Ніякої передоплати!

Тягачі

  Цены Тягачі
  • Товар
   Ціна
  • Тягач SITRAK C7H
   1 871 360грн
  • 28.07.2020
   Для фермера, який організував підприємство будь-якого масштабу, важлива висока швидкість механізації процесів: оранки, посіву, покосу, культивації, збору врожаю. З цієї причини важливо зберігати високу продуктивність техніки. Механізаторові необхідно знати яке масло лити в китайський трактор, щоб уберегти двигун, трансмісію, гідравліку. З розвитком тепличного господарства, використання в комерційних цілях ділянки від 10 соток до 5 гектар, використовують міні-трактори. Така техніка показала високу продуктивність, маневреність на невеликих ділянках. Ціна їх менше ніж вартість стандартного трактора. З цієї причини залишається актуальне питання: яке масло лити в японський трактор невеликого розміру, а також в китайські, українські, російські, білоруські аналоги?
  • Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   28.07.2020
   Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   У базовій комплекції мототрактори, як і мотоблоки, можуть поєднуватися тільки з однокрапковим навісним обладнанням. У цьому випадку застосовують спеціальний сумісник - трехточечная система наважок. Вона дає можливість розширити діапазон застосування навісного обладнання та можливості його налаштування.
  • Як вибрати фронтальний навантажувач?
   28.07.2020
   Як вибрати фронтальний навантажувач?
   Сьогодні інтернет-магазини можуть запропонувати різні варіанти вітчизняних, китайських, американських і європейських фронтальних навантажувачів на мінітрактор. Споживачеві складно розібратися, який фронтальний навантажувач краще вибрати на мінітрактор і трактор. Виходячи з досвіду тестування, продажів і експлуатації техніки, постараємося допомогти правильно визначитися з вибором устаткування.
  • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
   26.05.2020
   Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

    В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

  Особливості та сфера застосування сідельних тягачів

  Це затребувана різновид спеціальної техніки, яка активно використовується в різноманітних сферах. Вона може активно використовуватися з різноманітними напівпричепами незалежно від типу і рівня вантажопідйомності. Щоб купити сідельний тягач Україна з гарантією якості, швидкої доставки та інших переваг, доцільно звернутися в перевірений інтернет-магазин. Ми пропонуємо комфортне обслуговування і бездоганне поєднання якості техніки і адекватної вартості.

  Використовуватися тягачі такого типу можуть з фургонами, лісовозами, причепами, цистернами і т.д. за допомогою сучасних технологій вдається розраховувати на безпеку і ефективність експлуатації практично в будь-яких умовах. Якщо хтось купить сідельний тягач перевіреного бренду, автоматично отримає основні переваги для комфортного і довговічного використання.

  Переваги сідельних тягачів

  Важливо купувати їх в перевіреному місці, віддаючи перевагу надійним брендам. Такий підхід гарантує обов'язково отримання повного набору переваг, серед яких можна відзначити:

  • Відповідність сучасним стандартам, що робить експлуатацію ефективною.
  • Нормальний рівень прохідності.
  • Керованість.
  • Продуктивність роботи і т. д.

  Практично всі моделі оснащуються механічною коробкою передач, яка дозволяє ефективно контролювати техніку. Колісна формула може відрізнятися в різних моделях, що дозволить під конкретні особливості купити тягач сідельний з оптимальними характеристиками. Зробити це за адекватною вартістю і з швидкою доставкою можна в нашому магазині. Попередні консультації професіоналів також сприяють спрощеному вибору.

  Сучасні моделі характеризуються також ергономічністю, яка позитивно впливає на зручність використання. Кабіна і шасі додатково обладнуються екранами, які поглинають шум під час роботи. Кабіна відрізняється просторістю, комфортом для водія. Тому можна працювати досить довго, не відчуваючи практично ніякого дискомфорту. У разі необхідності водійське крісло можна переробити під місце для відпочинку, що неймовірно практично. Виробники традиційно приділяють особливу увагу безпеці, що неймовірно важливо для надійного використання.

  Купити сідельний тягач в Україні недорого

  Щоб швидко і без проблем сідельний тягач купити під конкретні запити, доцільно вибрати наш інтернет-магазин. У ньому представлені популярні моделі, відомі бренди, інші переваги. В Електронному каталозі можна знайти опис основних технічних характеристик тягачів, розглянути фотографії, провести порівняння. Якщо цього недостатньо, можна проконсультуватися з компетентними професіоналами. Це гарантує бездоганні умови для придбання.

  На сідельний тягач ціни залежать традиційно від ряду факторів, серед яких марка, модель, Потужність, характеристики. Наш інтернет-магазин готовий запропонувати самі адекватні ціни в Україні завдяки прямій співпраці з виробниками.

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs