Ніякої передоплати!

Всі новини

 • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
  18.09.2020
  Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
  У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
 • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
  14.09.2020
  Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
  Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
 • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
  13.09.2020
  Який двигун краще придбати для мінітракторів?
  Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
 • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
  10.09.2020
  Як правильно вибрати і купити мототрактор?
  Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.
 • Який трактор вибрати для сільського господарства в Україні в 2020 році?
  02.09.2020
  Який трактор вибрати для сільського господарства в Україні в 2020 році?
  Вибір трактора вважається досить важливим і копіткою заняттям, адже техніка сільськогосподарська купується не на один рік і слід розуміти не буде розширення або зменшення оброблюваної території. Наприклад, на питання: «Який трактор вибрати фермеру?» слід враховувати список завдань, які трактор буде виконувати протягом року і в якій кількості. Тому перед вибором трактора необхідно мати повний список завдань і їх річні обсяги.
 • ТОП-5 популярних тракторів в Україні в 2020 році
  01.09.2020
  ТОП-5 популярних тракторів в Україні в 2020 році
  На сьогоднішній день в нашій країні є величезний вибір сільськогосподарської техніки та додаткового навісного та причіпного обладнання до неї. Великим попитом на сьогоднішній день користуються трактора каталог, яких вкрай широкий.
 • Переваги та недоліки гусеничних тракторів
  27.08.2020
  Переваги та недоліки гусеничних тракторів
  Останнім часом великої популярності набули гусеничні трактори ціна на які дещо відрізняється в порівнянні з колісними.
 • Який купити квадроцикл: новий або б / у? Зважуємо ризики покупки.
  26.08.2020
  Який купити квадроцикл: новий або б / у? Зважуємо ризики покупки.
  Купівля будь-якої техніки змушує нас замислитися про недоліки і переваги кожного апарату. І коли приходить момент покупки - щось змушує задуматися і зрозуміти правильних чи ми робимо вибір, наприклад: «купити квадроцикл недорого б у або новий?».
 • Різновиди тракторів китайських і вітчизняних тракторів в Україні
  24.08.2020
  Різновиди тракторів китайських і вітчизняних тракторів в Україні
  На сьогоднішній день в Україні представлена величезна кількість сільськогосподарської та комунальної техніки китайського, європейського, індійського, а також японського виробництва. Всі вони відрізняються своїми технічними можливостями, характеристиками, а також ціна на трактора залежить від комплектації.
 • Де найкраще купити трактор в Україні?
  23.08.2020
  Де найкраще купити трактор в Україні?
  Ринок сільськогосподарської техніки в Україні досить великий. Вона необхідна для здійснення цілого спектра сільськогосподарських, будівельних, а також комунальних завдань. Одним з найпопулярніших і затребуваних типів є трактори з потужністю від 50 кінських сил.

Наші бренди

 • © 2012—2020 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs