуванні насіння, зерна, насіння, коренеплодів, будівельних матеріалів і сміття і багато іншого. З огляду на те що причепи мають однаковий Зчіпний пристрій його можна використовувати на будь-якому мінітракторі, головне, щоб в тракторі був встановлений додатковий гідравлічний вихід, якщо причіп самоскидний.

  Різновиди причепів для мінітракторів

  • Одновісний. Такі причепи для мінітрактора мають невелику робочу Вантажопідйомність від 1 до 5 тонн. Використовуються для транспортування малогабаритних вантажів на не далекі відстані. Допомагають при заготівлі дров і корму для домашньої худоби на зимовий період часу. Адже прохідність у такого типу причепів набагато вище ніж у двовісних. Опорою їх служить Зчіпний пристрій для міні-трактора і вісь колісна.
  • Двовісний. Найчастіше Причепи великого розміру зі значною вантажопідйомністю від 5 тонн. Використовуються для транспортування великогабаритних і важких вантажів до 30 тонн. Славляться відмінною стійкістю за рахунок декількох колісних осей.

  Варто відзначити, що для найважчої роботи рекомендується купити причіп для мінітрактора в Україні – двовісний. Спочатку вся маса на ньому розподіляється по всій рамі, а після передається на всі колеса причепа. В результаті не потрібно сильно переживати про становище в причепі вантажу. А мінітрактор експлуатується тільки для тягової сили.

  Для стоянкового положення Причепи часто обладнуються спеціальними висувними упорами.

  Купити причіп для мінітрактора в нашому інтернет-магазині Мотокосмос

  Ціна. У порівнянні з іншими інтернет-магазинами і торговими майданчиками у нас на всю продукцію стоять найнижчі ціни і комфортні умови покупки.
  Доставка. Ми можемо здійснити безкоштовну адресну доставку по всій території України протягом п'яти днів з моменту оформлення замовлення.
  Гарантія. На всю продукцію, що продається і навісний інвентар надається гарантія від 14 днів до 3 років.
  Асортимент. У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент сільськогосподарської техніки та додаткового навісного і причіпного обладнання до неї кращий відомий виробників всього світу.
  Кредит і лізинг. Будь-який товар ви можете купити в нашому магазині в кредит. Ми співпрацюємо з безліччю банків, з якими у нас підписані вигідні умови співпраці для наших покупців.
  Документ. На всю колісну техніку ми виписуємо спеціальний пакет документів для оформлення її в певних державних органах. Ми не рекомендуємо купувати дорогу продукцію в неперевірених магазинах і на торгових майданчиках.

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Причіп самоскидний тракторний 2ПТС-6
   198 057грн
  • Причіп тракторний 2ПТС-9
   206 973грн
  • Причіп автомобільний АМС-500 "Старконь"
   10 808грн
  • Причіп автомобільний АМС-550 "Старконь"
   11 078грн
  • Причіп тракторний 2ПТС-4 (зерновоз)
   144 962грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 
  Наші бренди
  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs