Ніякої передоплати!

Прессподборщікі

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Прессподборщік 9YK-8050
   98 875грн
  • Прессподборщик ПРП-80
   100 429грн
  • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   18.09.2020
   Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
  • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   14.09.2020
   Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
  • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   13.09.2020
   Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
  • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   10.09.2020
   Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

   Після збирання врожаю залишається багато відходів, які переробляються на корм худобі. Ручна робота по сінозаготівлі вимотує, тому переробку залишків на корм необхідно механізувати. Для цього існують прес-підбирачі для мінітракторів, які можна купити недорого в нашому магазині «Мотокосмос».

  На сайті ви можете підібрати модель по фото і відео. У технічному описі є необхідна інформація про продуктивність, потужності, що агрегатуються під певний мінітрактор. Перед тим як вибрати модель, визначитеся з об'ємом роботи, ефективним витратою палива, функціоналом. Якщо у вас виникають труднощі з підбором прес-підбирача, звертайтеся до відділу продажів. Менеджери також допоможуть оформити обладнання в кредит, оплатити замовлення за прийнятною ціною.
   
  Всі моделі, представлені в магазині, реалізовуються дешево в Україні з доставкою, мають гарантію і тривалий термін служби. Як показує практика, і свідчать відгуки аграріїв, вартість техніки будь-якої продуктивності окупається буквально за сезон.
  Підписуйтесь на наші оновлення, отримуйте на пошту інформацію про знижки і розпродажі в Києві.
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs