Ніякої передоплати!

Тягачі

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Тягач SITRAK C7H
   1 921 000грн 1 904 050грн
  • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   18.09.2020
   Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
  • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   14.09.2020
   Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
  • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   13.09.2020
   Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
  • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   10.09.2020
   Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

  Особливості та сфера застосування тягачів

  Це затребувана різновид спеціальної техніки, яка активно використовується в різноманітних сферах. Вона може активно використовуватися з різноманітними напівпричепами незалежно від типу і рівня вантажопідйомності. Щоб купити тягач Україна з гарантією якості, швидкої доставки та інших переваг, доцільно звернутися в перевірений інтернет-магазин. Ми пропонуємо комфортне обслуговування і бездоганне поєднання якості техніки і адекватної вартості.

  Використовуватися тягачі такого типу можуть з фургонами, лісовозами, причепами, цистернами і т.д. за допомогою сучасних технологій вдається розраховувати на безпеку і ефективність експлуатації практично в будь-яких умовах. Якщо хтось купить тягач перевіреного бренду, автоматично отримає основні переваги для комфортного і довговічного використання.

  Переваги тягачів

  Важливо купувати їх в перевіреному місці, віддаючи перевагу надійним брендам. Такий підхід гарантує обов'язково отримання повного набору переваг, серед яких можна відзначити:

  • Відповідність сучасним стандартам, що робить експлуатацію ефективною.
  • Нормальний рівень прохідності.
  • Керованість.
  • Продуктивність роботи і т. д.

  Практично всі моделі оснащуються механічною коробкою передач, яка дозволяє ефективно контролювати техніку. Колісна формула може відрізнятися в різних моделях, що дозволить під конкретні особливості купити тягач з оптимальними характеристиками. Зробити це за адекватною вартістю і з швидкою доставкою можна в нашому магазині. Попередні консультації професіоналів також сприяють спрощеному вибору.

  Сучасні моделі характеризуються також ергономічністю, яка позитивно впливає на зручність використання. Кабіна і шасі додатково обладнуються екранами, які поглинають шум під час роботи. Кабіна відрізняється просторістю, комфортом для водія. Тому можна працювати досить довго, не відчуваючи практично ніякого дискомфорту. У разі необхідності водійське крісло можна переробити під місце для відпочинку, що неймовірно практично. Виробники традиційно приділяють особливу увагу безпеці, що неймовірно важливо для надійного використання.

  Купити тягач в Україні недорого

  Щоб швидко і без проблем тягач купити під конкретні запити, доцільно вибрати наш інтернет-магазин. У ньому представлені популярні моделі, відомі бренди, інші переваги. В Електронному каталозі можна знайти опис основних технічних характеристик тягачів, розглянути фотографії, провести порівняння. Якщо цього недостатньо, можна проконсультуватися з компетентними професіоналами. Це гарантує бездоганні умови для придбання.

  На тягач ціни залежать традиційно від ряду факторів, серед яких марка, модель, Потужність, характеристики. Наш інтернет-магазин готовий запропонувати самі адекватні ціни в Україні завдяки прямій співпраці з виробниками.

  ❓Який тягач краще купити?❓

  Тягачі відрізняються потужністю, комплектацією, технічними параметрами, а також максимальним навантаженням. Найкраще купити тягач китайської торгової марки з невеликим запасом потужності для можливості возити морські контейнера, а також підлозі причепи з великим об'ємом.

  ❓Які тягачі найпопулярніші?❓

  В Україні на сьогоднішній день найпопулярнішим тягачем є модель відомої китайської торгової марки SITRAK C7H.

  ❓Скільки коштує тягач?❓

  Тягачі будь-яких торгових марок мають різну вартість. Ціна їх залежить від комплектації, потужності, торгової марки та інше. Вартість самого бюджетного нового тягача починається від 1800000 грн і може досягати 5000000 грн

  ❓Які бренди тягачів найпопулярніші?❓

  Від вибору торгової марки при купівлі такого автомобіля як тягач залежить багато чого. Ця та техніка, яка по-хорошому повинна постійно працювати і приносити хороший прибуток власнику. Одним з таких є китайськийтягач SITRAK C7H.

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs