Всі новини

 • Файтер дивує! Модель Т-240 - перший мототрактор з ВВП і триточковим механізмом
  02.09.2019
  Файтер дивує! Модель Т-240 - перший мототрактор з ВВП і триточковим механізмом
    Відомий виробник сільськогосподарської техніки Файтер представив перший мототрактор з ВВП і триточковим механізмом. Модель Файтер Т-240 відразу ж припала до смаку всім, хто стежить за асортиментом універсальних мототракторов за невисокою ціно...
 • Мінітрактор Shifeng SF350L - радість для всієї родини!
  16.07.2019
  Мінітрактор Shifeng SF350L - радість для всієї родини!
   У цьому році на нашому сайті з'явилася новинка - мінітрактор Shifeng SF350L! Він швидко завоював популярність, що зовсім не дивно, з огляду на його технічні характеристики і привабливу вартість.   Чому ж Shifeng SF350L такий хороший? ...
 • Оновлкний Скаут Т18 Generation II радує перших покупців
  15.07.2019
  Оновлкний Скаут Т18 Generation II радує перших покупців
  Не так давно на українському ринку з'явилися оновлені мототрактора відомої фірми Скаут. Лінійка Generation II вигідно відрізняється від усіх своїх попередників. Збільшена потужність, посилені шасі, наявність топової базовій комплектації - все це вже ...
 • Новинки магазину Motokosmos доступні для покупки
  14.06.2019
  Новинки магазину Motokosmos доступні для покупки

  За традицією, що склалася презентуємо вам останні новинки, які з'явилися в асортименті інтернет-магазину сільськогосподарської техніки Motokosmos. Розповімо про деякі їх переваги і причин, за якими на них безперечно варто звернути увагу.

 • Маленька ділянка і мінітрактор: чи потрібен?
  11.06.2019
  Маленька ділянка і мінітрактор: чи потрібен?

  Часто навіть маленьку ділянку - привід задуматися про покупку мінітрактора. Обсягів хоч і менше, проте робота і її складність від цього ніяк не скорочується. І сьогодні ми спробуємо дати відповідь на один з найпопулярніших питань наших клієнтів: а чи потрібен трактор на невеликій ділянці?

 • Підготовка мінітрактора до сезону
  07.06.2019
  Підготовка мінітрактора до сезону

  Мінітрактор - досить серйозна техніка, яка вимагає до відповідного ставлення. Від того, наскільки правильно ви виконаєте всі важливі підготовчі роботи, залежить продуктивність сезону і, відповідно, її стан.

 • Мінітрактор в парку: правильне обслуговування та експлуатація
  04.06.2019
  Мінітрактор в парку: правильне обслуговування та експлуатація

  Мінітрактор, як і будь-яка інша техніка, потребує своєчасного обслуговування. І сьогодні ми розповімо, як це робити, щоб машина прослужила вам довго і при цьому залишалася такою ж продуктивною, як і в день покупки.

 • Майбутнє сільського господарства за сучасними технологіями
  30.05.2019
  Майбутнє сільського господарства за сучасними технологіями

  Сучасне сільське господарство - це вже давно історія не про розкидання гною лопатою і важкому ручній праці. Сьогодні замість людини трудиться спеціалізована техніка. І робить це, варто зазначити, досить успішно.

 • Новий польовий сезон активував шахрайські схеми
  27.05.2019
  Новий польовий сезон активував шахрайські схеми

  Весна / літо - золотий час для всіх, хто займається продажем сільськогосподарської техніки. Але також це - серйозний привід, щоб насторожитися покупцеві, адже саме в розпал польового сезону починають діяти шахраї. І сьогодні ми розповімо, як не попастися на їх вудку.

 • Кращі трактора від Motokosmos
  23.05.2019
  Кращі трактора від Motokosmos

  Якщо ви ще не знаєте, де вигідно купити агротехніку в Україні, ця стаття буде дуже корисною і доречною. Нижче виділимо найкращі моделі від Motokosmos і розглянемо їх особливості.

Наші бренди

 • © 2012—2019 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
 • Ми приймаємо    
Made in Etechs