Ніякої передоплати!

Самоскиди

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Самоскид HOWO A7
   2 752 000грн
  • Самоскид HOWO N7G
   2 807 040грн
  • Самоскид HOWO T5G
   2 339 200грн
  • Самоскид HOWO ZZ 5707
   3 990 400грн
  • Самоскид SITRAK C7H
   2 834 560грн
  • 28.07.2020
   Для фермера, який організував підприємство будь-якого масштабу, важлива висока швидкість механізації процесів: оранки, посіву, покосу, культивації, збору врожаю. З цієї причини важливо зберігати високу продуктивність техніки. Механізаторові необхідно знати яке масло лити в китайський трактор, щоб уберегти двигун, трансмісію, гідравліку. З розвитком тепличного господарства, використання в комерційних цілях ділянки від 10 соток до 5 гектар, використовують міні-трактори. Така техніка показала високу продуктивність, маневреність на невеликих ділянках. Ціна їх менше ніж вартість стандартного трактора. З цієї причини залишається актуальне питання: яке масло лити в японський трактор невеликого розміру, а також в китайські, українські, російські, білоруські аналоги?
  • Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   28.07.2020
   Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   У базовій комплекції мототрактори, як і мотоблоки, можуть поєднуватися тільки з однокрапковим навісним обладнанням. У цьому випадку застосовують спеціальний сумісник - трехточечная система наважок. Вона дає можливість розширити діапазон застосування навісного обладнання та можливості його налаштування.
  • Як вибрати фронтальний навантажувач?
   28.07.2020
   Як вибрати фронтальний навантажувач?
   Сьогодні інтернет-магазини можуть запропонувати різні варіанти вітчизняних, китайських, американських і європейських фронтальних навантажувачів на мінітрактор. Споживачеві складно розібратися, який фронтальний навантажувач краще вибрати на мінітрактор і трактор. Виходячи з досвіду тестування, продажів і експлуатації техніки, постараємося допомогти правильно визначитися з вибором устаткування.
  • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
   26.05.2020
   Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

    В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

  Високоякісні самоскиди і їх особливості

  Це спеціальна техніка, яка активно використовується в будівельній сфері. Вона створена для ефективного проведення розвантажувальних робіт на різноманітних об'єктах. Щоб самоскиди купити під конкретні потреби недорого, але отримати повний набір експлуатаційних переваг, треба звернутися в наш інтернет-магазин. Такий хід гарантує вільний доступ до непоганого асортименту, перевіреним брендам, консультацій та інших переваг.

  Сучасне обладнання може в значній мірі прискорити навантажувальні та розвантажувальні роботи. Це може бути перевезення різноманітних матеріалів, Будівництво, ремонт доріг і багато іншого. Якщо надійний самоскид купити, ретельно підібравши його основні характеристики, можна розраховувати на ефективну експлуатацію. Завдяки нам можна легко купити кращу модель за адекватною вартістю. Вантажі можна буде перевозити на значні відстані. Перевірені бренди використовують надійні технології у виробництві, які гарантують ефективність і зручність використання.

  Переваги самоскидів від відомих марок

  На ринку представлено безліч брендів, які випускають таку техніку. Щоб отримати всі необхідні експлуатаційні переваги в повній мірі, треба купити самоскид в Україні у нас від перевіреного виробника. Вся техніка такого типу має масу переваг, серед яких:

  • Хороша прохідність, яка дозволяє без особливих труднощів справлятися практично з будь-якими завданнями.
  • Стійкість до негативних факторів ззовні, серед яких різні кліматичні умови, бруд, температурні перепади і багато іншого.
  • Маневреність.
  • Відносна простота в управлінні.

  Великий асортимент, який дозволяє підібрати оптимальну вантажопідйомність, габарити та інші характеристики під актуальні запити.
  Перевірені моделі відрізняються простотою обслуговування і порівняльною доступністю ремонту. На самоскид ціна залежить від бренду, потужності, розмірів та інших подібних факторів. Щоб придбати відповідну модель під свої потреби, доцільно звернутися в наш інтернет-магазин.

  Купити самоскиди в Україні

  Якщо хочеться отримати від придбання тільки позитивні враження, доцільно вибрати нас. Інтернет-магазин пропонує комфортні умови для вибору. Електронний каталог для цього зроблений максимально якісно. Там є різні моделі з детальним описом основних характеристик. Можна вибрати модель за допомогою професійної консультації.

  На самоскид ціни у нас самі адекватні по Україні. Крім цього діють різні способи оплати, доставки і пропонується стабільно висока якість обслуговування. Ми пропонуємо великий вибір сертифікованої спецтехніки, офіційну гарантію, сервісне обслуговування та багато іншого. У разі необхідності можна домовитися про розстрочку, що робить придбання ще більш доступним. Ми пропонуємо найкращі в країні умови для такого придбання, а співпраця з виробниками дозволяє розраховувати на максимально чесні ціни.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs