Ми працюємо! Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами. Доставка товару здійснюється щодня.

Чеснокосажатели

  Цены Чеснокосажатели
  • Товар
   Ціна
  • Саджалка для часника однорядна ЧСН-1
   3 424грн
  • Саджалка для часника двохрядна ЧСН-2
   6 019грн
  • Саджалка для часника трьохрядна ЧСН-3
   8 828грн
  • Часникова саджалку двухрядная
   7 223грн
  • Часникова саджалку чотирирядна ЧС4
   10 165грн
  • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
   26.05.2020
   Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

    В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

  • Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
   02.03.2020
   Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
   На сьогоднішній день вибір сільськогосподарської техніки в Україні досить великий. Можна купити мінітрактор японського, корейського, індійського, китайського, а також білоруського виробництва. Ні для кого не секрет що найпопулярнішою і затребуваною є сільгосптехніка білоруського мінського тракторного заводу (МТЗ).
  • Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
   02.02.2020
   Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
   На сільськогосподарському ринку України на сьогоднішній день представлено безліч техніки різноманітних торгових марок. І кожна з них відрізняється один від одного і має свої переваги і недоліки.
  • Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
   02.02.2020
   Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
   З кожним роком в Україні збільшується кількість фермерських господарств і власників земельних ділянок. Для оброблення бажано купити мінітрактор в Україні (сільськогосподарську техніку), так як він дозволяє прискорити проведення робіт, а також полегшити ручної людська праця.

   Посадка часнику навіть на невеликих ділянках завжди трудомісткий процес. Якщо у вас є мототрактор, краще купити недорого чеснокосажалку і механізувати процес. Агрегат дозволяє садити часник у вигляді зубків і головок. Звертаємо вашу увагу, що висадка головок дає урожай не раніше ніж через 12 місяців.

  Агрегат дозволяє регулювати крок посіву, відстань між рядами, швидкість посадки. Такі функції роблять посадку насіння максимально ефективною.
  Ціна за пропоноване обладнання мінімальна, оскільки в магазині «Мотокосмос» діє розпродаж і знижки. Навіть з доставкою в Україні обладнання буде коштувати дешевше, ніж в офф-лайн магазині вашого міста.
   
  На сайті ви можете придбати за мінімальною вартістю однорядні, дворядні, трирядне, чотирирядні агрегати. Фото, опис, відео допоможуть підібрати обладнання під ваш мототрактор. Реальні відгуки аграріїв і простих власників мінітехніки дадуть загальну картину про якість техніки з гарантією.
  Ми можете не тільки придбати будь-яку з моделей за мінімальною вартістю, але і взяти один або кілька агрегатів в кредит.
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs