Ніякої передоплати!

Підгортальники

  Підгортач для мототрактора

  Підгортальник для мототрактора - це навісне обладнання, яке активно застосовується одночасно як культиватор і агрегат для формувань земляних гребенів під кущами. Одночасно виконує цілий комплекс завдань, який сприяє підвищенню врожайності на 20-30%. Розглянемо детально значення підгортання, конструкцію і особливості експлуатації.

  Купити підгортач для мототрактора в Україні: Значення агрегату

  Підгортач або Підгортальник має велике агротехнічне значення:
  1. Формування гребенів сприяє акумуляції вологи, що особливо важливо для степової та лісостепової зон землеробства України, які навесні і раннім літом часто відчувають нестачу дощових опадів.
  2. Здійснює одночасно кілька завдань: оранку, просапання і розпушування землі.
  3. Сприяє аерації та стимуляції росту і розвитку рослин у вегетативному періоді.
  4. Виконує роботу культиватора у знищенні бур'янів у міжряддях.
  Крім підгортання, агрегат використовується для формування борозен під посадку, полив, вирівнювання грунту, і як культиватор для періодичного знищення бур'янів. Протягом сезону застосовується нерідко до 5-10 разів.

  Підгортач купити для мототрактора: конструкція, особливості роботи

  Листовий або стрілецький тип-регулюється параметри захоплення, конструкція нагадує стрілу. В процесі експлуатації підіймати грунт, забезпечуючи хорошу аерацію, додатково створюючи рослині захисний гребінь. Гострий кінець проникає під землю на налаштовану глибину і рихлить грунт.
  Можна підгортачі на мототрактор купити Україна двох видів, які, в залежності від моделі, можуть бути двох або трьохрядними. Дворядні або трирядні пристосування відрізняються високими показниками прохідності, господар може обробити відразу кілька міжрядь.

  Компанія "Мотокосмос" рекомендує купити підгортачі для мототрактора. Ціна швидко виправдається, завдяки багатозадачності агрегату.
  Устаткування одноточкове розраховане на мототрактор або мотоблок. Фіксуються зчіпкою, завдяки чому органи можна міняти. Є болт, що регулює кут, під яким проводяться Аграрні роботи. На підгортачі є регулятори глибини оранки, на самих аркушах присутня система, за допомогою якої можна виставити їх ширше або вже, в залежності від виду виконуваних робіт. Налаштування підгортальника залежить від параметрів мототрактора, а також від виду грунтів і площі обробки.
  Встановлюючи обладнання, потрібно попередньо відрегулювати на пристосуванні кут атаки та глибини проникнення під землю. Перед експлуатацією проводиться перевірка робочих органів, і перевіряють стан грунту.

  Купити підгортачі для мототракторів в Україні зі швидкою доставкою

  На сайті "Мотокосмос" можна підібрати підгортальник для мототрактора будь-якої комплектації. Замовте обладнання в один клік або зателефонуйте у Відділ продажів. Доставка приходить на наступний день. Оплата при отриманні.

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Окучник дворядний
   2 594грн
  • Окучник трьохрядовий
   2 864грн
  • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   16.07.2021
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
   Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
  • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   01.07.2021
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
   Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
  • Купити мінітрактор в розстрочку
   14.06.2021
   Купити мінітрактор в розстрочку
   Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
  • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   01.06.2021
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
   Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...
  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 
  Наші бренди
  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs