Ніякої передоплати!

Окучиватели

  Цены
  • Товар
   Ціна
  • Окучник дворядний
   2 158грн
  • Окучник трьохрядовий
   2 573грн
  • 28.07.2020
   Для фермера, який організував підприємство будь-якого масштабу, важлива висока швидкість механізації процесів: оранки, посіву, покосу, культивації, збору врожаю. З цієї причини важливо зберігати високу продуктивність техніки. Механізаторові необхідно знати яке масло лити в китайський трактор, щоб уберегти двигун, трансмісію, гідравліку. З розвитком тепличного господарства, використання в комерційних цілях ділянки від 10 соток до 5 гектар, використовують міні-трактори. Така техніка показала високу продуктивність, маневреність на невеликих ділянках. Ціна їх менше ніж вартість стандартного трактора. З цієї причини залишається актуальне питання: яке масло лити в японський трактор невеликого розміру, а також в китайські, українські, російські, білоруські аналоги?
  • Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   28.07.2020
   Як вибрати трьохточкову навішення на мототрактор?
   У базовій комплекції мототрактори, як і мотоблоки, можуть поєднуватися тільки з однокрапковим навісним обладнанням. У цьому випадку застосовують спеціальний сумісник - трехточечная система наважок. Вона дає можливість розширити діапазон застосування навісного обладнання та можливості його налаштування.
  • Як вибрати фронтальний навантажувач?
   28.07.2020
   Як вибрати фронтальний навантажувач?
   Сьогодні інтернет-магазини можуть запропонувати різні варіанти вітчизняних, китайських, американських і європейських фронтальних навантажувачів на мінітрактор. Споживачеві складно розібратися, який фронтальний навантажувач краще вибрати на мінітрактор і трактор. Виходячи з досвіду тестування, продажів і експлуатації техніки, постараємося допомогти правильно визначитися з вибором устаткування.
  • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
   26.05.2020
   Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

    В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

  Підгортальник

  Підгортання - важливий агротехнічний прийом, що допомагає рослинам ефективніше рости і розвиватися. Оскільки ручне підгортання - важка праця навіть на невеликих присадибних ділянках, рекомендуємо купити недорого окучники для мотоблоків, мототракторов, міні-тракторів, які отримали хороші відгуки. На сайті можна придбати за готівку або в кредит за оптимальною вартістю устаткування декількох типів:

  • окучник стріла;

  • дисковий підгортальник.

  Будь-яка модель можна забрати в Києві самовивозу або замовити в Україні за оптимальною ціною з доставкою. Щоб вам простіше було зорієнтуватися в товарі, до кожної моделі йде не тільки опис, характеристики, і фото, але і відео агрегату в дію.

  Окучник має 4 переваги:

  1. Всі моделі конструктивно зрозумілі, не вимагають витрат на експлуатацію.

  2. Виконує агрегат підгортання, нарізування борозен, під посів, засипання землею.

  3. В асортименті агрегати будь-якої класу для мотоблоків, мототрактори, міні-трактори.

  4. Подвійна зчіпка дозволяє використовувати два агрегати одночасно.

  5. Мінімум енерговитрат і витрати палива в роботі з цим агрегатом.

  Зараз діє розпродаж, тому ви можете придбати кілька моделей дешево з хорошою знижкою. На всю продукцію надається гарантія.

  Фільтр
  Ціна
  •  —  грн 

  Наші бренди

  • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
  Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs