Ніякої передоплати!

Самохідний обприскувач

  Самохідний обприскувач

  У самохідних обприскувачах впроваджені сучасні інноваційні технології обробки культур на великих площах. В даний момент представлені в основному китайські виробники Lixing та інші. При цьому сайт магазину "Мотокосмос" поповнюється щодня новою технікою, що дозволяє підібрати необхідну комплектацію.

  Купити самохідний обприскувач в Україні: особливості застосування

  Техніка застосовується для обробки рядних технічних, олійних, овочевих, ягідних культур. Техніка підходить для обробки середніх і великих полів 20-300 га.у конструкції застосовуються всі рішення для обробки рослин інсектицидами та гербіцидами.

  Самохідний обприскувач купити: конструкційні особливості

  Розглянемо докладніше конструкцію двигуна, трансмісії, управління, робочих органів.

  Двигун

  На обприскувач самохідний Україна встановлений 4-хциліндровий дизельний двигун з ефективною рідинною системою охолодження. Паливна система традиційна з безпосереднім уприскуванням пального. Потужність варіюється в різних моделях від 90до 160 к.с. і вище.

  Трансмісія

  Представлена Трансмісія автоматикою-варіаторною коробкою CVT. Швидкість роботи під час обприскування – 8 км/год.

  Ходова система

  На сайті можете бюджетні самохідні обприскувачі купити, де колія регулюється механічно. Дорожчі європейськи машини оснащуються автоматичним налаштуванням колії.

  Є три режими ходу: передача моменту на передній привід, крабовий хід, рух колія в колію. Такі режими знизили ризик пошкодження культур на 40%.
  Кліренс високий-1,5-2,0 метра (залежно від моделі), дозволяє обробляти культури на різних стадіях вегетаційного циклу, в тому числі і рослини з високим стеблом.
  Гальмівна система представлена гідравлічними дисковими гальмами.

  Компоненти робочої системи

  Розглянемо особливості роботи самої системи обприскування. Система обприскування дефрагментного типу.
  1. Для приготування суміші робочого розчину є змішувач ARAG з баком 30 л. Бак приготованого робочого розчину виконаний з нержавіючої сталі, обсяг – 5000 л.
  2. Поршневий насос створює тиск 2,1 МПа. Продуктивність насоса 360 л/хв, Кількість обертів насоса – 600-800 об/хв.
  3. Приготований розчин очищається в декількох місцях і представлена фільтрація у горловини заливки, на вході в насос, в форсунках і розподільнику.
  4. Система представлена датчиками тиску води в системі та важільним багатоканальним управлінням секціями.
  5. Штанга. Ширина захвату обприскування - 20-30 м.на штанзі розташовано – 5-10 секцій. Амортизація Механічна, представлена паралелограмом в центральній секції з пневматичними стабілізаторами. Висота підвіски у формі паралелограма штанги 0,5-3,0 м. На тримачі 5 форсунок.

  Продуктивність 15-30 га/год., в залежності від моделі.

  Форсунки розташовані на штанзі з певним кроком, що виключає передозування обприскувача в зоні обробки.
  Таким чином, на сайті можна придбати універсальний самохідний обприскувач нового покоління для виконання основних завдань боротьби з комахами, хворобами, бур'янами.

  Як купити надійний самохідний обприскувач?

  Звертайтеся до відділу продажів, ми підберемо оптимальний самохідний обприскувач. Ціна залежить від моделі, її технічних характеристик і впроваджених рішень. Самохідні обприскувачі, ціни на які представлені на сайті, оплачуються при отриманні товару. Є можливість оформлення техніки в кредит через банк.

  Цены Cамохідні обприскувачі
  • Товар
   Ціна
  • Самохідний обприскувач Lixing 3WPZ-5000GX2 / 3WPZ-5000GX4
   2 702 000грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...

  ⭐ Які самохідні обприскувачі найпопулярніші в цьому році❓

  Найпопулярнішою вважається самохідний обприскувач Lixing 3WPZ-5000GX2/3WPZ-5000GX4 за рахунок не високої вартості і відмінних технічних показників. Має значний обсяг в 5000 літрів і може зрошувати з шириною захвату 27 метрів.

  🏆 Який самохідний обприскувач краще купити❓

  Найкраще купувати таку техніку як самохідні обприскувачі тільки перевірених і надійних виробників. Одним з таких можна виділити торгову марку Lixing. В її модельному ряді можна підібрати собі відповідну модель за розумною ціною.

  ⚡Вартість доставка самохідного обприскувача❓

  Доставка самохідних обприскувачів здійснюється за допомогою спеціальних тягачів. Вартість доставки розраховується індивідуально, так як вона залежить від відстані до місця розвантаження, а також від розмірів самого самохідного обприскувача.

  🚀 Які ціни на самохідні обприскувачі❓

  Вартість самохідного обприскувача залежить від обсягу бункера, потужності двигуна, робочої ширини зрошення, матеріалів робочих вузлів і агрегатів, а також від торгової марки. Ціна на самохідні обприскувачі починаються від 2700000 грн.

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs