Чеснокосажатели

 Посадка часнику навіть на невеликих ділянках завжди трудомісткий процес. Якщо у вас є мототрактор, краще купити недорого чеснокосажалку і механізувати процес. Агрегат дозволяє садити часник у вигляді зубків і головок. Звертаємо вашу увагу, що висадка головок дає урожай не раніше ніж через 12 місяців.

Агрегат дозволяє регулювати крок посіву, відстань між рядами, швидкість посадки. Такі функції роблять посадку насіння максимально ефективною.
Ціна за пропоноване обладнання мінімальна, оскільки в магазині «Мотокосмос» діє розпродаж і знижки. Навіть з доставкою в Україні обладнання буде коштувати дешевше, ніж в офф-лайн магазині вашого міста.
 
На сайті ви можете придбати за мінімальною вартістю однорядні, дворядні, трирядне, чотирирядні агрегати. Фото, опис, відео допоможуть підібрати обладнання під ваш мототрактор. Реальні відгуки аграріїв і простих власників мінітехніки дадуть загальну картину про якість техніки з гарантією.
Ми можете не тільки придбати будь-яку з моделей за мінімальною вартістю, але і взяти один або кілька агрегатів в кредит.
Фільтр
Ціна
  •  —  грн 

Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Made in Etechs