Ніякої передоплати!

Фронтальні навантажувачі

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Навантажувач Changlin 265F
   905 408грн 806 336грн
  • Навантажувач Changlin TS 100
   1 497 088грн 1 480 576грн
  • Навантажувач Changlin TS 50
   1 018 240грн 1 001 728грн
  • Навантажувач телескопічний Everun ER 2500 F
   921 920грн 905 408грн
  • Фронтальний навантажувач Changlin 935 F
   1 183 360грн 1 166 848грн
  • Які трактора сьогодні виробляють в Україні і Росії?
   12.08.2020
   Які трактора сьогодні виробляють в Україні і Росії?
   Україна - аграрна країна, де на слуху трактори ХТЗ, ЮМЗ, ДТЗ, але цим список тракторних заводів не обмежується. Є маса заводів, діяльність яких починається від простої збірки китайських наборів і ремонтами, інші ж налагодили потужне виробництво. Розберемося спочатку, які трактора випускає Україна? Згадаємо не "гаражне» виробництво, а найбільші заводи.
  • Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   28.07.2020
   Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   У базовій комплекції мототрактори, як і мотоблоки, можуть поєднуватися тільки з однокрапковим навісним обладнанням. У цьому випадку застосовують спеціальний сумісник - трехточечная система наважок. Вона дає можливість розширити діапазон застосування навісного обладнання та можливості його налаштування.
  • Як вибрати фронтальний навантажувач?
   28.07.2020
   Як вибрати фронтальний навантажувач?
   Сьогодні інтернет-магазини можуть запропонувати різні варіанти вітчизняних, китайських, американських і європейських фронтальних навантажувачів на мінітрактор. Споживачеві складно розібратися, який фронтальний навантажувач краще вибрати на мінітрактор і трактор. Виходячи з досвіду тестування, продажів і експлуатації техніки, постараємося допомогти правильно визначитися з вибором устаткування.
  • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
   26.05.2020
   Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

    В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

  Фронтальні навантажувачі є самохідною технікою, яка оснащена спеціальним пристосуванням для підйому, навантаження, транспортування, а також укладання і захоплення всіляких матеріалів. Всі ці матеріали можуть лежати насипом або в штабелях. Структура їх буває штучної, кусковий або ж сипучої. Також важливим фактором є можливість фронтального навантажувача проводити роботи на всіх типах грунту. Тому моделі фронтальні часто називають побратимами екскаваторів.

  Технічне обслуговування фронтального навантажувача обходиться набагато дешевше ніж екскаватора. А керувати ним абсолютно нескладно, так як з ним може впорається навіть новачок. Цьому навику можна навчиться за один тиждень, а для екскаватора необхідно проходити курси навчання і довгий час практикуватися.

  Головні переваги фронтальних навантажувачів

  Значна вантажопідйомність при невеликих розмірах. Певні моделі здатні виконувати підйом до 11000 кг при місткості ковша до п'яти м3. При експлуатації скельного спеціального ковша, цю техніку можна використовувати в гірничодобувній сфері. Тому купити фронтальний навантажувач є дуже вигідним рішенням.

  Висока швидкість підняття ковша, яка забезпечує швидке вивантаження і навантаження. Всім відомий екскаватор в цьому параметрі завжди програє.

  Відмінна маневреність. У навантажувача фронтального управляються 4 колеса, а не лише передня вісь. Причому всі Фронтальні навантажувачі показують неперевершену динаміку, а також високу швидкість пересування.

  Типи фронтальних навантажувачів в Україні

  На сам Фронтальний навантажувач ціна не висока, і він здатний одночасно замінити безліч спецмашин при правильно підборі додатковий опцій, аксесуарів і комплектації. Він без праці може проводити роботу як звичайний екскаватор, вишка, думпер, а також бульдозер. Тому така багатофункціональність робить цей агрегат затребуваним і незамінним помічником в будівельній сфері. Але на жаль, одна одиниця такої техніки не зможе здійснити всі завдання, тому варто уважно поставитися до вибору виду навантажувача перед покупкою.

  Універсальний. Відмінно підійде для проведення сільгосп робіт і при розчищенні територій і доріг. Крім цього, цей вид може рити траншею, шурфи під стовпчики, поливати, розкидати сіль, а також бурити свердловини. Універсальність цих моделей забезпечується наявністю широкого асортименту оснасток. А вартість фронтального навантажувача повністю залежить від набору додаткових оснащень.

  Ковшовий. Головний робочий орган таких моделей є ківш. Тому головним завданням цього типу обладнання є переміщення, а також прибирання. Причому апарати з високою потужністю двигуна можуть конкурувати і з бульдозерами, а також екскаваторами.

  Кар'єрні Фронтальні навантажувачі купити. У дану підкатегорію надійшла самохідна техніка, орієнтована на проведення розвантажено-навантажувальних робіт. Найважливішим елементом цієї машини є ківш, а також щелепної захоплення. Встановлюється він до спеціальної виносної стрілки, яка забезпечує захоплення значної площі навіть при проведенні роботи на одному місці.

  Фронтальний навантажувач купити в Києві на сьогоднішній день не складає особливих труднощів. Наш інтернет магазин має повний асортимент спецтехніки за найнижчими цінами в Україні. Доставка фронтальних навантажувачів здійснюється безкоштовно транспортом нашої компанії. Якщо ви не можете визначиться з вибором моделі фронтального екскаватора, ви можете зателефонувати і отримати консультацію від кваліфікованих фахівцем нашої компанії.

  • ❓Який фронтальний навантажувач краще купити?❓

   Фронтальні навантажувачі в Україні є одними з найбільш затребуваних і необхідних пристроїв для проведення робіт на будівельних майданчиках, комунальних службах, дорожньо-ремонтних організаціях та інших сферах. Найкраще купувати фронтальний навантажувач під певні вимоги, адже купувати на невелику будівельний майданчик великий і дорогий агрегат не має ніякого сенсу. Також потрібно думати на майбутнє, якщо є в планах збільшити обсяг робіт - варто купувати техніку з певним запасом потужності.

  • ❓Які фронтальні навантажувачі найпопулярніші в цьому році?❓

   Кожен тип фронтального навантажувача має ряд незаперечних переваг, які дозволяють оператору здійснювати безліч складних завдань. Але на сьогоднішній день найпопулярнішими є телескопічні фронтальні навантажувачі, так як вони здатні здійснювати розвантажувальні і навантажувальні роботи у вузьких і важко прохідних складських приміщеннях, а також вулицях. Варто звернути увагу на китайські бренди за рахунок високої якості і доступної вартості.

  • ❓Які ціни на фронтальні навантажувачі?❓

   Як і на будь-яку іншу спецтехніку ціни на фронтальні навантажувачі є не низькими. Але можливість придбати на сьогоднішній день китайський фронтальний навантажувач дозволяє заощадити чималу суму в порівнянні з покупкою європейського аналога. Варто звернути особливу увагу на бренд Everun, вартість якого починається від 400000 грн. Але є і моделі ціна на які перевищують 1000000 грн.

  • ❓Фронтальні навантажувачі - які бренди найпопулярніші?❓

   На сьогоднішній день в нашій країні представлено понад 20 торгових марок, які відрізняються вартістю, робочими можливостями, якістю виробництва, а також технічними показниками. Але не кожен власник будівельної компанії або комунальної служби може купити дорогий фронтальний навантажувач європейської торгової марки. Тому багато хто віддає перевагу китайським брендам, наприклад, таким як Everun. Варто зазначити що якість цієї техніки знаходиться на гідному рівні, а вартість в рази менше за європейські аналоги.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs