Ніякої передоплати!

Часникосаджалки для Мотоблоків

  Цены Часникосаджалки
  • Товар
   Ціна
  • Чеснокосажалка для бульб трехрядная
   5 979грн
  • Чесночная сажалка однорядная
   3 986грн
  • Чесночная сажалка трехрядная мотоблочная
   7 260грн
  • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   18.09.2020
   Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
  • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   14.09.2020
   Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
  • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   13.09.2020
   Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
  • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   10.09.2020
   Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

  Сільськогосподарські роботи можуть бути ефективними і спрощеними, якщо скористатися спеціальною технікою. Найпоширенішим варіантом вважається мотоблок, для якого пропонується великий асортимент навісного обладнання. Чеснокосажалки для мотоблоків купити повинен кожен, хто збирається займатися посадкою відповідного овоча. Процес прискорюється, підвищується його точність. Інтернет-магазин пропонує вигідні умови для придбання з гарантією високої якості і надійності.

  Особливості якісних чеснокосажалок для мотоблоків

  На сучасному ринку навісного обладнання пропонується кілька варіантів таких саджалок. Найбільш популярним варіантом вважаються одне, двох і трьохрядні. Основна різниця між ними полягає в тому, скільки саме посадочних рядів буде формуватися. Обладнання працює, коли рухається мотоблок. Залежно від обраної моделі буде утворюватися задана кількість рядів. Зі спеціального бункера будуть надходити зубки часнику, які потрапляють в підготовлені заздалегідь лунки. Точність гарантується на високому рівні, якщо купити якісне обладнання. Саджалка оснащена спеціальними елементами, за допомогою яких гарантується плавний догляд, щільність контакту з грунтом. Чеснокосажалку для мотоблоків купити досить просто завдяки великому асортименту.

  Щоб замовити оптимальну модель обладнання, потрібно визначитися з деякими характеристиками. Головним критерієм стає Кількість рядів, які можна буде виконати одночасно. Для великих ділянок доцільно вибирати пристрій з трьома рядами або великою кількістю. Для важкого мотоблока це саме відповідне рішення, яке гарантує оперативність і продуктивність посадки. Для невеликої земельної ділянки досить придбати однорядну модель, щоб не витрачати зайвих коштів. Чеснокосажалка для мотоблоків купити яку можна недорого, в будь-якому випадку стає дуже корисним помічником. Сучасні моделі можуть працювати з бульбочками і зубчиками. Конструктивно обладнання володіє відмінностями, що треба враховувати.

  Купити чеснокосажалки для мотоблоків в Україні

  Щоб придбати якісне обладнання за адекватною вартістю, треба звернутися в спеціалізований інтернет-магазин, присвячений сільськогосподарської техніки. До основних переваг покупки такого обладнання у нас можна віднести:

  • Відмінний асортимент.
  • Оперативну доставку.
  • Професійну підтримку в здійсненні вибору і т. д.

  На чеснокосажалки для мотоблоків ціни у нас стабільно найпривабливіші на відповідному ринку, що дозволяє розраховувати на вигідне придбання. Менеджери з досвідом допоможуть розібратися в тонкощах різних моделей, прийняти вірне рішення. Доставка працює практично по всіх регіонах країни, що важливо. Чеснокосажалка для мотоблоків ціна якої завжди найчесніша, продається з офіційною гарантією якості від виробника. Пропонуються для зручності клієнтів різні види оплати, а в разі необхідності можна навіть оформити розстрочку.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 
  Виробник

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs