Ніякої передоплати!

Мульчувачі для мінітракторів

   Дані агрегати для мінітракторів використовуються після збирання врожаю. Фермери, сладельци великих ділянок після збирання соняшнику, кукурудзи, пшениці стикаються з необхідністю збирання решти стебел культур. За зиму ці залишки не перегниває, тому їх необхідно подрібнювати, щоб вони послужили добривом. Щоб впоратися з цим завданням, рекомендується недорого купити мульчувач.

  Якщо порівнювати із середньою ціною в Україні, агрегат у нас коштує дешево. При цьому на всі моделі дається гарантія 1 рік, тривалий термін служби. Про те, що запропоновані мульчувачі мають гарне співвідношення якості і вартості, підтверджують численні відгуки аграріїв. Вкладені кошти ви швидко окупити, оскільки послуги по переробці залишків на городі або поле, завжди затребувані.
   
  Правильно підібрати мульчувач допоможуть фото, опис, демонстраційне відео. Оформити замовлення, оплатити, оформити покупку в кредит допоможе відділ продажів.
   
  Реєструйтеся на нашому сайті, і вам будуть приходити сповіщення про розпродажі і знижки. Замовляйте вигідно покупку з доставкою в Києві вже зараз!

  Купити мульчувач для мінітрактора з доставкою по Україні

  Компанія "Мотокосмос" займається продажем різних робочих агрегатів для мінітрактора, які дозволяють швидко справлятися з різними завданнями. Аграрії і власники приватних володінь часто стикаються з проблемою засмічення городів і полів після збирання бобових, кукурудзи, баштана і будь-яких інших культур. Щоб перетворити сміття в добриво, свого часу світовими та українськими технологами був розроблений мульчувальник для мінітрактора.

  Мульчувачі для мінітракторів: купити недорого

  На сайті ви можете придбати Мульчувачі різної ширини, які вирішують ряд проблем:

  • після мульчування, в грунті зберігається більше вологи;
  • знижується, а потім виключається ерозія грунту;
  • переробка залишків на добрива сприяє розвитку мікрофлори, накопиченню органічних речовин, що сприятливо позначається на родючості грунту і підвищенні врожайності;
  • знижується ймовірність засмічення поля або городу бур'янами;
  • забезпечується знищення і профілактика шкідників.

  На сайті ви можете вибрати відповідний агрегат, ціни Мульчувачі для мінітракторів розрізняються в залежності від ширини, виробника та інших факторів.

  Купити мульчувач для мінітракторів в Україні: особливості вибору

  Обладнання справляється зі своїми завданнями, тільки якщо воно оптимально підходить під конкретний мінітрактор. В цьому відношенні потрібно звертати увагу на ширину агрегату, потужність техніки, кількість молотків.

  1. Ширина захоплення. Чим ширше мульчувальник, тим менше проходів відбувається по полю або городу. Відповідно, скорочується час обробки одиниці площі.
  2. Потужність трактора, з яким буде агрегатуватися мульчувач. На потужність ДВС необхідно звернути увагу, оскільки якщо в техніці недостатньо «коней», вона не потягне агрегат. Перевантаження може привести до швидкої поломки гідравлічного пристрою. Якщо ж агрегат занадто маленький, неправильно підібрані параметри зможуть вплинути на швидкість і якість роботи.
  3. Кількість молотків. Це рухливі деталі подрібнюють залишки, чим їх більше, тим агрегат якісно виконує свою роботу.

  Перед тим, як купити агрегат, ознайомтеся з технічними характеристиками. Якщо вам складно визначитися з вибором, під ваш мінітрактор, зателефонуйте менеджеру. Спеціаліст допоможе коректно підібрати обладнання, організувати швидку доставку в ваш регіон.

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Мульчувач Bomet 1,8 м
   100 920грн
  • Мульчувач Bomet 1,4 м
   76 602грн
  • Мульчувач Bomet 1,6 м
   99 299грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 
  Виробник

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs