Ніякої передоплати!

Граблі

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Сіноворушилка - Граблі «Сонечко»
   3 348грн
  • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   18.09.2020
   Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
  • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   14.09.2020
   Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
  • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   13.09.2020
   Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
  • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   10.09.2020
   Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

   Граблі для мототракторів - агрегат, який навесні, влітку, восени. Навесні необхідно прибрати з ділянки сухостій, торішнє листя, восени опале листя. Влітку ж граблі постійно потрібні для заготівлі сіна, соломи, збирання скошеної бур'яну. Щоб прибирання території і заготівля сіна не перетворилася в виснажливий процес, рекомендується купити недорого граблі для мотоблока з доставкою в Україні. Зараз діє розпродаж і можливість покупки зі знижками, без шкоди для сімейного бюджету.

  Можна придбати дешево в Києві два варіанти грабель: «гребінь» і «сонечко». Якщо граблі «гребінь» в основному розраховані для польових умов, то за допомогою граблів «сонечко» забирається сіно і вздовж доріг.
   
  Всі представлені моделі мають гарантію від 1 року і тривалий термін служби. Прекрасно відновлюють свою форму після впливу навантажень, за що і отримали хороші відгуки аграріїв. Всі компоненти пройшли термозакалка, тому служать довго. Часто у відгуках акцентується увага на ціні, широкому захопленні сіна для збору в валки - 1-1,8 м. Фото, опис, відео допоможуть правильно вибрати агрегат.
  Якщо ви не можете оплатити вартість в повному розмірі, є можливість придбання в кредит.

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs