Ніякої передоплати!

Культиватори для мотоблоків

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Культиватор суцільного обробітку КН-1,4 (1т)
   5 301грн
  • Культиватор "Їжачок" (комплект)
   3 962грн
  • Культиватор "Ежик" (облегченный)
   1 953грн
  • Культиватор "Ежик" (секция)
   1 925грн
  • Культиватор КМО-1,2 междурядной обработки
   1 590грн
  • Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   14.12.2020
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві Японські мінітрактори - це компактна продуктивна техніка, яка застосовується у всіх робочих напрямках: комунальній сфері, будівництві, ландшафтно-парковому дизайні, в аграрному напрямку, тваринництв...
  • Купівля автогрейдерів в Україні
   10.12.2020
   Купівля автогрейдерів в Україні
   Як вибрати недорогий новий грейдер в Україні? Грейдер - це універсальна техніка, яка використовується в будівництві та комунальній сфері. перемішування і розрівнювання грунту; створення дорожньої " подушки»; формування укосів,...
  • Купівля бульдозера в Україні
   08.12.2020
   Купівля бульдозера в Україні
   Як вибрати відповідний бульдозер? На сайті "Мотокосмос" ви можете недорого придбати бульдозери – техніку зі спеціальним навісним відвалом, яка застосовується для ландшафтних, землерийних робіт. Існує п'ять КЛАСІВ бульдозерів: н...
  • Купівля тягача
   08.12.2020
   Купівля тягача
   Як вибрати сідельний тягач? Сучасний тягач володіє високою маневреністю, універсальністю, можливістю послідовної агрегації з декількома причепами; можливість швидкої заміни причіпних платформ. Одне з головних переваг полягає в тому, що можна дост...

  Сучасні мотоблоки оснащуються різноманітним навісним обладнанням, серед яких культиватори. Вони являють собою обов'язковий атрибут для ведення фермерського господарства. Щоб купити культиватори для мотоблоків з гарантією якості, треба звернутися в перевірений інтернет-магазин. Ми пропонуємо непоганий вибір моделей від перевірених виробників, що дозволить під конкретні потреби знайти ідеальне рішення. Крім цього можна проконсультуватися для впевненого вибору, замовити доставку і т. д.

  Сучасні культиватори для мотоблоків і їх особливості

  Це навісне обладнання, за допомогою якого можна організувати ефективну культивацію грунту. У виробництві використовується міцний метал, який додатково покривається за допомогою спеціальної фарби, щоб продовжити експлуатаційний термін.

  Під час вибору треба враховувати розміри земельної ділянки, особливості мотоблока та інші деталі. Якісні культиватори для мотоблоків купити дуже просто, якщо звернутися до перевірених фахівців. Стане в нагоді таке обладнання для власників дач, прибудинкових ділянок, ферм і т. д. пропонується кілька основних різновидів, серед яких можна відзначити:

  • Плоскоріз.
  • Моделі для обробки між рядами.
  • Моделі для суцільної обробки з катком і без нього.

  Кожен варіант володіє своїми унікальними характеристиками і технічними особливостями, що дозволяє вирішувати різні завдання. Важливо визначити поставлені завдання, після чого приступати до вибору обладнання. Якщо культиватор для мотоблока купити за такою схемою, можна розраховувати на максимальну продуктивність використання та інші переваги.

  Моделі суцільної обробки дозволяють підготувати грунт, щоб нормально посіяти різноманітні культури. У деяких моделях закладена функція вирівнювання грунту, а також підрізання бур'янів, що дозволяє привести грунту в порядок. Суцільна обробка проводиться паралельно з ущільненням землі. Якщо купити культиватор мотоблока міжрядного типу, можна буде ефективно працювати з просапними культурами. У конструкцію обладнання зазвичай входить кілька основних компонентів, серед яких рама, причіпний пристрій, опорні колеса і т. д.

  Купити культиватор для мотоблока в Україні

  Щоб отримати доступ до великого асортименту, кваліфіковану підтримку в здійсненні вибору, гарантію якості та інші переваги, треба вибрати перевірене місце. Інтернет-магазин сільськогосподарської техніки являє собою ідеальне за всіма параметрами рішення. На культиватори для мотоблоків ціни в такому випадку відрізняються привабливістю, дають можливість підібрати щось цікаве під конкретні запити.

  Таке обладнання треба придбати, щоб організувати ефективну роботу на земельній ділянці. У нашому електронному каталозі нескладно буде знайти ідеальну модель, дізнатися основні технічні параметри заздалегідь, як і вартість. Недорого можна купити найкраще обладнання, отримати доступ до різних варіантів доставки. На культиватор для мотоблоків ціна у нас сама адекватна на відповідному ринку.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 
  Тип обладнання

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs