Ніякої передоплати!

Лопати-Відвали для мінітраткора

  Цены Лопати-Відвали
  • Товар
   Ціна
  • Відвал тракторний DF-244
   24 277грн
  • Відвал тракторний DF-404
   24 277грн
  • Відвал тракторний DF-504
   35 033грн
  • Відвал тракторний LOV-244
   24 277грн
  • Відвал тракторний SOLIS 50
   37 245грн
  • Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   14.12.2020
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві Японські мінітрактори - це компактна продуктивна техніка, яка застосовується у всіх робочих напрямках: комунальній сфері, будівництві, ландшафтно-парковому дизайні, в аграрному напрямку, тваринництв...
  • Купівля автогрейдерів в Україні
   10.12.2020
   Купівля автогрейдерів в Україні
   Як вибрати недорогий новий грейдер в Україні? Грейдер - це універсальна техніка, яка використовується в будівництві та комунальній сфері. перемішування і розрівнювання грунту; створення дорожньої " подушки»; формування укосів,...
  • Купівля бульдозера в Україні
   08.12.2020
   Купівля бульдозера в Україні
   Як вибрати відповідний бульдозер? На сайті "Мотокосмос" ви можете недорого придбати бульдозери – техніку зі спеціальним навісним відвалом, яка застосовується для ландшафтних, землерийних робіт. Існує п'ять КЛАСІВ бульдозерів: н...
  • Купівля тягача
   08.12.2020
   Купівля тягача
   Як вибрати сідельний тягач? Сучасний тягач володіє високою маневреністю, універсальністю, можливістю послідовної агрегації з декількома причепами; можливість швидкої заміни причіпних платформ. Одне з головних переваг полягає в тому, що можна дост...

  Лопата відвал на мінітрактор купити в Україні

  У нашій країні в зимовий період часу щорічно виникає потреба в прибиранні снігу на дорогах, тротуарах, а також на територіях різноманітних підприємств. Для цього комунальні служби набувають сільськогосподарську техніку з набором спеціального навісного та причіпного обладнання. Одним з головних є лопати відвали для мототракторів. Вони встановлюються частіше спереду мінітрактора ніж ззаду і здійснюють згрібання шару снігового покриву в одну зі сторін.

  З чого складається лопата відвал для мінітрактора

  Лопата-відвал як правило складається з міцного металевого трохи всередину увігнутого щита. Зазвичай нижня кромка лопати-відвал має прогумовану стрічку для роботи на дорогих покриттях, або сталеву пластину для робіт на асфальті і землі. Це потрібно для захисту як самої конструкції, так і прибирається поверхні (асфальт, Тротуарна плитка, бетон). Прогумована стрічка створює істотно менше шуму, ніж металева.

  Крім головного щита, конструкція має спеціальний кронштейн, механізм повороту і підйому лопати-відвалу (встановлений до кронштейну за допомогою шарнірів). Безпосередньо кут роботи лопати-відвал можна регулювати в декількох положеннях по відношенню до напрямку проведення робіт. Це дає можливість прибирати сніг, землю і різноманітне сміття в будь-яку зі сторін. Підйом і опускання лопат-відвал часто здійснюється за допомогою спеціального гідравлічного циліндра і гідравлічної системи мінітрактора. Але зустрічаються моделі і з гідравлічним поворотів, вони як правило набагато дорожче, але працювати з таким пристроєм набагато легше і приємніше.

  При виборі такого обладнання необхідно враховувати можливості сільськогосподарської техніки. Не потрібно купувати лопату відвал з шириною захоплення більше ніж може дозволити потужність мінітрактора.

  Саме від постановленого завдання, можна визначиться з покупкою переднього або заднього лопати-відвал. Як правило у продажу є лопати-відвал для мінітракторів З шириною захвату 140, 160, 180, 200 і 220 сантиметрів.

  Переваги покупки лопати відвал для мінітрактора в нашому інтернет-магазині

  • Вартість. Ми співпрацюємо виключно з заводами виробниками навісного і причіпного обладнання, тому на Лопати відвали для мінітрактора ціна у нас набагато нижче ніж в інших інтернет магазинах і торгових майданчиках.
  • Гарантія. На всю продукцію, що продається надається гарантія терміном від 14 днів до 3 років.
  • Доставка. Всю продукцію, яка представлена на нашому сайті ми можемо доставляти адресною доставкою транспортом нашої компанії.
  • Запасні частини. На всю техніку, а також навісний і причіпний інвентар ми маємо запасні частини, які в майбутньому при виході з ладу зможемо відправити Вам.
  • Комплектація. Вся продукція відвантажується в заводській комплектації, яка без відома покупця не може бути змінена. Про комплектацію того чи іншого продукту продавець консультант завжди попереджає.
  • Консультація. У нашому інтернет магазині працюють тільки кваліфіковані фахівці, які з радістю допоможуть вам визначитися з вибором техніки і додаткового навісного обладнання, яке підійде до вашого трактора.
  • Адаптація. Купити лопати відвали для мінітрактора не головна проблема. Її ще потрібно встановити і зробити Зчіпний пристрій на передній частині трактора. Наша компанія може здійснити адаптацію обраної вами лопати відвал на будь-який мінітрактор, який зможе працювати з даними навісним обладнанням.
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs