Ніякої передоплати!

Прицепы

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Прицеп ПМ-500 (тракторный)
   9 131грн
  • Причіп Кентавр ПМ-0,8 С
   7 471грн
  • 28.07.2020
   Для фермера, який організував підприємство будь-якого масштабу, важлива висока швидкість механізації процесів: оранки, посіву, покосу, культивації, збору врожаю. З цієї причини важливо зберігати високу продуктивність техніки. Механізаторові необхідно знати яке масло лити в китайський трактор, щоб уберегти двигун, трансмісію, гідравліку. З розвитком тепличного господарства, використання в комерційних цілях ділянки від 10 соток до 5 гектар, використовують міні-трактори. Така техніка показала високу продуктивність, маневреність на невеликих ділянках. Ціна їх менше ніж вартість стандартного трактора. З цієї причини залишається актуальне питання: яке масло лити в японський трактор невеликого розміру, а також в китайські, українські, російські, білоруські аналоги?
  • Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   28.07.2020
   Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   У базовій комплекції мототрактори, як і мотоблоки, можуть поєднуватися тільки з однокрапковим навісним обладнанням. У цьому випадку застосовують спеціальний сумісник - трехточечная система наважок. Вона дає можливість розширити діапазон застосування навісного обладнання та можливості його налаштування.
  • Як вибрати фронтальний навантажувач?
   28.07.2020
   Як вибрати фронтальний навантажувач?
   Сьогодні інтернет-магазини можуть запропонувати різні варіанти вітчизняних, китайських, американських і європейських фронтальних навантажувачів на мінітрактор. Споживачеві складно розібратися, який фронтальний навантажувач краще вибрати на мінітрактор і трактор. Виходячи з досвіду тестування, продажів і експлуатації техніки, постараємося допомогти правильно визначитися з вибором устаткування.
  • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
   26.05.2020
   Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

    В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

   Для транспортування врожаю, насіння, добрив, вивезення сміття, опал листя рекомендується купити недорого причіп для мототрактора з доставкою. Щоб правильно вибрати покупку орієнтуйтеся на фото, опис, відео. На сайті є відгуки покупців, які вже використовували причепи на практиці. Всі причепи відрізняються:

  • механізмом вивантаження;
  • вантажопідйомністю;
  • кількістю коліс.
  Всі моделі з вантажопідйомністю понад 750 кг мають власну гальмівну систему. Будь-причіп вантажопідйомністю 1-2 тонни завжди буде служити не тільки в перевезенні врожаю, а й молока, масла і іншого вантажу в ємностях. Роль причепа, який можна придбати на сайті за найкращою ціною в Україні, неоціненна. Стане в нагоді причіп і в будівництві: можна привести блоки, цеглу, пісок, гравій, мішки з цементом. Гарантія на всі види причепів від 12 місяців.
  Зараз на розпродажі ви можете придбати дешево оптимальне обладнання для вашої техніки, оскільки на всі товари в Києві діють знижки.
  Якщо для вас навіть така вартість покупки не по кишені, ви можете взяти причіп в кредит.
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs