Ніякої передоплати!

Оприскувачі для мінітратракторів

  Купити обприскувач мінітрактора

  Кожне фермерське господарство хоче щорічно отримувати великий урожай. Для цього йому потрібно виконати величезну кількість роботи: обробити грунт, підібрати якісні посівні матеріали. Але навіть відмінно удобрений грунт може не дати великого врожаю якщо не повністю впорається з різноманітними шкідниками.

  Одним з найефективніших способів боротьби з усіма шкідниками є обприскування. Для захисту вашого врожаю використовують обприскувачі для мінітракторів з кабіною. Саме для проведення обприскування потрібно застосовувати мінітрактор з опалювальною кабіною, щоб повністю захистити оператора від можливих хімічних випарів. Вони бувають декількох видів і відрізняються в основному об'ємом бака для хімікатів. Одними з лідерів серед виробників обприскувачів для мінітрактора є торгова марка Bomet. Так, як тільки Бомет має відмінне співвідношення якості і ціни. Вони бувають тільки навісними і мають обсяг від 200 до 800 літрів і можуть працювати з мінітракторами з номінальною потужністю від 24 до 80 кінських сил.

  Різновид обприскувачів для мінітрактора

  • Самохідний. Найчастіше ця техніка має двигун, колеса і все що необхідно для здійснення обприскування великих за розміром ділянок землі. Цей пристрій не потребує будь-якої додаткової техніки, яка б служила тягачем. З головних переваг можна виділити високий кліренс в 150 сантиметрів і високу продуктивність до 1000 гектар в день.
  • Навісний. Такі обприскувачі навішуються на Триточковий механізм роботи з інвентарем мінітрактора. В основному вони мають порівняно невеликий обсяг від 200 до 800 літрів і ширина захоплення їх дорівнює від 12 до 18 метрів. Також такий тип обприскувачів можна розділити на спеціальні та універсальні. Перші використовуються для обробки всіляких садів, бавовнику, виноградників, а також різноманітних польових культур. Універсальні обприскувачі мають змінні розпилюючі елементи, які можуть змінюватися в залежності від проведення робіт і можуть використовуватися для обробки практично всіх культур. На такий Обприскувач для мінітрактора ціна буде набагато менше ніж на інші типи.
  • Причіпний. Є одним з найпопулярніших типів обприскувачів. Вони мають великий обсяг для рідини від 2 до 4 кубічних метрів, а також захоплення обприскування від 18 до 36 метрів. Вартість їх набагато менше ніж на самохідні. Але для здійснення робіт необхідне застосування сільськогосподарської техніки в ролі тягача.

  Чому обприскувач на мінітрактор вигідно купувати в нашому магазині

  • Гарантія. Ми надаємо гарантійні зобов'язання на всю продукцію, що продається від 14 днів до 36 місяців.
  • Доставка. Доставка будь-якої продукції при покупці в нашому інтернет-магазині здійснюється безкоштовно протягом п'яти робочих днів з моменту оформлення замовлення.
  • Консультація. Наші висококваліфіковані працівники інтернет магазину може проконсультувати Вас і порадити продукцію, яка найкраще вам підійде. Ми допоможемо вам купити обприскувач для мінітрактора за найвигіднішою вартістю.
  • Широкий асортимент. З причини того, що наша компанія співпрацює з багатьма заводами виробниками і фірмами імпортерами ми має широкий вибір як техніки, так і додаткового інвентарю до неї.
  • Склад запчастин. У зв'язку з наявністю всіх запасних частин до сільськогосподарської техніки і додаткового обладнання до неї ви ніколи не залишитеся з поламаним агрегатом. Ми за короткий проміжок часу відправимо вам вийшла з ладу запасну частину.
  • Комплектація. Вся продавана продукція має певну комплектацію, яку доповнює інструкція з експлуатації та гарантійний талон.
  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Обприскувач 200 л. Польша
   14 861грн
  • Обприскувач 300 л. Польща
   17 428грн
  • Обприскувач 400 л. Польша
   18 022грн
  • Обприскувач 600 л. Польша
   20 265грн
  • Обприскувач 800 л. Польша
   25 804грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 
  Наші бренди
  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs