Ми працюємо! Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами. Доставка товару здійснюється щодня.

Оприскувачі

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Обприскувач 200 л. Польша
   14 850грн
  • Обприскувач 300 л. Польща
   17 550грн
  • Обприскувач 400 л. Польша
   18 900грн
  • Обприскувач 600 л. Польша
   20 250грн
  • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
   26.05.2020
   Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

    В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

  • Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
   02.03.2020
   Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
   На сьогоднішній день вибір сільськогосподарської техніки в Україні досить великий. Можна купити мінітрактор японського, корейського, індійського, китайського, а також білоруського виробництва. Ні для кого не секрет що найпопулярнішою і затребуваною є сільгосптехніка білоруського мінського тракторного заводу (МТЗ).
  • Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
   02.02.2020
   Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
   На сільськогосподарському ринку України на сьогоднішній день представлено безліч техніки різноманітних торгових марок. І кожна з них відрізняється один від одного і має свої переваги і недоліки.
  • Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
   02.02.2020
   Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
   З кожним роком в Україні збільшується кількість фермерських господарств і власників земельних ділянок. Для оброблення бажано купити мінітрактор в Україні (сільськогосподарську техніку), так як він дозволяє прискорити проведення робіт, а також полегшити ручної людська праця.

  Обприскувач

  Боротьба з шкідниками, хворобами, бур'янами на присадибній ділянці і в поле - важлива міра щодо збереження врожаю. Ручне обприскування - завжди важка і витратна за часом праця. Тому краще оптимально механізувати процес і купити недорого обприскувач в Києві для мотоблока, мототрактора, мінітрактора не виходячи з дому.
   
  Щоб заощадити час, сили, ви можете придбати будь-яку з моделей з доставкою в будь-який населений пункт в Україні. Товар приходить через 1-2 доби. Ви можете заплатити повну вартість кур'єру або ж відразу оформити обладнання в кредит.
   
  Правильно вибрати обприскувач за прийнятною ціною допоможуть фото, опис до товару, відео, реальні відгуки аграріїв. Зверніть увагу, що зараз на сайті розпродаж і на всі агрегати діють знижки. Чим більше обприскувачів придбаєте, тим дешевше покупка з розрахунку за одиницю товару. Гарантія на всі моделі 1 рік.
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs