Ми працюємо! Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами. Доставка товару здійснюється щодня.

Всі новини

 • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
  26.05.2020
  Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

   В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

 • Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
  02.03.2020
  Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
  На сьогоднішній день вибір сільськогосподарської техніки в Україні досить великий. Можна купити мінітрактор японського, корейського, індійського, китайського, а також білоруського виробництва. Ні для кого не секрет що найпопулярнішою і затребуваною є сільгосптехніка білоруського мінського тракторного заводу (МТЗ).
 • Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
  02.02.2020
  Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
  На сільськогосподарському ринку України на сьогоднішній день представлено безліч техніки різноманітних торгових марок. І кожна з них відрізняється один від одного і має свої переваги і недоліки.
 • Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
  02.02.2020
  Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
  З кожним роком в Україні збільшується кількість фермерських господарств і власників земельних ділянок. Для оброблення бажано купити мінітрактор в Україні (сільськогосподарську техніку), так як він дозволяє прискорити проведення робіт, а також полегшити ручної людська праця.
 • Повнопривідний Xingtai або Shifeng: можливості та сфери використання
  02.02.2020
  Повнопривідний Xingtai або Shifeng: можливості та сфери використання
  Вибір мінітрактора є дуже важливим і копіткою в житті кожного власника земельних територій і фермерських господарств. Це того, якою буде трактор залежить якість і швидкість здійснення поставлених цілей і завдань.
 • Огляд новинок сільськогосподарської техніки в 2020 році
  01.02.2020
  Огляд новинок сільськогосподарської техніки в 2020 році
  Щорічно на територію України поставляється велика кількість сільськогосподарської техніки. Вона постійно вдосконалюється і допрацьовується. У 2020 році нас чекає безліч нових моделей китайських дизельних міні-тракторів і мототракторов, які будуть краще, ніж застарілі.
 • Вирощування картоплі в Україні, з чого варто починати
  01.02.2020
  Вирощування картоплі в Україні, з чого варто починати
  В Україні завжди було популярним і прибутковим займатися вирощуванням картоплі, як для особистих потреб, так і на продаж. Для себе на території до 20 соток можна впоратися і самому за допомогою ручного інструменту і додаткових пристосувань. А ось на земельних територіях від 1 гектара необхідний мінітрактор із спеціальним асортиментом навісного та причіпного обладнання. Багато хто задається питанням: який мінітрактор і яке навісне обладнання краще купити? Насправді необхідно відштовхуватися від потреб і розміру ділянки.
 • Садівництво і тваринництво - сільськогосподарська техніка
  01.02.2020
  Садівництво і тваринництво - сільськогосподарська техніка
  В Україні за останній час досить вигідно займатися тваринництвом і садівництвом. Для цього як правило необхідно мати хороші навички та знання, а також спеціальну сільськогосподарську техніку з набором необхідного навісного та причіпного обладнання. Адже вручну здійснювати роботи в цих сферах вкрай складно, хоча це залежить від обсягів робіт і відстані від будинку.
 • Для чого потрібен мототрактор в сільському господарстві
  29.01.2020
  Для чого потрібен мототрактор в сільському господарстві
  Кожен власник фермерського господарства та земельної ділянки повинен мати вдома сільськогосподарську техніки та навісне обладнання до неї для проведення необхідних робіт, наприклад, мінітрактор Булат Т22. Адже впорається вручну без допоміжних пристроїв буде вкрай складно і навіть неможливо. Останнім часом мототрактора завоювали довіру практично у всіх регіонах України. Вони мають ряд переваг і недоліків в порівнянні мінітракторів.
 • Недорогі і надійні мінітрактора в Україні
  29.01.2020
  Недорогі і надійні мінітрактора в Україні
  На сьогоднішній день при наявності земельної ділянки будь-якого розміру в Україні вкрай складно обійтися без сільськогосподарської техніки. Для того щоб обробити землю, посадити коренеплоди, зібрати урожай, заготовити дрова і корд для тварин на зимовий період часу знадобиться мінітрактор з безліччю спеціального навісного обладнання.

Наші бренди

 • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs