Ніякої передоплати!

Пресподборщики

  Цены Пресподборщики
  • Товар
   Ціна
  • Прессподборщік 9YK-8050
   95 620грн
  • Прессподборщик ПРП-80
   97 123грн
  • Які трактора сьогодні виробляють в Україні і Росії?
   12.08.2020
   Які трактора сьогодні виробляють в Україні і Росії?
   Україна - аграрна країна, де на слуху трактори ХТЗ, ЮМЗ, ДТЗ, але цим список тракторних заводів не обмежується. Є маса заводів, діяльність яких починається від простої збірки китайських наборів і ремонтами, інші ж налагодили потужне виробництво. Розберемося спочатку, які трактора випускає Україна? Згадаємо не "гаражне» виробництво, а найбільші заводи.
  • Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   28.07.2020
   Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   У базовій комплекції мототрактори, як і мотоблоки, можуть поєднуватися тільки з однокрапковим навісним обладнанням. У цьому випадку застосовують спеціальний сумісник - трехточечная система наважок. Вона дає можливість розширити діапазон застосування навісного обладнання та можливості його налаштування.
  • Як вибрати фронтальний навантажувач?
   28.07.2020
   Як вибрати фронтальний навантажувач?
   Сьогодні інтернет-магазини можуть запропонувати різні варіанти вітчизняних, китайських, американських і європейських фронтальних навантажувачів на мінітрактор. Споживачеві складно розібратися, який фронтальний навантажувач краще вибрати на мінітрактор і трактор. Виходячи з досвіду тестування, продажів і експлуатації техніки, постараємося допомогти правильно визначитися з вибором устаткування.
  • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
   26.05.2020
   Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

    В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

   Після збирання врожаю залишається багато відходів, які переробляються на корм худобі. Ручна робота по сінозаготівлі вимотує, тому переробку залишків на корм необхідно механізувати. Для цього існують прес-підбирачі для мінітракторів, які можна купити недорого в нашому магазині «Мотокосмос».

  На сайті ви можете підібрати модель по фото і відео. У технічному описі є необхідна інформація про продуктивність, потужності, що агрегатуються під певний мінітрактор. Перед тим як вибрати модель, визначитеся з об'ємом роботи, ефективним витратою палива, функціоналом. Якщо у вас виникають труднощі з підбором прес-підбирача, звертайтеся до відділу продажів. Менеджери також допоможуть оформити обладнання в кредит, оплатити замовлення за прийнятною ціною.
   
  Всі моделі, представлені в магазині, реалізовуються дешево в Україні з доставкою, мають гарантію і тривалий термін служби. Як показує практика, і свідчать відгуки аграріїв, вартість техніки будь-якої продуктивності окупається буквально за сезон.
  Підписуйтесь на наші оновлення, отримуйте на пошту інформацію про знижки і розпродажі в Києві.
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs