Ніякої передоплати!

Роторні коси для мототрактора

  Роторна коса для мототрактора

  Сільськогосподарський напрямок стрімко розвивається в нашій країні і з ним розвивається виробництво сільгосп техніки та додаткового обладнання до неї. Багато втомилися обробляти земельні території вручну і приходять до вибору спеціальної техніки для механізації важкої ручної праці.

  За останній час велику популярність отримала роторна коса для мототрактора Україна. З її допомогою фермерські господарства, а також великі сільськогосподарські підприємства можуть здійснювати покіс трави і бур'янів на великих за розміром територіях. А при наявності ще деякого додаткового інвентарю здійснити збір її в спеціальні тюки, які в зимовий період часу можна використовувати як корм для домашньої худоби.

  Види косарок і їх конструкційні особливості

  • Роторні косарки. Такий тип косарок використовується досить часто за рахунок простоти і дешевої конструкції. Вони бувають з одним, двома, а також трьома дисками, на який встановлено по чотири пальчикових ножа. Однодискові використовуються вкрай рідко. На три диски Роторні косарки мають ширину захвату більше 1 метра і встановлюються попереду мототрактора, але вони також не мають великої популярності. Найпопулярнішими і затребуваними є Роторні косарка з двома дисками. При покосі трави, два диска, які крутяться в різні боки складають скошену трави в валок. Після того як трава трохи підсохне, за допомогою спеціальних граблів-ворошилок її можна перевертати і зробити один великий волок, який не складно зібрати і завантажити в причіп для транспортування до місця призначення. Купити Роторні коси для мототрактора не складає особливих труднощів. Важливим фактором, який необхідно враховувати при виборі роторної косарки для мототрактора є склянки – вони бувають високі і низькі. При покосі високої і густої трави необхідно купувати роторну косарку з високими склянками. Але вартість її значно вище, ніж косарки з низькими склянками.
  • Сегментні косарки. На сьогоднішній день таке обладнання використовується вкрай рідко за рахунок високої вартості і не широкої сфери використання. Сегментна косарка встановлюється спереду мототрактора і приводиться в дію за рахунок приводного клиноподібного ременя профілю «B». Ширина захвату варіюється в межах 80-120 сантиметрів. Робочим інструментом для скосу трави є змінні ріжучі полотна з ножами, які досить часто виходять з ладу. Недоліком даного обладнання є неможливість скошену траву акуратно складати в валок. Але перевагою можна назвати можливість здійснення покосу на великих за розміром ділянках.

  Догляд за роторною косаркою до Мототрактора

  Для того, щоб роторна косарка для мототрактора прослужила вам довгі роки – необхідно дотримуватися певних правил при експлуатації. Для початку після покупки в розібраному або зібраному вигляді її необхідно повністю розібрати і здійснити огляд її на наявність стружки і зайвого кріплення всередині. Прибравши всі зайві при наявності здійснити змазування всіх робочих вузлів і агрегатів. Після чого потрібно зібрати все в одне ціле, при цьому все добре затиснути і перевірити на працездатність вручну. Кожен раз після закінчення робіт потрібно очищати ріжучі диски від залишків скошеної трави і землі. Щороку бажано оновлювати змащувальні речовини на всіх робочих органах навісного обладнання.

  У нашому інтернет-магазині Мотокосмос представлений повний асортимент роторних і сегментних косарок до мототракторів. На Роторні коси для мототракторів ціни у нас найнижчі в Україні. Ми здійснюємо безкоштовну адресну доставку по всій території України протягом п'яти днів з моменту оформлення замовлення.

   

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • КОСИЛКА РОТОРНА КР-09
   6 985грн
  • Коса роторна КР-01
   7 465грн
  • Коса роторна КР-06
   8 798грн
  • Косилка роторна КР-09 М
   8 398грн
  • Косарка роторна КР-1.1 БМТ бокова для мототрактора
   11 997грн
  • ТОП-7 найнеобхіднішої техніки в сільському господарстві
   15.08.2021
   ТОП-7 найнеобхіднішої техніки в сільському господарстві
   СОДЕРЖАНИЕ: Мотоблоки Мототрактори Мінітрактори Трактори Телескопічні навантажувачі Зерновози Комерційні автомобілі На сьогоднішній день важко уявити роботу в сільському господарстві без використання спеціальних машин. В першу чергу том...
  • Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат?
   01.08.2021
   Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат?
   Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат? Вже досить давно мотоблоки користуються незмінною популярністю в Україні. Можна припустити, що фермери та аграрії через якийсь час користування мотоблоком набувають мототрактор...
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  Фільтр
  Наші бренди
  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs