Ніякої передоплати!

Лопати-Відвали для мінітраткора

  Лопата відвал на мінітрактор купити в Україні

  У нашій країні в зимовий період часу щорічно виникає потреба в прибиранні снігу на дорогах, тротуарах, а також на територіях різноманітних підприємств. Для цього комунальні служби набувають сільськогосподарську техніку з набором спеціального навісного та причіпного обладнання. Одним з головних є лопати відвали для мототракторів. Вони встановлюються частіше спереду мінітрактора ніж ззаду і здійснюють згрібання шару снігового покриву в одну зі сторін.

  З чого складається лопата відвал для мінітрактора

  Лопата-відвал як правило складається з міцного металевого трохи всередину увігнутого щита. Зазвичай нижня кромка лопати-відвал має прогумовану стрічку для роботи на дорогих покриттях, або сталеву пластину для робіт на асфальті і землі. Це потрібно для захисту як самої конструкції, так і прибирається поверхні (асфальт, Тротуарна плитка, бетон). Прогумована стрічка створює істотно менше шуму, ніж металева.

  Крім головного щита, конструкція має спеціальний кронштейн, механізм повороту і підйому лопати-відвалу (встановлений до кронштейну за допомогою шарнірів). Безпосередньо кут роботи лопати-відвал можна регулювати в декількох положеннях по відношенню до напрямку проведення робіт. Це дає можливість прибирати сніг, землю і різноманітне сміття в будь-яку зі сторін. Підйом і опускання лопат-відвал часто здійснюється за допомогою спеціального гідравлічного циліндра і гідравлічної системи мінітрактора. Але зустрічаються моделі і з гідравлічним поворотів, вони як правило набагато дорожче, але працювати з таким пристроєм набагато легше і приємніше.

  При виборі такого обладнання необхідно враховувати можливості сільськогосподарської техніки. Не потрібно купувати лопату відвал з шириною захоплення більше ніж може дозволити потужність мінітрактора.

  Саме від постановленого завдання, можна визначиться з покупкою переднього або заднього лопати-відвал. Як правило у продажу є лопати-відвал для мінітракторів З шириною захвату 140, 160, 180, 200 і 220 сантиметрів.

  Переваги покупки лопати відвал для мінітрактора в нашому інтернет-магазині

  • Вартість. Ми співпрацюємо виключно з заводами виробниками навісного і причіпного обладнання, тому на Лопати відвали для мінітрактора ціна у нас набагато нижче ніж в інших інтернет магазинах і торгових майданчиках.
  • Гарантія. На всю продукцію, що продається надається гарантія терміном від 14 днів до 3 років.
  • Доставка. Всю продукцію, яка представлена на нашому сайті ми можемо доставляти адресною доставкою транспортом нашої компанії.
  • Запасні частини. На всю техніку, а також навісний і причіпний інвентар ми маємо запасні частини, які в майбутньому при виході з ладу зможемо відправити Вам.
  • Комплектація. Вся продукція відвантажується в заводській комплектації, яка без відома покупця не може бути змінена. Про комплектацію того чи іншого продукту продавець консультант завжди попереджає.
  • Консультація. У нашому інтернет магазині працюють тільки кваліфіковані фахівці, які з радістю допоможуть вам визначитися з вибором техніки і додаткового навісного обладнання, яке підійде до вашого трактора.
  • Адаптація. Купити лопати відвали для мінітрактора не головна проблема. Її ще потрібно встановити і зробити Зчіпний пристрій на передній частині трактора. Наша компанія може здійснити адаптацію обраної вами лопати відвал на будь-який мінітрактор, який зможе працювати з даними навісним обладнанням.
  Цены Лопати-Відвали
  • Товар
   Ціна
  • Відвал тракторний DF-244
   23 724грн
  • Відвал тракторний DF-404
   23 724грн
  • Відвал тракторний DF-504
   34 234грн
  • Відвал тракторний LOV-244
   23 724грн
  • Відвал тракторний SOLIS 50
   36 396грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 
  Наші бренди
  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs