Ніякої передоплати!

Заправочна бочка (міні АЗС) «СКАУТ»

Відома фірма Скаут порадувала всіх новинкою: ми представляємо Вашій увазі сучасну мобільну заправних бочку, яка призначена для транспортування і заправки будь-якими рідинами (маслами, паливом, спецжидкостями) будь-яких транспортних засобів.

Чому ми радимо купити заправну станцію Скаут недорого?

Мобільна міні-АЗС дозволить Вам заправити техніку в будь-який час і в будь-якому місці. При цьому, вона досить компактна (розміри Ви можете оцінити по фото і відео). Заправну станцію можна під'єднати до будь-якого автомобіля, мото- або мінітракторів, вона легко кріпиться на фаркоп, щоб здійснювати заправку не відриваючись від роботи.

Дана модель заправної бочки універсальна: вона підходить для будь-яких рідин. Міні-АЗС оснащена насосом і механічним пістолетом. Це ідеальний варіант, якщо Ви шукаєте міні-АЗС за приємною вартістю і плануєте використовувати її для невеликого обсягу палива і заправляти транспортні засоби не в виробничих масштабах.

Відгуки наших клієнтів говорять про те, що заправна бочка - незамінне обладнання в сільському господарстві (наприклад, в період польових робіт на багатогектарних ділянках) і в комунальній сфері (на будівництвах, під час ремонту доріг і тд).

Де купити заправну бочку (міні-АЗС) Скаут дешево і з доставкою в Києві і в Україні?

Все необхідне для роботи обладнання за найкращими цінами Ви знайдете в інтернет-магазині Мотокосмос!

● На весь асортимент магазину поширюється гарантія.

● Ми пропонуємо хороші знижки, якщо Ви купуєте кілька найменувань.

● Завжди сповіщаємо наших постійних клієнтів про розпродажі.

● Чи не беремо оплати! Ви оплачуєте обладнання при отриманні або можете купити його в розстрочку або в кредит. Також можливий безготівковий розрахунок з ПДВ.

Щоб дізнатися деталі, залиште замовлення на сайті або зателефонуйте нам!

Тип обладнання : Заправочные станции
Призначення : До мінітрактора

Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs