Ніякої передоплати!

Грунтофрези для мінітракторов

  Купити грунтофреза на мінітрактор

  Мінітрактор являє собою сільськогосподарську техніку, яка здатна здійснювати безліч складних і не під силу людині робіт в комунальних службах, фермерських господарствах, а також при обробці земельних ділянок різних розмірів. Мінітрактор сам по собі без додаткового навісного і причіпного обладнання не може проводити ніякі роботи. Найнеобхіднішим і необхідним в будь-якій сфері є грунтофрез для мінітрактора Bomet. Ця торгова марка вже довгий час є лідером на ринку України, і багато досвідчених фермерів рекомендують до придбання навісне і причіпне обладнання саме цього бренду. Часто зустрічаються безліч підробок, які не сильно відрізняються від оригіналу, тому ми рекомендуємо купувати таке обладнання тільки в перевірених і відомих інтернет-магазинах і торгових майданчиках.

  Грунтофрези використовуються при первинній обробці грунту. Це навісне обладнання культивує і перебиває шар землі, роблячи його менш щільною і влагосберегающей. Після проведення робіт почвофрезой можна без праці здійснювати посадку різноманітних коренеплодів і сіяти овочеві та зернові культури. Бувають грунтофрези китайського і європейського виробництва, які можна встановлювати на мінітрактора з номінальною потужністю від 18 до 80 кінських сил. Відрізняються всі вони якістю, вагою, шириною обробки, кількістю ножів, редукторами, а найголовніше – вартістю. Китайські грунтофрези непогано зарекомендували себе на сільськогосподарському ринку України. Але лідером за якістю і надійності є bometer на мінітрактори ціни яких на порядок вище, ніж на китайські.

  Переваги польських грунтофрез Bomet

  • Матеріал. Польські грунтофрези Бомет зроблені з високоякісних і надійних матеріалів, за допомогою яких обладнання буде служити не одне десятиліття. Порошкове фарбування буде зберігати первинний зовнішній вигляд довгий час.
  • Комплектація. З кожною фрезою Bomet в комплекті поставляється універсальний Карданний вал, редуктор з кожухом, набір лівих і правих ножів, кріпильні елементи, інструкція по збірці і експлуатації, а також захисний кожух з пружинами.
  • Обробка. На відміну від Китайський навісних грунтофрез, фрези Бомет завжди славилися високою якістю культивування. Велика кількість ножів, правильне їх розташування, бічний тип редуктора відмінно справляються в поставленими завданнями. Продуктивність їх також перевершує всі аналогічні моделі.
  • Останньою розробкою польською компанією Bomet для грунтофрез є гідравлічне пересування вліво і право робочого апарату. Це дозволяє проводити роботи у важкопрохідних місцях, садах, невеликих ділянках та інше. Фрези Бомет розрізняються по ширині захоплення і кількості робочих ножів. Як правило, на ринок України поставляються грунтофреза з шириною захвату 125, 140, 160, 180 і 200 сантиметрів. Можуть встановлюватися на мінітрактора різноманітних торгових марок з номінальною потужністю від 24 до 80 кінських сил. Підбирають почвофрезу Бомет по відстані між задніми колесами, щоб не після першого проходження обладнанням по землі колеса не приминали оброблений грунт.

  Грунтофрези на мінітрактори купити

  У нашому інтернет магазині який спеціалізується на продажу сільськогосподарської техніки та додаткового причіпного і навісного обладнання до неї ви можете побачити і купити грунтофрез для мінітрактора або будь-яке інше обладнання від польського відомого виробника. Ми можемо здійснити безкоштовну адресну доставку протягом п'яти днів після оформлення замовлення. Ми не рекомендуємо купувати дороге обладнання в неперевірених інтернет-магазинах і торгових майданчиках.

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Грунтофреза 1,6 м Bomet
   40 260грн
  • Почвофреза 1,2 м Bomet
   33 370грн
  • Почвофреза 1,25 м Bomet
   34 045грн
  • Грунтофреза навісна Wirax 1.6 м
   36 477грн
  • Фреза Bomet 1.4
   37 828грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 
  Наші бренди
  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs