Ніякої передоплати!

Купити Everun

Купити спецтехніку Everun з доставкою по Україні

Компанія "Мотокосмос" займається продажем якісної спецтехніки китайських, білоруських, японських, корейських брендів. Виробник Everun-відносно молода марка на ринку України, але вже отримала хороші відгуки аграрних, тваринницьких компаній, комунальних і будівельних підприємств. Розглянемо докладно застосування і конструкційні рішення.

Everun купити в Києві: застосування

Техніка використовується в сезон і протягом усього року в наступних напрямках виробництва та обслуговування.
Аграрний напрям. Моделі застосовуються для перевалки зерна, насіння, сінажу, сіна, їх транспортування в межах невеликої території, навантаження для подальшої вантажоперевезення.

Тваринництво. На великих фермах техніка щодня застосовується для роздачі кормів, Прибирання приміщень, і дозволяє замінити цілий штат працівників, здешевити виробничі процеси.

Добувна галузь. Техніка активно застосовується для видобутку щебеню, піску, інших матеріалів в кар'єрі.
Будівництво. Всі землерийні роботи (Будівництво доріг, зведення мостів, промислових, торгових об'єктів, житлових комплексів, стадіонів, прокладка підземних комунікацій) не обходяться без цієї техніки.

Комунальне господарство. Можна підібрати моделі для великого прибирання сміття на звалищних полігонах, ремонту підземних комунікацій та іншої роботи.

Домашнє господарство. Окрема категорія мінітехніки потужністю 12-30 К.С., яка використовується для побутових потреб.
Таким чином, дана техніка необхідна цілий рік, враховуючи, що будівництво різних об'єктів через м'яких зим практично не припиняється.

Купити Everun в Україні:  технічні характеристики

Розглянемо докладніше якісні конструкційні рішення, які впроваджені в техніку.
Двигун
На сайті можна купити новий Everun в Україні-моделі, що оснащуються 1-6-циліндровими нетурбованими і турбованими двигунами. Оскільки техніка використовується цілий рік, практично всі моделі, крім самої компактної і малопотужної техніки, оснащені системою передпускового підігріву. Паливна система зазвичай карбюраторного типу.
Ходова система
На сайті можна підібрати колісний і гусеничний Everun. Ціна швидко окупається протягом сезону. Будь-які спецмашини мають свої переваги. Колісні моделі швидше переміщаються і виконують завдання, техніка на гусеницях може використовуватися на вологому грунті взимку і ранньою весною, в болотистій місцевості, в районі нестійких грунтів.
Гідравліка
Гідравлічна система складається з таких компонентів, як електродвигуни, Гідронасоси (основний і допоміжний), зрівняльний клапан, гідророзподільник. Комплектація гідросистеми може відрізнятися.
Кабіна і управління
Практично всі моделі, починаючи від 25-сильної техніки, оснащуються опалювальними кабінами, які до того ж відповідають всім критеріям безпеки, в тому числі від перекидання і падаючих предметів. Всередині є система клімат контролю, Камери заднього виду, джойстик для управління гідравлікою, гідрооб'ємною трансмісією.
На сайті "Мотокосмос" можна замовити підходящої комплектації для застосування в вищеописаних сферах.

Найпопулярніші запити

Мототрактор, Навісне обладнання для мототракторів, Мототрактори до 60 000 грнМінітрактори, Китайські мінітракториЯпонські мінітракториМінітрактори з кабіноюМінітрактори без кабіниМінітрактори Б/У, Навісне обладнання для мінітракторів, Мінітрактори до 90 000 грнМінітрактори до 100 000 грн, Мінітрактори до 300 000 грн, КвадроциклиДитячі квадроциклиКвадроцикли для підлітківКвадроцикли для дорослихЕлектро квадроциклиФронтальні навантажувачіТелескопічні навантажувачі, ТракториТрактора МТЗ (Belarus), Китайський трактор, Італійський тракторУкраїнський трактор, Гусеничний тракторКолісний тракторСамоскидиСамоскиди HOWOВантажівки HOWOБульдозериАвтогрейдериБетономішалки (Міксери)

Цены
 • Товар
  Ціна
 • Екскаватор Everun ERE 08
  367 472грн
 • Екскаватор Everun ERE 18
  845 726грн 840 322грн
 • Екскаватор Everun ERE 35
  1 296 960грн
 • Фронтальний навантажувач Everun ER20 ECO
  675 500грн
 • Навантажувач телескопічний Everun ER 2500 F
  905 170грн 888 958грн
 • Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
  16.07.2021
  Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця
  Як підібрати кращий мінітрактор для оранки городу? Поради фахівця Не так давно серед аграріїв і фермерів були поширені важкі, великі Трактори. Звичайно, це було не так зручно і досить затратно, адже вартість такої техніки захмарна для звичайного с...
 • Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
  01.07.2021
  Як вибрати мінітрактор для дому та саду?
  Як вибрати мінітрактор для дому та саду? У сільському господарстві та на дачних ділянках для обробки землі і збирання врожаю застосовують мінітрактор. За статистичними даними більше 50 відсотків міських жителів мають дачу із земельною ділянкою. Як...
 • Купити мінітрактор в розстрочку
  14.06.2021
  Купити мінітрактор в розстрочку
  Купити мінітрактор в розстрочку з доставкою по Україні Поняття розстрочки дещо інше, ніж кредиту. У цьому випадку мається на увазі, що клієнт розплачується за мінітрактор та інший товар рівними частинами протягом декількох місяців. Оформлення тако...
 • Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
  01.06.2021
  Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? - Motokosmos
  Китайський трактор YTO або взяти Case? Чи варто брати? Топовим світовим виробником є компанія Case якої понад 170 років. Вона випускає, безперечно, якісну продукцію на світовому ринку, які займають різні сегменти. Суть в тому, що навіть трактор Ca...

Наші бренди

 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs