Ніякої передоплати!

Причепи для Мототракторів

  Причіп для мототрактора купити

  На сьогоднішній день в Україні Сільське господарство розвивається з швидкою швидкістю. Люди, які живуть за містом часто мають земельні ділянки, де вони вирощують різноманітні коренеплоди, займаються домашньою худобою, здійснюють будівельні та комунальні роботи та багато іншого. Для цього вони набувають сільськогосподарську техніку. Щоб збільшити сферу її використання необхідно мати в своєму асортименті безліч навісного і причіпного обладнання. Одним з найпопулярніших і необхідних є причіп для мототрактора без якого буде вкрай складно обійтися.

  Де і для чого використовуються причепи для сільгосптехніки

  • Будівництво. На будь-якому будівельному майданчику кожен день з'являється багато відходів бетону, цегли, цементу та інше. Візками і ручною людською працею вивезти це сміття вкрай складно і дорого. При наявності мототрактора і причепа цю роботу можна виконати за короткий проміжок часу. А якщо техніка і причіп зареєстровані в спеціальних державних органах, тоді при необхідності транспортування цих відходів можна здійснювати по дорогах загального призначення.
  • Фермерське господарство. При наявності домашньої худоби причіп стане незамінним помічником, тому як на ньому можна без праці привезти сіно, солому та інше до місця призначення. Також сам домашню худобу можна транспортувати на причепі для мототрактора якщо його вага не більше 1000 кілограм. Практично у всіх заміських будинках люди для опалення перестали використовувати природний газ, так як це дуже дорого. Багато хто перейшов на використання твердопаливних котлів і топлять дровами круглий рік. Не у всіх, поруч знаходиться ліс або є можливість замовити такий обсяг в спеціалізується компанії. Багато заготовляють дрова самостійно. Причепи для мінітракторів істотно полегшує цю титанічну працю. Як правило, за допомогою причепа за кілька днів можна заготовити запас дров на цілу зиму.
  • Обробка землі. Земельні угіддя, які обробляються сільськогосподарською технікою, як правило, не завжди знаходяться поруч з будинком і до нього доводитися добиратися самостійно. Найчастіше з собою доводиться брати знаряддя для обробки, обприскувачі, добрива, лопати, фрези, техніку, культиватори та інше. У цій проблемі завжди допоможе причіп для мототрактора, в який можна завантажити все що необхідно для роботи на городній ділянці. Також важливим фактором є те, що після збору врожаю цей причіп для мінітрактора зможе транспортувати вирощені коренеплоди додому.
  • Перевезення. За допомогою причепа для мототрактора можна без зусиль перевозити різноманітні малогабаритні вантажі на короткі відстані сусідам, друзям, знайомим, а також під замовлення. Це може служити додатковим заробітком.
  • Причепи бувають з різною вантажопідйомністю від 500 кілограм до 2 тонн, різного розміру, висоти бортів. Борти можуть бути відкидними або глухими. Останнім часом, коли мототрактора часто оснащують двоконтурною гідравлічною системою на причепи для мототракторів встановлюють гідравлічне перекидання. Це зручно, і розвантажити причіп можна за досить короткий проміжок часу.

  Купити причіп для мототрактора в Україні

  Купити причіп для мототрактора в Україні хорошої якості як виявилося не так і просто. Наш спеціалізований інтернет-магазин Мотокосмос продає тільки перевірену часом і якісну продукцію. У нас ви зможете підібрати причіп, який буде підходити за всіма параметрами. Ми можемо здійснити безкоштовну адресну доставку протягом п'яти днів з моменту оформлення замовлення.

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Прицеп ПМ-500 (тракторный)
   13 240грн
  • Причіп Кентавр ПМ-0,8 С
   7 295грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs