Ніякої передоплати!

Культиватори для мотоблоків

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Культиватор суцільного обробітку КН-1,4 (1т)
   5 368грн
  • Культиватор "Їжачок" (комплект)
   4 012грн
  • Культиватор "Ежик" (облегченный)
   1 978грн
  • Культиватор "Ежик" (секция)
   1 949грн
  • Культиватор КМО-1,2 междурядной обработки
   1 610грн
  • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   18.09.2020
   Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
  • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   14.09.2020
   Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
  • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   13.09.2020
   Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
  • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   10.09.2020
   Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

  Сучасні мотоблоки оснащуються різноманітним навісним обладнанням, серед яких культиватори. Вони являють собою обов'язковий атрибут для ведення фермерського господарства. Щоб купити культиватори для мотоблоків з гарантією якості, треба звернутися в перевірений інтернет-магазин. Ми пропонуємо непоганий вибір моделей від перевірених виробників, що дозволить під конкретні потреби знайти ідеальне рішення. Крім цього можна проконсультуватися для впевненого вибору, замовити доставку і т. д.

  Сучасні культиватори для мотоблоків і їх особливості

  Це навісне обладнання, за допомогою якого можна організувати ефективну культивацію грунту. У виробництві використовується міцний метал, який додатково покривається за допомогою спеціальної фарби, щоб продовжити експлуатаційний термін.

  Під час вибору треба враховувати розміри земельної ділянки, особливості мотоблока та інші деталі. Якісні культиватори для мотоблоків купити дуже просто, якщо звернутися до перевірених фахівців. Стане в нагоді таке обладнання для власників дач, прибудинкових ділянок, ферм і т. д. пропонується кілька основних різновидів, серед яких можна відзначити:

  • Плоскоріз.
  • Моделі для обробки між рядами.
  • Моделі для суцільної обробки з катком і без нього.

  Кожен варіант володіє своїми унікальними характеристиками і технічними особливостями, що дозволяє вирішувати різні завдання. Важливо визначити поставлені завдання, після чого приступати до вибору обладнання. Якщо культиватор для мотоблока купити за такою схемою, можна розраховувати на максимальну продуктивність використання та інші переваги.

  Моделі суцільної обробки дозволяють підготувати грунт, щоб нормально посіяти різноманітні культури. У деяких моделях закладена функція вирівнювання грунту, а також підрізання бур'янів, що дозволяє привести грунту в порядок. Суцільна обробка проводиться паралельно з ущільненням землі. Якщо купити культиватор мотоблока міжрядного типу, можна буде ефективно працювати з просапними культурами. У конструкцію обладнання зазвичай входить кілька основних компонентів, серед яких рама, причіпний пристрій, опорні колеса і т. д.

  Купити культиватор для мотоблока в Україні

  Щоб отримати доступ до великого асортименту, кваліфіковану підтримку в здійсненні вибору, гарантію якості та інші переваги, треба вибрати перевірене місце. Інтернет-магазин сільськогосподарської техніки являє собою ідеальне за всіма параметрами рішення. На культиватори для мотоблоків ціни в такому випадку відрізняються привабливістю, дають можливість підібрати щось цікаве під конкретні запити.

  Таке обладнання треба придбати, щоб організувати ефективну роботу на земельній ділянці. У нашому електронному каталозі нескладно буде знайти ідеальну модель, дізнатися основні технічні параметри заздалегідь, як і вартість. Недорого можна купити найкраще обладнання, отримати доступ до різних варіантів доставки. На культиватор для мотоблоків ціна у нас сама адекватна на відповідному ринку.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 
  Тип обладнання

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs