Ніякої передоплати!

Спецтехніка

Цены Спецтехніка
 • Товар
  Ціна
 • Бульдозер Changlin (PENGPU) PD165Y (Кондиціонер + розпушувач)
  3 416 400грн 3 399 318грн
 • Бульдозер Changlin CLD165YS (болотохід)
  3 672 630грн 3 655 548грн
 • Купити Бульдозер Changlin CLD220Y
  5 238 480грн 5 221 398грн
 • Купити Грейдер Changlin 713H
  2 419 950грн 2 402 868грн
 • Купити Грейдер Changlin 717
  2 693 262грн 2 676 180грн
 • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
  18.09.2020
  Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
  У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
 • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
  14.09.2020
  Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
  Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
 • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
  13.09.2020
  Який двигун краще придбати для мінітракторів?
  Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
 • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
  10.09.2020
  Як правильно вибрати і купити мототрактор?
  Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

Спецтехніка являє собою велике і масивне спеціальне обладнання, яке використовується в багатьох господарських і промислових галузях діяльності. Кожен з типів спецтехніки має свій вузький спектр робіт. Але без неї жодна комунальна служба або ж велика будівельний майданчик не може впорається, так як малогабаритна дизельна і бензинова техніка не зможе виконати таку роботу.

На сьогоднішній день в Україні представлено безліч торгових марок, які виробляють різноманітну спецтехніку. Тому купити спецтехніку в Києві не складає особливих труднощів.

Види і різноманітність спецтехніки в Україні

З основних видів спецтехніки можна виділити найголовніші: Екскаватори навантажувачі, гусеничні екскаватори, бульдозери, автогрейдери, а також Телескопічні Фронтальні навантажувачі.

 • Фронтальний навантажувач. Це вид спецтехніки є досить популярним, так як за допомогою нього можна здійснювати безліч робіт в таких сферах як сільське господарство, комунальні служби, будівництво доріг та інше. З його допомогою без праці можна добувати і переробляти, проводити перевалку і навантаження різноманітних сипучих матеріалів. Колісні навантажувачі мають велику популярність за рахунок мобільності і легкості в управлінні.
 • Автогрейдер. Даний тип спецтехніки не часто використовується в нашій країні. Головні застосування знаходить в плануванні поверхні земельного шару( полотна), пристрої дренажних систем та інше. Можна сказати, що ця техніка застосовується при здійсненні робіт із земельними територіями перед зведенням житлових споруд, будівництві доріг та інше. Ця Спецтехніка вартість має не високу, а можливості у використанні значні.
 • Бульдозер. Ця Спецтехніка часто використовується на будівельних майданчиках при проведенні різноманітних будівельних робіт. На нього часто встановлюють лопату відвал для розрівнювання поверхні земляного шару. Пересуваються бульдозери за допомогою гусениць, які не дають можливості Завантажити навіть на болотистих ділянках.
 • Телескопічні навантажувачі. Такі машини досить популярні в Україні і часто використовуються в різних виробництвах, сільському господарстві, лісових господарствах, будівництві. Основним завданням їх є вантажно-розвантажувальні роботи.
 • Вилочні навантажувачі. Навантажувачі вилочні часто можна зустріти на товарних складах, в магазинах та інших подібних місцях. Ця техніка здійснює підйом і транспортування різноманітних вантажів з великою вагою.

Переваги покупки спецтехніки в магазині Мотокосмос

 • Ціна. Купити спецтехніку в нашому інтернет-магазині-правильне рішення, так як ми маємо найнижчі ціни в порівнянні з іншими торговими майданчиками і магазинами.
 • Асортимент. Ми маємо широкий модельний ряд спецтехніки (Фронтальні навантажувачі, Екскаватори гусеничні, колісні, а також Телескопічні) в наявності на нашому виставковому майданчику.
 • Консультація. Якщо ви не можете визначиться з вибором моделі, наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам підібрати найкращий варіант для Вас.
 • Доставка. Спецтехніка купити в нашому магазині можна з безкоштовною адресною доставкою. У нас присутній спеціальний вантажний транспорт, який в обумовлений час здійснить доставку за вказаною адресою.
 • Сервіс і гарантія. На всю нову спецтехніку поширюється гарантія на термін від 12 до 36 місяців. По всій Україні розташовані Сервісні центри, в яких можна зробити як планове ТО, так і ремонт будь-якого робочого агрегату або вузла.
 • Кредит. Ні для кого не секрет що ціни на спецтехніку в кредит не відрізняються від ціни з сайту. Ми працюємо з безліччю відомих українських та європейських банків, де є можливість оформити розстрочку або кредит на будь-яку спецтехніку.
 • ❓Яку спецтехніку краще купити?❓

  Ринок будівельної техніки в Україні великий і має безліч торгових марок, а також різновидів. Ця техніка здатна здійснювати ряд складних і не під силу людині робіт на будівельних майданчиках, в комунальних і дорожніх підприємствах. Їх налічується більше 10 видів, і кожна з них є незамінною, а також має свої переваги і призначення, тому перед тим як купити спецтехніку необхідно точно визначиться з необхідними запитами.

 • ❓Яка спецтехніка найпопулярніша в цьому році?❓

  На сьогоднішній день в Україні вкрай популярною спецтехнікою є фронтальні навантажувачі. Вони мають відмінну заводську комплектацію, в яку входить ківш, а також сучасна безпечна кабіна. Ця спецтехніка стане незамінним помічником при здійсненні завантажувальних і розвантажувальних робіт на будівельних майданчиках. Також спецтехніка може без проблем транспортувати будь-які будматеріали на короткі відстані.

 • ❓Які ціни на спецтехніку?❓

  На спецтехніку вартість починається від 250 000 грн і зростає зі збільшенням вантажопідйомності і можливостей техніки. Одним з найбільш недорогих і бюджетних видів є фронтальні навантажувачі з максимальною вантажопідйомністю до 1 тонни. Ціна на спеціальну техніку може досягати до 1 500 000 грн і це далеко не межа. Останнім часом особливою популярністю в Україні користується спецтехника китайського виробництва.

 • ❓Спецтехніка - які бренди найпопулярніші?❓

  На сьогоднішній день в Україні представлено безліч різноманітних торгових марок, які займаються виробництвом спеціальної техніки. Ці бренди як правило мають великі модельні ряди різної техніки, яка допомагає збільшити продуктивність будівельної, комунальної або дорожньої компанії. За останній час найпопулярнішими стали китайські бренди, так як їх вартість набагато нижче ніж на європейські аналоги, а за якістю вони не значно поступаються другим. Лідерів в Україні є спецтехніка бренду Everun.

Фільтр
Ціна
 •  —  грн 

Наші бренди

 • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs