Ніякої передоплати!

Обприскувачі на мототрактор

  Купити обприскувач на мототрактор

  Україна являє собою сільськогосподарську країну, де безліч фермерських господарств і сільськогосподарських підприємств щорічно вирощують різноманітні культури. Одним з головних вимог гарної врожайності є догляд за ділянкою, який неможливий без усілякого внесення добрив, а також матеріалів для боротьби зі шкідливими рослинами і комахами. Насправді це Титанічний і трудомісткий процес, який вкрай складно виконати без спеціальних пристосувань. Обприскувачі для мототракторів в Україні здатні забезпечити належну обробку різноманітних культур. Як і для мінітракторів, їх є кілька типів: причіпні і навісні. Причіпні часто мають форму причепа або двоколісного адаптера, на який встановлюється резервуар для наповнення хімікатами, трубами зі змінними насадками, які і здійснюють обприскування культур. Ширина обробки такого обладнання може варіюватися в межах 1-3 метрів. Обсяг цистерн може бути від 80 до 500 літрів. Такий тип обладнання є найбільш затребуваним і надійним. Але з мінусів можна виділити лише необхідність покупки спеціальної бензинової помпи для здійснення перекачування рідинних хімікатів.

  Навісні обприскувачі для мототракторів зустрічаються вкрай часто, адже вони досить прості в обслуговуванні і їх ціна набагато менше ніж на інші. Єдиним мінусом навісних обприскувачів є невеликий обсяг для хімічних матеріалів. На такий Обприскувач для мототрактора ціна набагато приємніше ніж на самохідний обприскувач, який може працювати без сільськогосподарської техніки.

  Універсальні обприскувачі оснащуються змінними розпилюючими елементами, які використовуються для обробки різноманітних сільськогосподарських культур. Спеціальні обприскувачі застосовуються для обробки польових культур, виноградників, а також садів.

  Для заготівлі розчину конструкцією передбачається спеціальний бак, ємність якого може залежати від оброблюваного обсягу ділянки. За допомогою спеціального компресора створюється високий тиск в Баку, і під дією насоса хімікати розпорошуються через форсунки на оброблювану поверхню. Саме завдяки довгим і міцним штангам, можна здійснювати обприскування високих дерев.

  Купити обприскувач для мототрактора в нашому інтернет-магазині

  • Гарантія. На всю реалізовану нами сільськогосподарську продукцію надається офіційна гарантія на термін від 14 днів до 36 місяців.
  • Доставка. Всю великогабаритну сільськогосподарську техніку і навісне обладнання ми доставляємо безкоштовно за адресою замовника протягом 5 робочих днів з моменту оформлення замовлення. Невеликий товар ми без зусиль можемо відправити будь-яким поштовим перевізником в день оформлення замовлення.
  • Запчастини. У зв'язку з наявністю особового складу запасних частин до навісного обладнання ви без особливих зусиль зателефонувавши на нашу гарячу лінію можете замовити.
  • Ціна. Купити обприскувач для мототрактора в нашому спеціалізованому інтернет-магазині ви можете за найнижчою ціною. Також на всю іншу нашу продукцію вартість набагато менше ніж в інших інтернет-магазинах і торгових майданчиках України.
  • Вибір. На нашому сайті представлений широкий асортимент сільськогосподарської продукції на будь-який смак і кишеню. Ми працюємо з усіма відомими заводами-виробниками та компаніями імпортерами України.
  • Консультація. У нас працюють кваліфіковані фахівці, звернувшись до яких ви зможете з легкістю визначитися з вибором техніки та додаткового обладнання до неї.
  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Обприскувач 150л (для мототрактора з ременем і помпою)
   7 701грн
  • Обприскувач 85л (для мототрактора з ременем і помпою)
   7 025грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 
  Наші бренди
  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs