Ніякої передоплати!

Культиватори для мотоблоків

  Сучасні мотоблоки оснащуються різноманітним навісним обладнанням, серед яких культиватори. Вони являють собою обов'язковий атрибут для ведення фермерського господарства. Щоб купити культиватори для мотоблоків з гарантією якості, треба звернутися в перевірений інтернет-магазин. Ми пропонуємо непоганий вибір моделей від перевірених виробників, що дозволить під конкретні потреби знайти ідеальне рішення. Крім цього можна проконсультуватися для впевненого вибору, замовити доставку і т. д.

  Сучасні культиватори для мотоблоків і їх особливості

  Це навісне обладнання, за допомогою якого можна організувати ефективну культивацію грунту. У виробництві використовується міцний метал, який додатково покривається за допомогою спеціальної фарби, щоб продовжити експлуатаційний термін.

  Під час вибору треба враховувати розміри земельної ділянки, особливості мотоблока та інші деталі. Якісні культиватори для мотоблоків купити дуже просто, якщо звернутися до перевірених фахівців. Стане в нагоді таке обладнання для власників дач, прибудинкових ділянок, ферм і т. д. пропонується кілька основних різновидів, серед яких можна відзначити:

  • Плоскоріз.
  • Моделі для обробки між рядами.
  • Моделі для суцільної обробки з катком і без нього.

  Кожен варіант володіє своїми унікальними характеристиками і технічними особливостями, що дозволяє вирішувати різні завдання. Важливо визначити поставлені завдання, після чого приступати до вибору обладнання. Якщо культиватор для мотоблока купити за такою схемою, можна розраховувати на максимальну продуктивність використання та інші переваги.

  Моделі суцільної обробки дозволяють підготувати грунт, щоб нормально посіяти різноманітні культури. У деяких моделях закладена функція вирівнювання грунту, а також підрізання бур'янів, що дозволяє привести грунту в порядок. Суцільна обробка проводиться паралельно з ущільненням землі. Якщо купити культиватор мотоблока міжрядного типу, можна буде ефективно працювати з просапними культурами. У конструкцію обладнання зазвичай входить кілька основних компонентів, серед яких рама, причіпний пристрій, опорні колеса і т. д.

  Купити культиватор для мотоблока в Україні

  Щоб отримати доступ до великого асортименту, кваліфіковану підтримку в здійсненні вибору, гарантію якості та інші переваги, треба вибрати перевірене місце. Інтернет-магазин сільськогосподарської техніки являє собою ідеальне за всіма параметрами рішення. На культиватори для мотоблоків ціни в такому випадку відрізняються привабливістю, дають можливість підібрати щось цікаве під конкретні запити.

  Таке обладнання треба придбати, щоб організувати ефективну роботу на земельній ділянці. У нашому електронному каталозі нескладно буде знайти ідеальну модель, дізнатися основні технічні параметри заздалегідь, як і вартість. Недорого можна купити найкраще обладнання, отримати доступ до різних варіантів доставки. На культиватор для мотоблоків ціна у нас сама адекватна на відповідному ринку.

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Культиватор суцільного обробітку КН-1,4 (1т)
   5 134грн
  • Культиватор "Їжачок" (комплект)
   3 837грн
  • Культиватор "Ежик" (облегченный)
   1 891грн
  • Культиватор "Ежик" (секция)
   1 864грн
  • Культиватор КМО-1,2 междурядной обработки
   1 540грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 
  Тип обладнання

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs