Ніякої передоплати!

Бульдозери

  Цены Бульдозери
  • Товар
   Ціна
  • Бульдозер Changlin (PENGPU) PD165Y (Кондиціонер + розпушувач)
   3 302 400грн
  • Бульдозер Changlin CLD165YS (болотохід)
   3 550 080грн
  • Купити Бульдозер Changlin CLD220Y
   5 063 680грн
  • Бульдозер Changlin CLT80
   1 376 000грн
  • 28.07.2020
   Для фермера, який організував підприємство будь-якого масштабу, важлива висока швидкість механізації процесів: оранки, посіву, покосу, культивації, збору врожаю. З цієї причини важливо зберігати високу продуктивність техніки. Механізаторові необхідно знати яке масло лити в китайський трактор, щоб уберегти двигун, трансмісію, гідравліку. З розвитком тепличного господарства, використання в комерційних цілях ділянки від 10 соток до 5 гектар, використовують міні-трактори. Така техніка показала високу продуктивність, маневреність на невеликих ділянках. Ціна їх менше ніж вартість стандартного трактора. З цієї причини залишається актуальне питання: яке масло лити в японський трактор невеликого розміру, а також в китайські, українські, російські, білоруські аналоги?
  • Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   28.07.2020
   Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   У базовій комплекції мототрактори, як і мотоблоки, можуть поєднуватися тільки з однокрапковим навісним обладнанням. У цьому випадку застосовують спеціальний сумісник - трехточечная система наважок. Вона дає можливість розширити діапазон застосування навісного обладнання та можливості його налаштування.
  • Як вибрати фронтальний навантажувач?
   28.07.2020
   Як вибрати фронтальний навантажувач?
   Сьогодні інтернет-магазини можуть запропонувати різні варіанти вітчизняних, китайських, американських і європейських фронтальних навантажувачів на мінітрактор. Споживачеві складно розібратися, який фронтальний навантажувач краще вибрати на мінітрактор і трактор. Виходячи з досвіду тестування, продажів і експлуатації техніки, постараємося допомогти правильно визначитися з вибором устаткування.
  • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
   26.05.2020
   Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

    В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

  За допомогою бульдозера можна виконати досить складні роботи. Це сучасний різновид спеціальної техніки, яка відрізняється підвищеною продуктивністю і запасом міцності. Щоб отримати повний набір переваг, треба звернутися для покупки в перевірений інтернет-магазин. Це дозволить розраховувати на невисоку вартість в порівнянні з іншими місцями, якісне обслуговування і безліч інших переваг. Кращі бульдозери купити завдяки нам не складе ніяких труднощів. Попередня консультація у досвідчених менеджерів дозволить розібратися в тонкощах і прийняти краще рішення.

  Основні типи і особливості бульдозерів

  Це спеціальна техніка, яка може відрізнятися розмірами, потужністю, типом та іншими параметрами. Зазвичай ходова частина обладнана гусеницями. Вони гарантують нормальний рівень прохідності. Відвал являє собою основний робочий орган. Універсальність сучасної техніки такого типу дуже висока. Якщо встановлено додатково гідравлічне обладнання, показники продуктивності багаторазово зростають. Сфера застосування відрізняється широтою. Можна бульдозер купити для виконання різноманітних робіт.

  Відрізнятися сучасні моделі можуть потужністю, масою, типом управління та іншими параметрами. Тому під час вибору бажано враховувати всі нюанси, звертатися до професіоналів з досвідом. Управління відвалом може бути гідравлічним, тросово-блоковим, електричним і механічним.

  На продуктивність техніки прямий вплив надає потужність, приналежність до конкретного тягового класу. Це треба обов'язково враховувати під час здійснення вибору. Пропонується кілька тягових КЛАСІВ:

  • Легені.
  • Середній.
  • Важкий.

  Також вони умовно можуть ділитися на надважкі і малогабаритні. Призначення також впливає на приналежність до тієї чи іншої категорії. Сучасний ринок наповнений різноманітними моделями від відомих виробників. Необхідно звернутися до перевірених професіоналів, щоб прийняти адекватне рішення. На бульдозер Новий ціна залежить від бренду, типу і основних параметрів. Перевірений інтернет-магазин дозволить придбати недорого високоякісну техніку, попередньо отримавши грамотну консультацію. Все це позитивно впливає на якість і точність вибору.

  Купити бульдозер в Україні

  Щоб придбати його з гарантією високої якості, треба звернутися до професіоналів з досвідом. В такому випадку можна розраховувати на підтримку в здійсненні вибору, офіційну гарантію якості, адекватну вартість, зручний формат доставки і безліч інших переваг. На бульдозера ціна може залежати від різних характеристик, але в нашому магазині вона завжди відрізняється адекватністю. Можна підібрати кращі моделі під будь-які потреби. Для цього в штаті є компетентні менеджери, які допоможуть легко розібратися в тонкощах. Офіційна гарантія поширюється на всі моделі в Електронному каталозі. Це спеціальна техніка з великим запасом надійності і міцності, яка зможе ефективно вирішувати складні завдання.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs