Ніякої передоплати!

Обприскувачі

  Цены Обприскувачі
  • Товар
   Ціна
  • Обприскувач 150л (для мототрактора з ременем і помпою)
   8 114грн
  • Обприскувач 85л (для мототрактора з ременем і помпою)
   7 402грн
  • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   18.09.2020
   Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
  • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   14.09.2020
   Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
  • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   13.09.2020
   Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
  • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   10.09.2020
   Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

   Вирощування рослин неможливо без підживлення, хімічної боротьби з бур'янами, шкідниками. Якщо у вас є мототрактор, а сад або город площею від 15 соток ви можете купити недорого причіпний обприскувач.

  Як вибрати обприскувач?

  Для себе ви можете підібрати обприскувач, орієнтуючись на площу саду або городу, тип внесених добрив, розчинів по боротьбі із захворюваннями (комахами, бур'янами), тип підключення.
  На відміну від мотоблочного агрегату, для мототрактора не потрібно додаткове обладнання (мотопомпа, насос). Всі необхідні компоненти є в даному агрегаті, що істотно знижує вартість покупки. При виборі звертайте увагу не тільки на ціну і конструкцію, але і об'єм бака. У нас у розпродажі є агрегати з баками на 85, 150, 250 л, на кожну з яких діють знижки.
  До кожної моделі ви можете переглянути фото опис, відео, реальні відгуки. Потім придбати в Києві будь-яку з представлених моделей з доставкою. Гарантія від 1 року.
  Замовте будь-яку з моделей дешево в Україні, сплативши покупку в повному розмірі, або оформите обладнання в кредит.
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs