Ніякої передоплати!

Часникосаджалки для мінітракторів

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Саджалка для часника ЧСН-4
   12 199грн
  • Чесночная сажалка для зубчиков 6-х рядная для минитрактора
   20 852грн
  • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   18.09.2020
   Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
  • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   14.09.2020
   Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
  • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   13.09.2020
   Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
  • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   10.09.2020
   Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

   Чеснокосажалка

  Часник - одина з найбільш вигідних рослин в сільському господарстві. Разом з тим посадка - це найбільш трудомісткий процес, що вимагає механізації. У магазині "Мотокосмос" ви можете купити недорого будь-які з моделей  часникосаджалки для мототракторів, мотоблоків, мінітракторів. Всі моделі отримали хороші відгуки, від приватників і аграріїв. 

  Оскільки зараз діє розпродаж, ви можете зі значною знижкою придбати відразу кілька агрегатів для посадки середніх і великих зубків (до 25 см) і великих зубків (до 35 см).

  Залежно від кількості оброблюваних рядів, ви можете придбати з доставкою в Києві однорядні, дворядні, трирядне, чотирирядні, шестирядним агрегати. До кожного опису перегляньте уважно фото і відео, які дадуть візуальну картину про техніку. Скрізь вказані ціни і гарантія. Термін служби кожної моделі 7-10 років.

  Незважаючи на те, що всі моделі в порівнянні з середньою вартістю в Україні, продаються дешево, у покупця залишається можливість придбання в кредит.

   

  Щоб зробити садіння часнику максимально продуктивним, можна придбати для мінітрактора спеціальне обладнання. Воно являє собою чеснокосажалку, яка може ефективно виконувати свої безпосередні функції. Гарантується висока якість і продуктивність, якщо правильно її підібрати. Кращу чеснокосажалку для мінітракторів купити у нас зможе кожен бажаючий, отримавши додаткові переваги в повному обсязі. Гарантується якісне обслуговування, швидка доставка і прийнятна вартість обладнання від перевірених виробників.

  Особливості ефективних чеснокосажалок для мінітракторів

  На сучасному ринку аграрної техніки пропонується великий вибір навісного обладнання, за допомогою якого можна в значній мірі спростити і прискорити процес роботи на землі. Ефективні чеснокосажалки для мінітрактора купити можна недорого, якщо звернутися до нас. Роботи без додаткової техніки характеризуються значними тимчасовими витратами. Доведеться витратити багато фізичних сил, щоб посадити і виростити часник. Саме його посадка є самим витратним етапом в плані часу і зусиль. Щоб полегшити процес, доцільно придбати навісне обладнання для аграрної техніки. Це ідеальне і навіть необхідне рішення, коли необхідно вирощувати значні обсяги відповідної культури. Підійде таке обладнання для фермерських господарств різних розмірів.

  Якщо купити чеснокосажалку для міні трактора від перевіреного бренду, можна розраховувати на якість і надійність експлуатації. Сучасний ринок пропонує кілька основних видів такого обладнання, які можуть відрізнятися за різними характеристиками. Класифікуються сучасні моделі насамперед за кількістю рядків, які можна висадити одночасно. Число варіюється від одного до шести. Але для мінітрактора використовуються моделі, починаючи з трьох рядів. Відрізнятися може також конструкція обладнання. Навісний механізм буває одноточковим або триточковим. Від цього залежить особливість монтажу. Зубки часнику можуть відрізнятися розмірами, що треба враховувати під час вибору навісного обладнання. Ложечки для садіння можуть володіти своїми унікальними розмірами. Потрібно відштовхуватися під час придбання то площі ділянки і того, з яким часником доведеться в основному працювати.

  Купити чеснокосажалки для мінітракторів в Україні

  Придбання такого навісного обладнання може бути елементарним завданням, якщо звернутися в інтернет-магазин аграрної техніки. Ми пропонуємо великий електронний каталог, в якому зібрані кращі моделі. Якісна чеснокосажалка мінітрактора ціни на яку залежать від типу, розмірів і бренду, може бути придбана дуже швидко. До наших основних переваг можна віднести:

  • Гідний асортимент.
  • Якісний сервіс.
  • Прийнятну вартість.
  • Швидку доставку та ін.

  Куплена у нас чеснокосажалка для мінітрактора ціна якої може приємно здивувати, прослужить довго при дотриманні основних правил експлуатації. Офіційна гарантія видається на всі моделі в асортименті.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs