Ніякої передоплати!

Підгортальники

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Окучник дворядний
   2 654грн
  • Окучник трьохрядовий
   2 931грн
  • Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   14.12.2020
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
   Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві Японські мінітрактори - це компактна продуктивна техніка, яка застосовується у всіх робочих напрямках: комунальній сфері, будівництві, ландшафтно-парковому дизайні, в аграрному напрямку, тваринництв...
  • Купівля автогрейдерів в Україні
   10.12.2020
   Купівля автогрейдерів в Україні
   Як вибрати недорогий новий грейдер в Україні? Грейдер - це універсальна техніка, яка використовується в будівництві та комунальній сфері. перемішування і розрівнювання грунту; створення дорожньої " подушки»; формування укосів,...
  • Купівля бульдозера в Україні
   08.12.2020
   Купівля бульдозера в Україні
   Як вибрати відповідний бульдозер? На сайті "Мотокосмос" ви можете недорого придбати бульдозери – техніку зі спеціальним навісним відвалом, яка застосовується для ландшафтних, землерийних робіт. Існує п'ять КЛАСІВ бульдозерів: н...
  • Купівля тягача
   08.12.2020
   Купівля тягача
   Як вибрати сідельний тягач? Сучасний тягач володіє високою маневреністю, універсальністю, можливістю послідовної агрегації з декількома причепами; можливість швидкої заміни причіпних платформ. Одне з головних переваг полягає в тому, що можна дост...

  Підгортач для мототрактора

  Підгортальник для мототрактора - це навісне обладнання, яке активно застосовується одночасно як культиватор і агрегат для формувань земляних гребенів під кущами. Одночасно виконує цілий комплекс завдань, який сприяє підвищенню врожайності на 20-30%. Розглянемо детально значення підгортання, конструкцію і особливості експлуатації.

  Купити підгортач для мототрактора в Україні: Значення агрегату

  Підгортач або Підгортальник має велике агротехнічне значення:
  1. Формування гребенів сприяє акумуляції вологи, що особливо важливо для степової та лісостепової зон землеробства України, які навесні і раннім літом часто відчувають нестачу дощових опадів.
  2. Здійснює одночасно кілька завдань: оранку, просапання і розпушування землі.
  3. Сприяє аерації та стимуляції росту і розвитку рослин у вегетативному періоді.
  4. Виконує роботу культиватора у знищенні бур'янів у міжряддях.
  Крім підгортання, агрегат використовується для формування борозен під посадку, полив, вирівнювання грунту, і як культиватор для періодичного знищення бур'янів. Протягом сезону застосовується нерідко до 5-10 разів.

  Підгортач купити для мототрактора: конструкція, особливості роботи

  Листовий або стрілецький тип-регулюється параметри захоплення, конструкція нагадує стрілу. В процесі експлуатації підіймати грунт, забезпечуючи хорошу аерацію, додатково створюючи рослині захисний гребінь. Гострий кінець проникає під землю на налаштовану глибину і рихлить грунт.
  Можна підгортачі на мототрактор купити Україна двох видів, які, в залежності від моделі, можуть бути двох або трьохрядними. Дворядні або трирядні пристосування відрізняються високими показниками прохідності, господар може обробити відразу кілька міжрядь.

  Компанія "Мотокосмос" рекомендує купити підгортачі для мототрактора. Ціна швидко виправдається, завдяки багатозадачності агрегату.
  Устаткування одноточкове розраховане на мототрактор або мотоблок. Фіксуються зчіпкою, завдяки чому органи можна міняти. Є болт, що регулює кут, під яким проводяться Аграрні роботи. На підгортачі є регулятори глибини оранки, на самих аркушах присутня система, за допомогою якої можна виставити їх ширше або вже, в залежності від виду виконуваних робіт. Налаштування підгортальника залежить від параметрів мототрактора, а також від виду грунтів і площі обробки.
  Встановлюючи обладнання, потрібно попередньо відрегулювати на пристосуванні кут атаки та глибини проникнення під землю. Перед експлуатацією проводиться перевірка робочих органів, і перевіряють стан грунту.

  Купити підгортачі для мототракторів в Україні зі швидкою доставкою

  На сайті "Мотокосмос" можна підібрати підгортальник для мототрактора будь-якої комплектації. Замовте обладнання в один клік або зателефонуйте у Відділ продажів. Доставка приходить на наступний день. Оплата при отриманні.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs