Ніякої передоплати!

Прес-підбирач для мінітрактора

  Прес підбирач для мінітрактора купити в Україні

  На сьогоднішній день в Україні представлений величезний асортимент навісного і причіпного обладнання. Це обладнання завжди користується попитом, адже без нього мінітрактора не здатні здійснити будь-яку роботу. В Україні на техніку з номінальною потужністю від 24 до 80 кінських сил найчастіше використовується навісне і причіпне обладнання китайського і польського виробництва. Одним з найскладніших у виробництві і дорогих є прессподборщик як причіпний, так і навісний. Преспідбирачі для мінітракторів купити варто, коли у Вас є фермерське господарство з безліччю домашніх тварин, які в зимовий період харчуються сухою соломою.

  Переваги та призначення прес підбирача китайського виробництва

  • Прибирання відходів після збору врожаю. Щорічно на полях України фермери садять різноманітні культури. Після збору врожаю найчастіше на земельній ділянці залишаються стебла і залишки культур, які з часом засихає і перетворюються в солому. Тут прийде на допомогу прессподборщик, який за короткий проміжок часу очистить територію від залишків коренеплодів. Без цього обладнання фермери збирають вручну цю солому в стоги або скирти.
  • Заготівля тюків. На прессподборщик для мінітрактора ціна хоч і завелика, але з часом вона себе виправдовує. Припустимо, при наявності роторної або сегментної косарки, граблів-ворошилок і прессподборщика за один або два тижні (в залежності від погодних умов) можна без праці заготовити їжі для домашніх тварин на весь зимовий період. Спочатку траву необхідно скосити, після граблями-ворошилками трава скиртується в спеціальні валки. Кожні один-два дні необхідно цю траву перевертати, а коли трава стала сухою – її можна за короткий проміжок часу перетворити в тюки сіна різного розміру. Це залежить від самого преспідбирача.
  • Зберігання. На практиці доведено, що зберігати сіно або солому краще і комфортніше в спеціальних прямокутних тюках, адже вони менше займають місця і вже відсортовані.
  • Транспортування. Навантаження, транспортування і розвантаження готових тюків сіна набагато комфортніше ніж вантажити солому просто на причіп і розвантажувати її під накриття біля будинку. Також місце така» купа " буде займати набагато більше в такому ж обсязі.
  • Швидкість роботи обладнання. Купити преспідбірник для мінітрактора означає придбати вірного і надійного помічника при заготівлі сіна для тварин і збиранні полів після збору врожаю. За одну годину навіть найпримітивніший агрегат може зробити більше 20 одиниць розміром 50х80 сантиметрів. Це повністю залежить від щільності, типу, а також кількості сіна.

  Принцип роботи та головні елементи прес підбирача на мінітракторі.

  • Приймальний механізм. У нього надходить солома і сіно, яке загрібається в резервуар спеціальними прутами.
  • Пресуюча частина. На цьому етапі сіно пресується і перетворюється в тюк, який ще нічим не скріплений.
  • В'язальний механізм. За допомогою спеціального мотка ниток, цієї тюк обв'язується кілька разів для того, щоб він не розпався.
  • Механізм передачі руху і регулювання. Після того, як тюк повністю обв'язаний, спеціальним пристроєм зав'язується і обрізається нитка, після чого Готова продукція виходить з преспідборщика на землю.

  Прес підбирач на мінітрактор купити в "Мотокосмос"

  Наш інтернет магазин Мотокосмос, який спеціалізується на продажу ковзанярської техніки і додаткового навісного обладнання рекомендує купувати преспідбірники тільки в перевірених магазинах. Ми можемо здійснити безкоштовну доставку навісного обладнання протягом одного тижня транспортом нашої компанії.

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Прессподборщік 9YK-8050
   101 325грн
  • Прессподборщик ПРП-80
   96 056грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs