Ніякої передоплати!

Розкидачі добрив

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Разбрасыватель удобрений 200 л. Польша
   9 965грн
  • Разбрасыватель удобрений 500 л. Польша
   11 103грн
  • Розкидач мінеральних добрив 300 л. Польща
   10 534грн
  • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   18.09.2020
   Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
  • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   14.09.2020
   Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
  • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   13.09.2020
   Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
  • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   10.09.2020
   Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

   Розкидачі добрив

  Для приватників і аграріїв, які займаються бізнесом, на сайті дешево продаються розкидачі мінеральних та органічних добрив. Ви можете підібрати за прийнятною ціною для мотоблока, мінітрактора або мототрактора розкидачі з різним об'ємом бункера.
   
  У кожній моделі відрегульовані отвори, що дозволяє точно дозувати добрива на полі. Конструкція дисків розкидачів, на яких є чотири лопатки, дозволяють розкидати добриво на значну відстань від агрегату. Таки чином, ви ефективно розподіляєте добрива на городі і поле, що важливо, оскільки підгодівля коштує чималих грошей. До того ж, правильний розподіл дозволяє уникнути передозування і згубного впливу на рослини і їх товарну цінність.
   
  Залежно від типу добрива, які сіють диски налаштовуються під певну швидкість обертання.
   
  Щоб правильно вибрати і недорого купити будь-який з розкидачів в Україні перегляньте фото характеристики, відео невластивому агрегату. Додаткову інформацію про якість дадуть реальні відгуки аграріїв. На все обладнання діє гарантія 1 рік.
   
  Сьогодні ви можете купити будь-яку модель зі знижкою, оскільки діє в Києві розпродаж для оптових і роздрібних покупців.
  Замовляйте будь-який з агрегатів c доставкою сплативши всю вартість або взявши техніку в кредит.

  Без добрив важко розраховувати на отримання хорошого врожаю. Треба приділити даному процесу особливу увагу. Робити все своїми руками не дуже просто і неефективно. На сучасному ринку пропонується безліч цікавих варіантів техніки, за допомогою якої продуктивність багаторазово зростає. Якісні розкидачі добрив для мінітракторів купити буде дуже легко під конкретні потреби, якщо звернутися в інтернет-магазин аграрної техніки. Ми пропонуємо тільки перевірені бренди, доставку, консультацію професіоналів.

  Сучасні розкидачі добрив для мінітракторів і їх можливості

  Це популярний різновид навісного обладнання, яка дозволяє створити для росту рослин максимально хороші умови. Урожай від цього залежить в значній мірі. Сучасні добрива представлені у великому асортименті, що дозволить вибрати під конкретні запити оптимальне рішення. Вони позитивно впливають на ріст бульб, формування плодів і т.д. якісний розкидач добрив для мінітрактора Купити зараз легко під актуальні запити клієнтів. Під час вибору треба враховувати особливості мінітрактора, можливості бюджету та інші подібні моменти.

  Таке обладнання може відрізнятися за типом роботи. Вони виготовляються спеціально для різних видів добрив. Наприклад, є моделі для порошкоподібних, гранульовані, рідких добрив. Вони відрізняються конструктивними особливостями, розмірами та іншими параметрами. Найбільш затребуваними на сучасному ринку вважаються гранульовані розкидачі добрив для мінітракторів ціни яких можуть бути цілком демократичними. Популярність обумовлена наявністю декількох важливих переваг, серед яких простота конструкції і адекватна вартість. До інших переваг якісного обладнання можна віднести:

  • Маневреність.
  • Продуктивність.
  • Хороший запас надійності.

  Завдяки наявності таких важливих переваг можна розраховувати на ефективність використання. Під час вибору треба враховувати площу ділянки, який буде оброблятися, бренд навісного обладнання та інші нюанси. В такому випадку купити розкидач добрив мінітракторів можна буде дійсно просто під різні запити і з гарантією якості.

  Купити розкидачі добрив для мінітракторів в Україні

  Інтернет-магазин агротехніки пропонує великий асортимент, гарантує ідеальні умови обслуговування, швидку доставку і багато іншого. Недорого можна придбати модель з оптимальними технічними характеристиками. Фахівці допоможуть зробити правильний вибір. Треба врахувати під час нього ширину захоплення, тип використовуваних добрив, потужність мінітрактора і все інше. Кваліфікована консультація допоможе прийняти адекватне рішення без особливих проблем. На розкидачі добрив мінітракторів ціна в нашому електронному каталозі приємно дивує. Якість обслуговування для всіх клієнтів максимально висока. Тому можна розраховувати на краще за всіма параметрами придбання, здатне задовольнити будь-які потреби.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs