Ніякої передоплати!

Купити Автогрейдери

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Купити Грейдер Changlin 713H
   2 414 000грн 2 396 960грн
  • Купити Грейдер Changlin 717
   2 686 640грн 2 669 600грн
  • Купити Грейдер Changlin 719 T
   3 101 280грн 3 084 240грн
  • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   18.09.2020
   Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
   У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
  • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   14.09.2020
   Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
   Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
  • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   13.09.2020
   Який двигун краще придбати для мінітракторів?
   Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
  • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   10.09.2020
   Як правильно вибрати і купити мототрактор?
   Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

  Автогрейдер являє собою сучасну спецтехніку, яка використовується для профілювання, планування площ, переміщення, вирівнювання грунту на різноманітних об'єктах. Якісні автогрейдери купити досить легко, якщо відразу звернутися в правильне місце. Інтернет-магазин готовий запропонувати перевірені бренди, адекватні умови оформлення замовлення і доставки, чесну вартість і безліч інших переваг.

  Сфера використання та особливості автогрейдерів

  Це самохідна техніка, яка активно використовується в різних сферах людської діяльності. Серед основних сфер застосування можна відзначити:

  • Житлове та промислове будівництво.
  • Дорожні роботи.
  • Сільське господарство.
  • Комунальна сфера і т. д.

  У будь-якій сфері техніка здатна приносити чимало користі. Головне правильно її підібрати, вибравши оптимальні технічні характеристики. Ефективний автогрейдер купити не складе труднощів під актуальні запити, якщо проконсультуватися з досвідченими менеджерами. Це гарантує доступ до великого асортименту і точність вибору, від чого ефективність експлуатації буде максимально високою.

  Використовуватися техніка може для планування площ на різних об'єктах, при ремонті доріг, змішування грунтів, очищення від снігу дорожнього полотна, для створення насипів і в багатьох інших випадках. Важливо використовувати при проведенні робіт якісну техніку, яка відповідає сучасним стандартам. Самохідні моделі являють собою ідеальний варіант, якщо виконані відомим виробником. Важливим компонентом техніки вважається відвал, який може оснащуватися різними типами управління. Воно буває гідравлічним або механічним. На автогрейдери Новий ціна залежить від типу управління, виробника, технічних характеристик і багато чого іншого.

  Сучасні автогрейдери мають безліч переваг, які роблять їх практично незамінними при проведенні деяких різновидів робіт. Машина може виконувати велику кількість різних операцій на належному рівні продуктивності. Завдяки ній прокладка доріг багаторазово прискорюється. Початкові Земляні роботи на об'єкті можна провести з гарантією високої ефективності. Основною перевагою вважається гнучкість використання. Відвал можна регулювати під свої потреби, що підвищує рівень продуктивності.

  Купити автогрейдери в Україні

  Щоб купити їх під конкретні потреби, треба звернутися до перевірених професіоналів. Спеціалізований інтернет-магазин готовий запропонувати перевірені бренди, оперативну доставку, адекватну вартість і багато іншого. Легко підібрати класну модель самостійно, тому що є зручний електронний каталог, або за допомогою професіоналів.

  Інтернет-магазин пропонує кращі умови. На автогрейдери ціна завжди відповідає основним характеристикам техніки. Якщо потрібно отримати надійного помічника для виконання будівельних і дорожніх робіт, обов'язково варто звернути увагу на цей різновид техніки. Легко знайти класну модель від відомого виробника на прийнятних умовах.

  ❓Який автогрейдер краще купити?❓

  Автогрейдер є досить складною і великий спецтехнікою, без якої жодна будівельна компанія не зможе впорається при будівництві будь-якої будівлі. Тому краще купувати нову недорогу техніку відомого китайського виробника – Changlin.

  ❓Які автогрейдери найпопулярніші в Україні?❓

  В Україні велику популярність набрали нові китайські автогрейдери: автогрейдер Changlin 713H, грейдер Changlin 717, а також багатофункціональний грейдер Changlin 719 T.

  ❓Скільки коштує автогрейдер?❓

  Ціна на автогрейдер як правило, залежить від країни виробника, додаткових можливостей, комплектації, а також маси. На відомі китайські автогрейдери торгової маркиChanglin ціна починається від 2350000 грн і може досягати 3000000 грн.

  ❓Які торгові марки автогрейдерів популярні в Україні?❓

  Багато власників будівельних компаній вважають, що краще купити китайський новий автогрейдер, ніж техніку c великим пробігом відомих європейських торгових марок. Самою популярною і затребуваною торговою маркою по виробництву грейдерів є – Changlin.
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs