Купити квадроцикл

 Купити квадроцикл в Києві з доставкою по Україні

Квадроцикли завоювали велику популярність в Європі, США, СНД і, зрозуміло, в Україні. У їх конструкції об'єднані властивості мотоциклів, тракторів та позашляховиків. Сьогодні це популярна техніка для їзди по пересіченій місцевості, що отримала численні позитивні відгуки. Однак не всі любителі екстриму можуть се6бе дозволити японські аналоги, які стоять кілька тисяч доларів. Тому ви завжди можете придбати китайські моделі за помірною ціною.

Кілька причин купити квадроцикл:

  • Транспорт підходить для поїздок по піску, лісі, болотистій місцевості, іншим бездоріжжя;
  • Прохідність краще, ніж у джипа, мотоцикла та іншої техніки;
  • Права на водіння квадроциклом не потрібні. Управляти квадроциклом може навіть дитина.
  • Створено моделі великим асортиментом для дорослих, а й дітей.
  • Коротка історія появи квадроцикла
Перший прототип квадроцикла був розроблений концерном Хонда в 1961 році. Правда, для тієї моделі більше підходило назву «трицикл», через відповідної формули коліс. Розробники намагалися в US90 з'єднати якості позашляховика з мотоциклом. В Японії модель стала популярною, але в західних країнах на мотовсюдихід не звернули особливої ​​уваги.
Незважаючи на хороші характеристики позашляховика в США в 1970-х роках квадроцикл слабо продавався. Так тривало до тих пір, поки заможні люди не стали його використовувати для розваг на публіці і екстремального відпочинку. Саме з Каліфорнією ширилася популярність по всьому світу.

 Асортимент квадроциклів

На сайті продаються дешево сотні моделей квадроциклів. При цьому виділяють по призначенню два напрямки:
 
  1. Утилітарні моделі. Замість КПП - варіаторная коробка. В основному представлені повнопривідні моделі з диференціалом, що блокується. Оснащені форкопом і двома багажниками. Такий варіант використовується для дачі, полювання, прогулянок по пересіченій місцевості.
  2. Спортивні моделі. Підходять для змагань. Конструкція в цілому максимально полегшена. Оснащені моделі механічною коробкою передач. Приділено особливу увагу прохідності і потужності двигуна. В основному це задньопривідні моделі (не передбачений передній і ланцюговий привід). При цьому переробки конструкції іноді позначаються на управлінні моделей. Кілька втрачається стійкість на високій швидкості.
  3. На сайті продаються компактні моделі для дітей з двигуном 49 см3, квадроцикли середніх розмірів і справжні танки (1000 см3). При цьому всі моделі об'єднуються прекрасною стійкістю, прохідністю, простотою управління. Гарантія на всі квадроцикли 3 місяці або 1000 км пробігу.
 
Наша компанія в Києві не тільки займається розпродажем квадроциклів, а й гарантійним, післягарантійним облуговування. Якщо покупець прекрасно розбирається в техніці і її ремонтує самостійно, ми запропонуємо йому оригінальні запчастини. Повний комплект оптом або окремі деталі ми продаємо і спеціалізованим магазинам, автомайстерням.

Як купити квадроцикл?

Клієнту допоможуть правильно підібрати недорого модель фото, докладні описи і технічні характеристики. У залежності від моделі додається відео з тест-драйвом, що допомагає покупцеві зробити правильний вибір.
Якщо ви не знайшли підходяще відео, замовте тест-драйв. Для цього внесіть заставу рівний вартості моделі. Після цієї процедури всі кошти повертаються клієнту.
Ними стають не тільки приватні особи, але і роздрібні магазини. Якщо замовити з доставкою велику партію, ви отримаєте гарні знижки. Діє також послуга «Покупка в кредит». З усіх питань телефонуйте до відділу продажів по телефону ....
Рейтинг товарів Квадроциклы : 4.8 із 5, голосів: 16

Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
  • Ми приймаємо    
Made in Etechs