Ніякої передоплати!

Картоплекопачі до мотоблоків

  Картоплекопалки для мотоблока — незамінне навісне для Вашого агрегату

  Додаткове навісне обладнання значно спрощує ваші завдання на присадибній ділянці, в теплиці або ж на фермерському угіддя. Одним з популярних навісних агрегатів можна назвати картоплекопач. Картоплекопач дозволяє прискорити збір врожаю картоплі та полегшує його.

  Картоплекопач — це по суті металева пластина у формі плуга, яка має спеціальні прути. Прути розташовуються з одного кінця. Під час роботи картоплекопач викопує коренеплід з грунту, залишаючи картоплю на поверхні борозни. З використанням картоплекопача подальший збір картоплі відбувається легше і зручніше.

  Картоплекопач для мотоблока: Як правильно встановити на мотоблок і використовувати?

  Установка картоплекопача на мотоблок здійснюється за допомогою спеціальної зчіпки. Необхідно поєднати Болти, штирі та скоби зчіпки з отворами на Картоплекопачі, які їм відповідають. Після цього майстер затягує різьбові з'єднання між навісним агрегатом і мотоблоком. Після цього картоплекопач готова до роботи.

  Для початку роботи картоплекопач необхідно підігнати до початку борозни та встановити паралельно, насадку агрегату занурити в землю. Принцип роботи досить простий: плуг врізається в грунт під час руху мотоблока і розпушує землю. Прути, своєю чергою, просівають грунт і піднімають коренеплоди на поверхню.

  Залежно від типу грунту необхідно самостійно регулювати положення насадки. Продуктивність і швидкість роботи буде залежати від потужності мотоблока, який ви використовуєте.

  На що необхідно звернути увагу при виборі картоплекопача?

  Якщо ви бажаєте самостійно підібрати картоплекопалку для свого мотоблока, варто враховувати такі технічні характеристики:

  • Ширина обробки. Показник габаритів смуги, яку вийде обробити за один захід. На багатьох моделях є можливість регулювати ширину обробки. Діапазон може залежати від ширини грядок на вашій ділянці.
  • Глибина обробки. Показник максимальної глибини, на яку плуг зможе занурюватися в землю. Ви зможете відрегулювати бажану глибину обробки, в залежності від того, як глибоко в грунті знаходяться коренеплоди. Необхідний показник максимальної глибини часто залежить від типу грунту, на якій ви працюєте.
  • Габарити агрегату. У виборі картоплекопача цей показник часто грає найбільш важливу роль. Наприклад, якщо ви висаджуєте невеликий за площею присадибна ділянка, вам буде досить картоплекопалки з невеликими габаритними розмірами. Таке ж правило діє і для не широких грядок на присадибній ділянці.

  Де замовити картоплекопач в Україні?

  Наш інтернет-магазин пропонує широкий вибір різноманітної сільськогосподарської техніки та додаткового навісного обладнання. Щоб підібрати картоплекопалку для вашого господарства, зв'яжіться з нашим фахівцем.

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Картофелекопалка К-1В
   480грн
  • Транспортерна картоплекопач КМТ-3
   5 865грн
  • Картофелекопалка К-30М + сцепка
   1 013грн
  • Картофелекопалка К-30
   427грн
  • Транспортерна картоплекопач КМТ-1
   5 359грн
  • ТОП-7 найнеобхіднішої техніки в сільському господарстві
   15.08.2021
   ТОП-7 найнеобхіднішої техніки в сільському господарстві
   СОДЕРЖАНИЕ: Мотоблоки Мототрактори Мінітрактори Трактори Телескопічні навантажувачі Зерновози Комерційні автомобілі На сьогоднішній день важко уявити роботу в сільському господарстві без використання спеціальних машин. В першу чергу том...
  • Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат?
   01.08.2021
   Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат?
   Мотоблоки 12 кінських сил: чому багато аграріїв вибирають цей агрегат? Вже досить давно мотоблоки користуються незмінною популярністю в Україні. Можна припустити, що фермери та аграрії через якийсь час користування мотоблоком набувають мототрактор...
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  Наші бренди
  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs