Всі новини

 • Кращі трактора від Motokosmos
  23.05.2019
  Кращі трактора від Motokosmos

  Якщо ви ще не знаєте, де вигідно купити агротехніку в Україні, ця стаття буде дуже корисною і доречною. Нижче виділимо найкращі моделі від Motokosmos і розглянемо їх особливості.

 • Рейтинг кращого навісного обладнання для міні-тракторів в 2019 році
  21.05.2019
  Рейтинг кращого навісного обладнання для міні-тракторів в 2019 році

  Компактний мінітрактор українського виробництва - відмінне рішення для малого приватного господарства. Але без спеціальної навішування така машина - всього лише засіб пересування. Щоб розширити функціонал техніки, застосовується навісне і причіпне обладнання.

 • Новинки в магазині! ОРІОН RD 244 і Файтер Т-20 RED
  17.05.2019
  Новинки в магазині! ОРІОН RD 244 і Файтер Т-20 RED

  Компанія Motokosmos в черговий раз поповнила асортимент цікавими новинками. На цей раз в магазині з'явився модернізований трактор українського виробництва. І не тільки.

 • Купівля трактора в інтернеті: як уникнути ризику
  14.05.2019
  Купівля трактора в інтернеті: як уникнути ризику

  Сьогодні кожен може купити сільгосптехніку онлайн. Але не варто забувати, що інтернет - не тільки зручна торгова площадка, а й небезпечна середу. У ньому існує безліч схем, які використовують шахраї для свого брудного збагачення.

 • Xingtai зсередини: що в кабінах мінітракторів?
  10.05.2019
  Xingtai зсередини: що в кабінах мінітракторів?

  Кабіна минитрактора - комфортна конструкція з повноцінним оглядом, опаленням і вентиляцією. У ній розташовано більшість елементів управління, включаючи рульове колесо, важелі і приладову панель.

 • Як зрозуміти, що вам потрібен мінітрактор?
  07.05.2019
  Як зрозуміти, що вам потрібен мінітрактор?

  Розвиток приватних фермерських господарств веде до підвищення попиту на механізовану техніку. Сьогодні аграрії все частіше вважають за краще компактні трактори великим громіздким машинам.

 • Топ-5 найпопулярніших мінітракторів 2019
  02.05.2019
  Топ-5 найпопулярніших мінітракторів 2019

  З початку цього року більшість великих виробників тракторів почали масово постачати на ринок свої новинки. У статті виділимо найпопулярніші серед українців моделі і розглянемо їх більш детально. Почнемо з самої дешевої техніки.

 • Що вигідно вирощувати в Україні в 2019 році
  30.04.2019
  Що вигідно вирощувати в Україні в 2019 році

  Сільськогосподарський бізнес в Україні розширюється з кожним роком. Агрохолдинги впроваджують нові інновації, а власники невеликих ділянок успішно застосовують недороге обладнання.

 • Як обрати масло до гідравлічної системи ?
  26.04.2019
  Як обрати масло до гідравлічної системи ?

  Велика частина поломок гідравліки трактора пов'язана із забрудненням системи і потрапляємо в неї сторонніх часток. Неправильно вибране масло для гідравлічної системи може не тільки привести до ремонту, але і значно скоротити термін служби робочих вузлів.

 • Рекомендована роздрібна ціна або чому «подешевше» - погано
  23.04.2019
  Рекомендована роздрібна ціна або чому «подешевше» - погано

  Багато починаючі фермери прагнуть заощадити на всьому. Вони купують дешеві добрива і недорогу техніку для обробки полів. Часто їх вибір падає на бюджетні та старі трактори.

Наші бренди

 • © 2012—2019 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
 • Ми приймаємо    
Made in Etechs