Ніякої передоплати!

Самохідний обприскувач

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Самохідний обприскувач Lixing 3WPZ-5000GX2 / 3WPZ-5000GX4
   2 790 000грн
  • Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   14.12.2020
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві Японські мінітрактори - це компактна продуктивна техніка, яка застосовується у всіх робочих напрямках: комунальній сфері, будівництві, ландшафтно-парковому дизайні, в аграрному напрямку, тваринництв...
  • Купівля автогрейдерів в Україні
   10.12.2020
   Купівля автогрейдерів в Україні
   Як вибрати недорогий новий грейдер в Україні? Грейдер - це універсальна техніка, яка використовується в будівництві та комунальній сфері. перемішування і розрівнювання грунту; створення дорожньої " подушки»; формування укосів,...
  • Купівля бульдозера в Україні
   08.12.2020
   Купівля бульдозера в Україні
   Як вибрати відповідний бульдозер? На сайті "Мотокосмос" ви можете недорого придбати бульдозери – техніку зі спеціальним навісним відвалом, яка застосовується для ландшафтних, землерийних робіт. Існує п'ять КЛАСІВ бульдозерів: н...
  • Купівля тягача
   08.12.2020
   Купівля тягача
   Як вибрати сідельний тягач? Сучасний тягач володіє високою маневреністю, універсальністю, можливістю послідовної агрегації з декількома причепами; можливість швидкої заміни причіпних платформ. Одне з головних переваг полягає в тому, що можна дост...

  Самохідний обприскувач

  У самохідних обприскувачах впроваджені сучасні інноваційні технології обробки культур на великих площах. В даний момент представлені в основному китайські виробники Lixing та інші. При цьому сайт магазину "Мотокосмос" поповнюється щодня новою технікою, що дозволяє підібрати необхідну комплектацію.

  Купити самохідний обприскувач в Україні: особливості застосування

  Техніка застосовується для обробки рядних технічних, олійних, овочевих, ягідних культур. Техніка підходить для обробки середніх і великих полів 20-300 га.у конструкції застосовуються всі рішення для обробки рослин інсектицидами та гербіцидами.

  Самохідний обприскувач купити: конструкційні особливості

  Розглянемо докладніше конструкцію двигуна, трансмісії, управління, робочих органів.

  Двигун

  На обприскувач самохідний Україна встановлений 4-хциліндровий дизельний двигун з ефективною рідинною системою охолодження. Паливна система традиційна з безпосереднім уприскуванням пального. Потужність варіюється в різних моделях від 90до 160 к.с. і вище.

  Трансмісія

  Представлена Трансмісія автоматикою-варіаторною коробкою CVT. Швидкість роботи під час обприскування – 8 км/год.

  Ходова система

  На сайті можете бюджетні самохідні обприскувачі купити, де колія регулюється механічно. Дорожчі європейськи машини оснащуються автоматичним налаштуванням колії.

  Є три режими ходу: передача моменту на передній привід, крабовий хід, рух колія в колію. Такі режими знизили ризик пошкодження культур на 40%.
  Кліренс високий-1,5-2,0 метра (залежно від моделі), дозволяє обробляти культури на різних стадіях вегетаційного циклу, в тому числі і рослини з високим стеблом.
  Гальмівна система представлена гідравлічними дисковими гальмами.

  Компоненти робочої системи

  Розглянемо особливості роботи самої системи обприскування. Система обприскування дефрагментного типу.
  1. Для приготування суміші робочого розчину є змішувач ARAG з баком 30 л. Бак приготованого робочого розчину виконаний з нержавіючої сталі, обсяг – 5000 л.
  2. Поршневий насос створює тиск 2,1 МПа. Продуктивність насоса 360 л/хв, Кількість обертів насоса – 600-800 об/хв.
  3. Приготований розчин очищається в декількох місцях і представлена фільтрація у горловини заливки, на вході в насос, в форсунках і розподільнику.
  4. Система представлена датчиками тиску води в системі та важільним багатоканальним управлінням секціями.
  5. Штанга. Ширина захвату обприскування - 20-30 м.на штанзі розташовано – 5-10 секцій. Амортизація Механічна, представлена паралелограмом в центральній секції з пневматичними стабілізаторами. Висота підвіски у формі паралелограма штанги 0,5-3,0 м. На тримачі 5 форсунок.

  Продуктивність 15-30 га/год., в залежності від моделі.

  Форсунки розташовані на штанзі з певним кроком, що виключає передозування обприскувача в зоні обробки.
  Таким чином, на сайті можна придбати універсальний самохідний обприскувач нового покоління для виконання основних завдань боротьби з комахами, хворобами, бур'янами.

  Як купити надійний самохідний обприскувач?

  Звертайтеся до відділу продажів, ми підберемо оптимальний самохідний обприскувач. Ціна залежить від моделі, її технічних характеристик і впроваджених рішень. Самохідні обприскувачі, ціни на які представлені на сайті, оплачуються при отриманні товару. Є можливість оформлення техніки в кредит через банк.

  ⭐ Які самохідні обприскувачі найпопулярніші в цьому році❓

  Найпопулярнішою вважається самохідний обприскувач Lixing 3WPZ-5000GX2/3WPZ-5000GX4 за рахунок не високої вартості і відмінних технічних показників. Має значний обсяг в 5000 літрів і може зрошувати з шириною захвату 27 метрів.

  🏆 Який самохідний обприскувач краще купити❓

  Найкраще купувати таку техніку як самохідні обприскувачі тільки перевірених і надійних виробників. Одним з таких можна виділити торгову марку Lixing. В її модельному ряді можна підібрати собі відповідну модель за розумною ціною.

  ⚡Вартість доставка самохідного обприскувача❓

  Доставка самохідних обприскувачів здійснюється за допомогою спеціальних тягачів. Вартість доставки розраховується індивідуально, так як вона залежить від відстані до місця розвантаження, а також від розмірів самого самохідного обприскувача.

  🚀 Які ціни на самохідні обприскувачі❓

  Вартість самохідного обприскувача залежить від обсягу бункера, потужності двигуна, робочої ширини зрошення, матеріалів робочих вузлів і агрегатів, а також від торгової марки. Ціна на самохідні обприскувачі починаються від 2700000 грн.

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs