Гарантія та сервіс

На всі товари, які продаються в нашому магазині, ми надаємо гарантію. Її термін може становити від 1 до 7 років в залежності від виробника. Виріб перевіряється на повноту комплектації і відсутність дефектів в присутності покупця в точці продажу або в точці отримання товару.

На всі товари, які продаються в нашому магазині, ми надаємо гарантію.

Її термін може становити від 1 до 7 років в залежності від виробника.

 • Виріб перевіряється на повноту комплектації і відсутність дефектів в присутності покупця в точці продажу або в точці отримання товару.
 • Ризики, пов'язані з можливим пошкодженням або втратою вироби, з моменту отримання товару несе покупець.
 • Проведення заміни товару або повернення коштів покупцю проводиться в разі, якщо за результатами незалежної експертизи, проведеної сертифікованим сервісним центром, виріб визнано не піддається ремонту.
 • Гарантія не поширюється на випадки, коли частини потребують ремонту або заміні через їх морального зносу.
 • Зазначені умови відповідають чинному законодавству України та не обмежують законних прав та інтересів покупця.
 • При отриманні покупець зобов'язується оглянути доставлений кур'єром товар. У разі, якщо є претензії до зовнішнього вигляду виробу або ж воно не відповідає очікуваним параметрам, його слід повернути кур'єру без розтину упаковки для подальшої заміни вироби. Претензії до зовнішнього вигляду можуть бути прийняті тільки в момент доставки.

             Чи можу я повернути товар?

Так, Ви можете повернути або обміняти товар на протязі 14 днів після покупки, згідно «Закону про захист прав споживача»

 

Щоб здійснити повернення або обмін, будь ласка переконайтеся що:

  • товар не був у використанні і не має слідів вживання, подряпин, відколів, якщо це трактор то датчик мотогодин не повинен показувати більше п'яти мотогодин.
  • Товар має повну комплектацію
  • Збережені всі документи (товарна накладна, гарантійний талон)

 

Якщо техніка не працює, не заводиться, то обмін і повернення такої техніки здійснюється суто після перевірки сервісного центру і після його укладення, що при використанні не були порушені правила експлуатації.

 

Де і як я можу повернути товар?

 

Товар Ви можете повернути на будь-яку з наших точок, адреси яких прописані в контактних даних.

Товар Ви можете представити у вигляді самостійно так і кур'єрськими службами (Нова Пошта, Інтайм, Міст Експрес).

 

При поверненні товару рекомендується мати з собою документ, що засвідчує особистість. Гроші ми повертаємо в день повернення товару або протягом 5 днів, в разі недостатньої кількості грошей в касі.

 

 

Ризики, пов'язані з можливим пошкодженням або втратою вироби, з моменту отримання товару несе покупець. Проведення заміни товару або повернення коштів покупцю проводиться в разі, якщо за результатами незалежної експертизи, проведеної сертифікованим сервісним центром, виріб визнано не піддається ремонту. Гарантія не поширюється на випадки, коли частини потребують ремонту або заміні через їх морального зносу. Зазначені умови відповідають чинному законодавству України та не обмежують законних прав та інтересів покупця. При отриманні покупець зобов'язується оглянути доставлений кур'єром товар. У разі, якщо є претензії до зовнішнього вигляду виробу або ж воно не відповідає очікуваним параметрам, його слід повернути кур'єру без розтину упаковки для подальшої заміни вироби. Претензії до зовнішнього вигляду можуть бути прийняті тільки в момент доставки. Чи можу я повернути товар? Так, Ви можете повернути або обміняти товар на протязі 14 днів після покупки, згідно «Закону про захист прав споживача» Щоб здійснити повернення або обмін, будь ласка переконайтеся що: 1.Товар не був у використанні і не має слідів вживання, подряпин, відколів, якщо це трактор то датчик мотогодин не повинен показувати більше п'яти мотогодин. 2.Товар має повну комплектацію 3.Збережені всі документи (товарна накладна, гарантійний талон) Якщо техніка не працює, не заводиться, то обмін і повернення такої техніки здійснюється суто після перевірки сервісного центру і після його укладення, що при використанні не були порушені правила експлуатації. Де і як я можу повернути товар? Товар Ви можете повернути на будь-яку з наших точок, адреси яких прописані в контактних даних. Товар Ви можете доставити самостійно так і кур'єрськими службами (Нова Пошта, Інтайм, Міст Експрес). При поверненні товару рекомендується мати з собою документ, що засвідчує особистість. Гроші ми повертаємо в день повернення товару або протягом 5 днів, в разі недостатньої кількості грошей в касі.

Наші бренди

 • © 2012—2019 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
 • Ми приймаємо    
Made in Etechs