Ніякої передоплати!

Плуги для тракторів

  Купити плуг для трактора з швидкою доставкою по Україні

  Оранка плугом виконувалася здавна, оскільки без цього агротехнічного заходу неможлива посадка культур і їх подальша обробка. З цієї причини виконується оранка плугом на звалище і розвал. Стандартно оранка плугом виконується восени після збирання врожаю, стерньової культивації та інших робіт. Така обробка виконується як завершальний етап для відпочинку грунту або для виконання заділу грунту перед посівом озимих культур. Оскільки без агрегату неможливо вести аграрну обробку, ми рекомендуємо купити плуг для трактора відповідної комплектації.
  Значення оранки
  Плуг виконує три найважливіші завдання: обертання, кришіння, перемішування грунту. Завдяки оранці виконуються найважливіші агротехнічні заходи:

  • закладення дернини, добрив, насіння бур'янів;
  • знищення гнізд комах-шкідників;
  • боротьба з грибковими та іншими хворобами;
  • збільшення аерації грунту;
  • акумуляція вологи.

  Нормальною вважається оранка на 20 см.до глибокої оранки відноситься обробка, яка виконується глибше цього показника. Оранка буває дрібною, коли обробка виконується на 10-15 см.Часто після оранки виконується процес боронування і культивації. З цієї причини ви можете не тільки плуг для трактора купити, але і придбати на сайті відповідні культиватори і борони.
  Класифікація, робочі органи
  Орні агрегати класифікуються за такими ознаками. За призначенням розрізняють агрегати загального призначення і спеціалізоване обладнання. Перший варіант використовується для стандартної обробки городів і полів в нормальних умовах. Спеціалізовані агрегати-це обладнання, розроблене для особливих умов. Розрізняють плуги для обробки саду, кам'янистого грунту, болотистих, каштанових грунтів, солончаків.
  1. За принципом з'єднання можна купити плуг на трактор навісного, напівнавісного, причіпного типу.
  2. За типом робочих агрегатів є дискові і лемішні плуги.
  3. Відрізняються агрегати і кількістю корпусів. Є 1-7 корпусні плуги.
  4. За технікою оранки є відвально-розвальні, безвідвальні, лемішні плуги.
  Конструкція складається з робочих і другорядних деталей. До робочих елементів відноситься лезо для зрізання пласта грунту, більш легкого входу корпусу вглиб. Далі основний корпус знімає грунтовий шар, кришить його, на плуги встановлюються трапецієподібні, долотоподібні, вирізні Лемеші. Відвал обертає зрізаний шар і відвалює його на дно борозни.
  До допоміжних органів відноситься зварна рама, передплужник, колесо. Кількість коліс залежить від типу зчіпки з трактором, і варіюється від одного до трьох. На сайті інтернет-магазину "Мотокосмос" можете підібрати підходящої комплектації плуги на трактор. Ціна залежить від кількості корпусів, ширини захвату, бренду.
  Асортимент
  На сайті ви можете підібрати відповідний плуг на трактор. Ціни швидко окупаються, враховуючи, що більшість агрегатів зроблено українськими та польськими виробниками.
  1. Для обробки грунтів покритих щільним шаром дерну пропонуємо агрегат з передплужником.
  2. Якщо грунт усіяний камінням, наприклад, в гірських і передгірних районах, рекомендуємо з углоснімом плуг для трактора. Ціна швидко виправдає себе, оскільки ви такий агрегат служить набагато довше, ніж стандартний плуг.
  3. На сайті продається маса оборотних і відвальних агрегатів з навісною, напівнавісною, причіпною зчіпкою.
  Для вибору відповідного обладнання, звертайтеся у Відділ продажів. Менеджери підберуть оптимальне рішення під потужність техніки та індивідуальні умови роботи.

   
  Цены Плуги
  • Товар
   Ціна
  • Плуг напівпричіпної відвальний ППО-7
   632 808грн
  • Плуг 3-х корпусний ПНВБ-3-35, з углоснимом
   57 012грн
  • Плуг 3-х корпусний ПНВБ-3-40, з передплужником
   71 063грн
  • Плуг 3-х корпусний, оборотний ПОН-3-35
   141 855грн
  • Плуг 3-х корпусний, оборотний ПОН-3-35+1
   169 415грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
  Фільтр
  Наші бренди
  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs