Ніякої передоплати!

Картоплекопачі для мінітрактора

  Цены Картоплекопачі
  • Товар
   Ціна
  • Картоплекопач однорядний для мінітрактора
   5 058грн
  • Картоплекопач вібраційна для мінітрактора (червона)
   8 571грн
  • Картоплекопач однорядний Wirax
   22 508грн
  • Транспортерна картоплекопач КТН-1-44
   11 521грн
  • Транспортерна картоплекопач КТН-1-60
   15 315грн
  • Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   14.12.2020
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві Японські мінітрактори - це компактна продуктивна техніка, яка застосовується у всіх робочих напрямках: комунальній сфері, будівництві, ландшафтно-парковому дизайні, в аграрному напрямку, тваринництв...
  • Купівля автогрейдерів в Україні
   10.12.2020
   Купівля автогрейдерів в Україні
   Як вибрати недорогий новий грейдер в Україні? Грейдер - це універсальна техніка, яка використовується в будівництві та комунальній сфері. перемішування і розрівнювання грунту; створення дорожньої " подушки»; формування укосів,...
  • Купівля бульдозера в Україні
   08.12.2020
   Купівля бульдозера в Україні
   Як вибрати відповідний бульдозер? На сайті "Мотокосмос" ви можете недорого придбати бульдозери – техніку зі спеціальним навісним відвалом, яка застосовується для ландшафтних, землерийних робіт. Існує п'ять КЛАСІВ бульдозерів: н...
  • Купівля тягача
   08.12.2020
   Купівля тягача
   Як вибрати сідельний тягач? Сучасний тягач володіє високою маневреністю, універсальністю, можливістю послідовної агрегації з декількома причепами; можливість швидкої заміни причіпних платформ. Одне з головних переваг полягає в тому, що можна дост...

  Картоплевикапувачі

   
  Використовуючи картоплекопалку, ви підвищуєте в рази продуктивність праці, витрачаєте мінімум часу. На сайті «Мотокосмос» продаються картоплекопачів для мінітракторів. До кожного товару користувач може знайти не тільки опис, характеристики, фото, але і відео, яке відображає повну картину працездатності обладнання. Зверніть увагу, що зараз діє розпродаж всіх моделей за мінімальною ціною.
   
  Вібраційні і транспортерні картоплекопачів
  Ви можете купити недорого картоплекопачів двох типів:
   
  Пасивний. Агрегат, що має просту конструкцію. Є навішування стійки, прути і лемеші. Народна назва такої екскаватори «залізяка» і «лапа». Під дією тягової силою мотоблок леміш заглиблюється в землю і підкопує грунт з картоплею. Відсіювання грунту відбувається завдяки прутів. Таке обладнання коштує дешево, довго служить, приєднується навіть до невеликих мотоблоків.
   
   Активний. Це більш потужне обладнання, яке зводить ручну працю до мінімуму. При цьому продуктивність збільшується в рази. Такий агрегат доцільно використовувати на площах від 30 соток.
   
   До активних агрегатів відносяться вібраційні і транспортерні картоплекопачів.
   
   
  На сайті зараз діють знижки, і ви можете придбати вібраційну картоплекопалку під будь-яку модель мотоблока, мототрактора або минитрактора з ВВП або під ремінь. У розпродажу є одно- і двухексентріковимі. Працює такий механізм наступним чином. Ніж проникає в землю і зрізає грунт з наявними плодами картоплі. Весь картопля потрапляє на вібраційний стіл. Частина землі, яка потрапила з бульбами, відділяється, залишаються тільки плоди.
   
  Головна перевага такого агрегату полягає в універсальності. Можна прибирати не тільки картопля, а й буряк, цибулю, селеру, моркву. Устаткування прекрасно себе показує на різних площах і різних, в тому числі і важких грунтах.
   
  Транспортерна картоплекопач підходить тільки для важких мотоблоків сушіння, а також для мототракторов і мінітракторів. Принцип схожий з вібраційним механізмом, але замість столу застосовується стрічка, на яку потрапляє зрізана грунт з картоплею. Продуктивність вище (до 95% зібраного врожаю), відсоток пошкодження бульб низький.
   
  При цьому обидва типи обладнання отримали хороші відгуки, служать довго. На всі моделі надається гарантія.
   

  Як купити?

   
  Замовити картоплекопалку з доставкою можна вже зараз, користуючись знижками наданими магазином «Мотокосмос». При цьому обладнання ви можете забрати самовивозом в Києві або замовити доставку в Україну.
   
  За покупцем залишається можливість оплати вартості різними зручними способами або придбання в кредит.
  Фільтр

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs