Ніякої передоплати!

Причепи для Мінітракторів

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Причіп самоскидний тракторний 2ПТС-6
   202 675грн
  • Причіп тракторний 2ПТС-9
   211 799грн
  • Причіп автомобільний АМС-500 "Старконь"
   11 060грн
  • Причіп автомобільний АМС-550 "Старконь"
   11 337грн
  • Причіп тракторний 2ПТС-4 (зерновоз)
   148 342грн
  • Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   14.12.2020
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві Японські мінітрактори - це компактна продуктивна техніка, яка застосовується у всіх робочих напрямках: комунальній сфері, будівництві, ландшафтно-парковому дизайні, в аграрному напрямку, тваринництв...
  • Купівля автогрейдерів в Україні
   10.12.2020
   Купівля автогрейдерів в Україні
   Як вибрати недорогий новий грейдер в Україні? Грейдер - це універсальна техніка, яка використовується в будівництві та комунальній сфері. перемішування і розрівнювання грунту; створення дорожньої " подушки»; формування укосів,...
  • Купівля бульдозера в Україні
   08.12.2020
   Купівля бульдозера в Україні
   Як вибрати відповідний бульдозер? На сайті "Мотокосмос" ви можете недорого придбати бульдозери – техніку зі спеціальним навісним відвалом, яка застосовується для ландшафтних, землерийних робіт. Існує п'ять КЛАСІВ бульдозерів: н...
  • Купівля тягача
   08.12.2020
   Купівля тягача
   Як вибрати сідельний тягач? Сучасний тягач володіє високою маневреністю, універсальністю, можливістю послідовної агрегації з декількома причепами; можливість швидкої заміни причіпних платформ. Одне з головних переваг полягає в тому, що можна дост...

  Причіп на мінітрактор купити в Україні

  Причепи для мінітрактора є додатковим причіпним обладнанням для сільськогосподарської техніки, за допомогою якого можна транспортувати великогабаритні вантажі. Досить часто з'являється потреба перевезти різноманітні вантажі. Але з мінітрактором без спеціального інвентарю зробити це нереально. Тут і стане в нагоді причіп для мінітрактора. Саме завдяки значній вантажопідйомності сфера використання таких пристроїв різноманітна. Адже не тільки вантажопідйомність, а й великий обсяг місткості дозволяє застосовувати його для транспортування габаритних і легких вантажів.

  Багато моделей можуть похвалитися відкидаються бічними і заднім бортами, що істотно спрощує як завантаження, так і вивантаження причепа. Самоскидні Причепи завдяки гідравлічній надійній системі можуть перекидати його за допомогою гідравлічного циліндра, і весь вантаж буде розвантажений за лічені хвилини. Така функція буде дуже навіть до речі при транспортуванні насіння, зерна, насіння, коренеплодів, будівельних матеріалів і сміття і багато іншого. З огляду на те що причепи мають однаковий Зчіпний пристрій його можна використовувати на будь-якому мінітракторі, головне, щоб в тракторі був встановлений додатковий гідравлічний вихід, якщо причіп самоскидний.

  Різновиди причепів для мінітракторів

  • Одновісний. Такі причепи для мінітрактора мають невелику робочу Вантажопідйомність від 1 до 5 тонн. Використовуються для транспортування малогабаритних вантажів на не далекі відстані. Допомагають при заготівлі дров і корму для домашньої худоби на зимовий період часу. Адже прохідність у такого типу причепів набагато вище ніж у двовісних. Опорою їх служить Зчіпний пристрій для міні-трактора і вісь колісна.
  • Двовісний. Найчастіше Причепи великого розміру зі значною вантажопідйомністю від 5 тонн. Використовуються для транспортування великогабаритних і важких вантажів до 30 тонн. Славляться відмінною стійкістю за рахунок декількох колісних осей.

  Варто відзначити, що для найважчої роботи рекомендується купити причіп для мінітрактора в Україні – двовісний. Спочатку вся маса на ньому розподіляється по всій рамі, а після передається на всі колеса причепа. В результаті не потрібно сильно переживати про становище в причепі вантажу. А мінітрактор експлуатується тільки для тягової сили.

  Для стоянкового положення Причепи часто обладнуються спеціальними висувними упорами.

  Купити причіп для мінітрактора в нашому інтернет-магазині Мотокосмос

  Ціна. У порівнянні з іншими інтернет-магазинами і торговими майданчиками у нас на всю продукцію стоять найнижчі ціни і комфортні умови покупки.
  Доставка. Ми можемо здійснити безкоштовну адресну доставку по всій території України протягом п'яти днів з моменту оформлення замовлення.
  Гарантія. На всю продукцію, що продається і навісний інвентар надається гарантія від 14 днів до 3 років.
  Асортимент. У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент сільськогосподарської техніки та додаткового навісного і причіпного обладнання до неї кращий відомий виробників всього світу.
  Кредит і лізинг. Будь-який товар ви можете купити в нашому магазині в кредит. Ми співпрацюємо з безліччю банків, з якими у нас підписані вигідні умови співпраці для наших покупців.
  Документ. На всю колісну техніку ми виписуємо спеціальний пакет документів для оформлення її в певних державних органах. Ми не рекомендуємо купувати дорогу продукцію в неперевірених магазинах і на торгових майданчиках.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs