Ніякої передоплати!

Картоплекопачі для мінітрактора

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Картоплекопач однорядний для мінітрактора
   5 085грн
  • Картоплекопач вібраційна для мінітрактора (червона)
   8 616грн
  • Картоплекопач однорядний Wirax
   22 628грн
  • Транспортерна картоплекопач КТН-1-44
   11 583грн
  • Транспортерна картоплекопач КТН-1-60
   15 396грн
  • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   18.09.2020
   Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
  • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   14.09.2020
   Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
  • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   13.09.2020
   Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
  • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   10.09.2020
   Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

  Картоплевикапувачі

   
  Використовуючи картоплекопалку, ви підвищуєте в рази продуктивність праці, витрачаєте мінімум часу. На сайті «Мотокосмос» продаються картоплекопачів для мінітракторів. До кожного товару користувач може знайти не тільки опис, характеристики, фото, але і відео, яке відображає повну картину працездатності обладнання. Зверніть увагу, що зараз діє розпродаж всіх моделей за мінімальною ціною.
   
  Вібраційні і транспортерні картоплекопачів
  Ви можете купити недорого картоплекопачів двох типів:
   
  Пасивний. Агрегат, що має просту конструкцію. Є навішування стійки, прути і лемеші. Народна назва такої екскаватори «залізяка» і «лапа». Під дією тягової силою мотоблок леміш заглиблюється в землю і підкопує грунт з картоплею. Відсіювання грунту відбувається завдяки прутів. Таке обладнання коштує дешево, довго служить, приєднується навіть до невеликих мотоблоків.
   
   Активний. Це більш потужне обладнання, яке зводить ручну працю до мінімуму. При цьому продуктивність збільшується в рази. Такий агрегат доцільно використовувати на площах від 30 соток.
   
   До активних агрегатів відносяться вібраційні і транспортерні картоплекопачів.
   
   
  На сайті зараз діють знижки, і ви можете придбати вібраційну картоплекопалку під будь-яку модель мотоблока, мототрактора або минитрактора з ВВП або під ремінь. У розпродажу є одно- і двухексентріковимі. Працює такий механізм наступним чином. Ніж проникає в землю і зрізає грунт з наявними плодами картоплі. Весь картопля потрапляє на вібраційний стіл. Частина землі, яка потрапила з бульбами, відділяється, залишаються тільки плоди.
   
  Головна перевага такого агрегату полягає в універсальності. Можна прибирати не тільки картопля, а й буряк, цибулю, селеру, моркву. Устаткування прекрасно себе показує на різних площах і різних, в тому числі і важких грунтах.
   
  Транспортерна картоплекопач підходить тільки для важких мотоблоків сушіння, а також для мототракторов і мінітракторів. Принцип схожий з вібраційним механізмом, але замість столу застосовується стрічка, на яку потрапляє зрізана грунт з картоплею. Продуктивність вище (до 95% зібраного врожаю), відсоток пошкодження бульб низький.
   
  При цьому обидва типи обладнання отримали хороші відгуки, служать довго. На всі моделі надається гарантія.
   

  Як купити?

   
  Замовити картоплекопалку з доставкою можна вже зараз, користуючись знижками наданими магазином «Мотокосмос». При цьому обладнання ви можете забрати самовивозом в Києві або замовити доставку в Україну.
   
  За покупцем залишається можливість оплати вартості різними зручними способами або придбання в кредит.
  Фільтр

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs