Ніякої передоплати!

Автогрейдери

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Купити Грейдер Changlin 713H
   2 339 200грн
  • Купити Грейдер Changlin 717
   2 603 392грн
  • Купити Грейдер Changlin 719 T
   3 005 184грн
  • 28.07.2020
   Для фермера, який організував підприємство будь-якого масштабу, важлива висока швидкість механізації процесів: оранки, посіву, покосу, культивації, збору врожаю. З цієї причини важливо зберігати високу продуктивність техніки. Механізаторові необхідно знати яке масло лити в китайський трактор, щоб уберегти двигун, трансмісію, гідравліку. З розвитком тепличного господарства, використання в комерційних цілях ділянки від 10 соток до 5 гектар, використовують міні-трактори. Така техніка показала високу продуктивність, маневреність на невеликих ділянках. Ціна їх менше ніж вартість стандартного трактора. З цієї причини залишається актуальне питання: яке масло лити в японський трактор невеликого розміру, а також в китайські, українські, російські, білоруські аналоги?
  • Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   28.07.2020
   Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   У базовій комплекції мототрактори, як і мотоблоки, можуть поєднуватися тільки з однокрапковим навісним обладнанням. У цьому випадку застосовують спеціальний сумісник - трехточечная система наважок. Вона дає можливість розширити діапазон застосування навісного обладнання та можливості його налаштування.
  • Як вибрати фронтальний навантажувач?
   28.07.2020
   Як вибрати фронтальний навантажувач?
   Сьогодні інтернет-магазини можуть запропонувати різні варіанти вітчизняних, китайських, американських і європейських фронтальних навантажувачів на мінітрактор. Споживачеві складно розібратися, який фронтальний навантажувач краще вибрати на мінітрактор і трактор. Виходячи з досвіду тестування, продажів і експлуатації техніки, постараємося допомогти правильно визначитися з вибором устаткування.
  • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
   26.05.2020
   Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

    В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

  Автогрейдер являє собою сучасну спецтехніку, яка використовується для профілювання, планування площ, переміщення, вирівнювання грунту на різноманітних об'єктах. Якісні автогрейдери купити досить легко, якщо відразу звернутися в правильне місце. Інтернет-магазин готовий запропонувати перевірені бренди, адекватні умови оформлення замовлення і доставки, чесну вартість і безліч інших переваг.

  Сфера використання та особливості автогрейдерів

  Це самохідна техніка, яка активно використовується в різних сферах людської діяльності. Серед основних сфер застосування можна відзначити:

  • Житлове та промислове будівництво.
  • Дорожні роботи.
  • Сільське господарство.
  • Комунальна сфера і т. д.

  У будь-якій сфері техніка здатна приносити чимало користі. Головне правильно її підібрати, вибравши оптимальні технічні характеристики. Ефективний автогрейдер купити не складе труднощів під актуальні запити, якщо проконсультуватися з досвідченими менеджерами. Це гарантує доступ до великого асортименту і точність вибору, від чого ефективність експлуатації буде максимально високою.

  Використовуватися техніка може для планування площ на різних об'єктах, при ремонті доріг, змішування грунтів, очищення від снігу дорожнього полотна, для створення насипів і в багатьох інших випадках. Важливо використовувати при проведенні робіт якісну техніку, яка відповідає сучасним стандартам. Самохідні моделі являють собою ідеальний варіант, якщо виконані відомим виробником. Важливим компонентом техніки вважається відвал, який може оснащуватися різними типами управління. Воно буває гідравлічним або механічним. На автогрейдери Новий ціна залежить від типу управління, виробника, технічних характеристик і багато чого іншого.

  Сучасні автогрейдери мають безліч переваг, які роблять їх практично незамінними при проведенні деяких різновидів робіт. Машина може виконувати велику кількість різних операцій на належному рівні продуктивності. Завдяки ній прокладка доріг багаторазово прискорюється. Початкові Земляні роботи на об'єкті можна провести з гарантією високої ефективності. Основною перевагою вважається гнучкість використання. Відвал можна регулювати під свої потреби, що підвищує рівень продуктивності.

  Купити автогрейдери в Україні

  Щоб купити їх під конкретні потреби, треба звернутися до перевірених професіоналів. Спеціалізований інтернет-магазин готовий запропонувати перевірені бренди, оперативну доставку, адекватну вартість і багато іншого. Легко підібрати класну модель самостійно, тому що є зручний електронний каталог, або за допомогою професіоналів.

  Інтернет-магазин пропонує кращі умови. На автогрейдери ціна завжди відповідає основним характеристикам техніки. Якщо потрібно отримати надійного помічника для виконання будівельних і дорожніх робіт, обов'язково варто звернути увагу на цей різновид техніки. Легко знайти класну модель від відомого виробника на прийнятних умовах.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs