Ніякої передоплати!

Купити Everun

Цены
 • Товар
  Ціна
 • Екскаватор Everun ERE 08
  379 440грн
 • Екскаватор Everun ERE 18
  873 270грн 867 690грн
 • Екскаватор Everun ERE 35
  1 339 200грн
 • Фронтальний навантажувач Everun ER20 ECO
  697 500грн
 • Навантажувач телескопічний Everun ER 2500 F
  934 650грн 917 910грн
 • Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
  14.12.2020
  Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
  Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві Японські мінітрактори - це компактна продуктивна техніка, яка застосовується у всіх робочих напрямках: комунальній сфері, будівництві, ландшафтно-парковому дизайні, в аграрному напрямку, тваринництв...
 • Купівля автогрейдерів в Україні
  10.12.2020
  Купівля автогрейдерів в Україні
  Як вибрати недорогий новий грейдер в Україні? Грейдер - це універсальна техніка, яка використовується в будівництві та комунальній сфері. перемішування і розрівнювання грунту; створення дорожньої " подушки»; формування укосів,...
 • Купівля бульдозера в Україні
  08.12.2020
  Купівля бульдозера в Україні
  Як вибрати відповідний бульдозер? На сайті "Мотокосмос" ви можете недорого придбати бульдозери – техніку зі спеціальним навісним відвалом, яка застосовується для ландшафтних, землерийних робіт. Існує п'ять КЛАСІВ бульдозерів: н...
 • Купівля тягача
  08.12.2020
  Купівля тягача
  Як вибрати сідельний тягач? Сучасний тягач володіє високою маневреністю, універсальністю, можливістю послідовної агрегації з декількома причепами; можливість швидкої заміни причіпних платформ. Одне з головних переваг полягає в тому, що можна дост...

Купити спецтехніку Everun з доставкою по Україні

Компанія "Мотокосмос" займається продажем якісної спецтехніки китайських, білоруських, японських, корейських брендів. Виробник Everun-відносно молода марка на ринку України, але вже отримала хороші відгуки аграрних, тваринницьких компаній, комунальних і будівельних підприємств. Розглянемо докладно застосування і конструкційні рішення.

Everun купити в Києві: застосування

Техніка використовується в сезон і протягом усього року в наступних напрямках виробництва та обслуговування.
Аграрний напрям. Моделі застосовуються для перевалки зерна, насіння, сінажу, сіна, їх транспортування в межах невеликої території, навантаження для подальшої вантажоперевезення.

Тваринництво. На великих фермах техніка щодня застосовується для роздачі кормів, Прибирання приміщень, і дозволяє замінити цілий штат працівників, здешевити виробничі процеси.

Добувна галузь. Техніка активно застосовується для видобутку щебеню, піску, інших матеріалів в кар'єрі.
Будівництво. Всі землерийні роботи (Будівництво доріг, зведення мостів, промислових, торгових об'єктів, житлових комплексів, стадіонів, прокладка підземних комунікацій) не обходяться без цієї техніки.

Комунальне господарство. Можна підібрати моделі для великого прибирання сміття на звалищних полігонах, ремонту підземних комунікацій та іншої роботи.

Домашнє господарство. Окрема категорія мінітехніки потужністю 12-30 К.С., яка використовується для побутових потреб.
Таким чином, дана техніка необхідна цілий рік, враховуючи, що будівництво різних об'єктів через м'яких зим практично не припиняється.

Купити Everun в Україні:  технічні характеристики

Розглянемо докладніше якісні конструкційні рішення, які впроваджені в техніку.
Двигун
На сайті можна купити новий Everun в Україні-моделі, що оснащуються 1-6-циліндровими нетурбованими і турбованими двигунами. Оскільки техніка використовується цілий рік, практично всі моделі, крім самої компактної і малопотужної техніки, оснащені системою передпускового підігріву. Паливна система зазвичай карбюраторного типу.
Ходова система
На сайті можна підібрати колісний і гусеничний Everun. Ціна швидко окупається протягом сезону. Будь-які спецмашини мають свої переваги. Колісні моделі швидше переміщаються і виконують завдання, техніка на гусеницях може використовуватися на вологому грунті взимку і ранньою весною, в болотистій місцевості, в районі нестійких грунтів.
Гідравліка
Гідравлічна система складається з таких компонентів, як електродвигуни, Гідронасоси (основний і допоміжний), зрівняльний клапан, гідророзподільник. Комплектація гідросистеми може відрізнятися.
Кабіна і управління
Практично всі моделі, починаючи від 25-сильної техніки, оснащуються опалювальними кабінами, які до того ж відповідають всім критеріям безпеки, в тому числі від перекидання і падаючих предметів. Всередині є система клімат контролю, Камери заднього виду, джойстик для управління гідравлікою, гідрооб'ємною трансмісією.
На сайті "Мотокосмос" можна замовити підходящої комплектації для застосування в вищеописаних сферах.

Наші бренди

 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs