Ніякої передоплати!

Бульдозери

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Бульдозер Changlin (PENGPU) PD165Y (Кондиціонер + розпушувач)
   3 408 000грн 3 390 960грн
  • Бульдозер Changlin CLD165YS (болотохід)
   3 663 600грн 3 646 560грн
  • Купити Бульдозер Changlin CLD220Y
   5 225 600грн 5 208 560грн
  • Бульдозер Changlin CLT80
   1 420 000грн 1 402 960грн
  • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   18.09.2020
   Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
  • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   14.09.2020
   Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
  • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   13.09.2020
   Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
  • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   10.09.2020
   Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

  За допомогою бульдозера можна виконати досить складні роботи. Це сучасний різновид спеціальної техніки, яка відрізняється підвищеною продуктивністю і запасом міцності. Щоб отримати повний набір переваг, треба звернутися для покупки в перевірений інтернет-магазин. Це дозволить розраховувати на невисоку вартість в порівнянні з іншими місцями, якісне обслуговування і безліч інших переваг. Кращі бульдозери купити завдяки нам не складе ніяких труднощів. Попередня консультація у досвідчених менеджерів дозволить розібратися в тонкощах і прийняти краще рішення.

  Основні типи і особливості бульдозерів

  Це спеціальна техніка, яка може відрізнятися розмірами, потужністю, типом та іншими параметрами. Зазвичай ходова частина обладнана гусеницями. Вони гарантують нормальний рівень прохідності. Відвал являє собою основний робочий орган. Універсальність сучасної техніки такого типу дуже висока. Якщо встановлено додатково гідравлічне обладнання, показники продуктивності багаторазово зростають. Сфера застосування відрізняється широтою. Можна бульдозер купити для виконання різноманітних робіт.

  Відрізнятися сучасні моделі можуть потужністю, масою, типом управління та іншими параметрами. Тому під час вибору бажано враховувати всі нюанси, звертатися до професіоналів з досвідом. Управління відвалом може бути гідравлічним, тросово-блоковим, електричним і механічним.

  На продуктивність техніки прямий вплив надає потужність, приналежність до конкретного тягового класу. Це треба обов'язково враховувати під час здійснення вибору. Пропонується кілька тягових КЛАСІВ:

  • Легені.
  • Середній.
  • Важкий.

  Також вони умовно можуть ділитися на надважкі і малогабаритні. Призначення також впливає на приналежність до тієї чи іншої категорії. Сучасний ринок наповнений різноманітними моделями від відомих виробників. Необхідно звернутися до перевірених професіоналів, щоб прийняти адекватне рішення. На бульдозер Новий ціна залежить від бренду, типу і основних параметрів. Перевірений інтернет-магазин дозволить придбати недорого високоякісну техніку, попередньо отримавши грамотну консультацію. Все це позитивно впливає на якість і точність вибору.

  Купити бульдозер в Україні

  Щоб придбати його з гарантією високої якості, треба звернутися до професіоналів з досвідом. В такому випадку можна розраховувати на підтримку в здійсненні вибору, офіційну гарантію якості, адекватну вартість, зручний формат доставки і безліч інших переваг. На бульдозера ціна може залежати від різних характеристик, але в нашому магазині вона завжди відрізняється адекватністю. Можна підібрати кращі моделі під будь-які потреби. Для цього в штаті є компетентні менеджери, які допоможуть легко розібратися в тонкощах. Офіційна гарантія поширюється на всі моделі в Електронному каталозі. Це спеціальна техніка з великим запасом надійності і міцності, яка зможе ефективно вирішувати складні завдання.

  ❓Який бульдозер краще купити?❓

  Купити бульдозер - забезпечити себе хорошим прибутком на тривалий час. Але щоб не купувати дорогу техніку і швидше заробити повну ціну вкладень можна доглянути собі новий бульдозер китайського виробництва. Однією з відомих і надійних брендів цієї техніки є – Changlin.

  ❓Які бульдозери найпопулярніші?❓

  В Україні на сьогоднішній день є кілька популярних і затребуваних моделей китайських бульдозерів: бульдозер Changlin CLT80, CLD165YS (болотохід), а також бульдозер Changlin CLD220Y.

  ❓Скільки коштує бульдозер в Україні?❓

  Вартість бульдозера залежить від його комплектації, потужності двигуна, торгової марки, а також країни виробника. Останнім часом популярність в Україні набирає торгова марка Changlin, так як вартість нової техніки стартує від 1300000 грн і досягає до 5000000 грн.

  ❓Які бренди бульдозерів популярні в Україні?❓

  На сьогоднішній день в нашій країні є широкий вибір спецтехніки (бульдозерів) всіляких торгових марок. Але багато покупців віддають перевагу недорогий і новій техніці китайського виробництва. Одним з найпопулярніших брендів з виробництва бульдозерів є – Changlin.
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs