Ніякої передоплати!

Корунд (Жмеринка)

Цены Корунд (Жмеринка)
 • Товар
  Ціна
 • Плуг двохкорпусний ПЛН-2-20 мт (3т)
  4 604грн
 • Культиватор суцільного обробітку КН-1,4 (1т)
  5 301грн
 • Грабли колесно-пальцевые «Солнышко» на 5 колес
  11 579грн
 • Грабли ротационные ГВР-2
  11 160грн
 • Картоплесаджалка дворядна КСН-110л (1т)
  8 258грн
 • Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
  14.12.2020
  Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві
  Купити новий і б/у японський мінітрактор в Києві Японські мінітрактори - це компактна продуктивна техніка, яка застосовується у всіх робочих напрямках: комунальній сфері, будівництві, ландшафтно-парковому дизайні, в аграрному напрямку, тваринництв...
 • Купівля автогрейдерів в Україні
  10.12.2020
  Купівля автогрейдерів в Україні
  Як вибрати недорогий новий грейдер в Україні? Грейдер - це універсальна техніка, яка використовується в будівництві та комунальній сфері. перемішування і розрівнювання грунту; створення дорожньої " подушки»; формування укосів,...
 • Купівля бульдозера в Україні
  08.12.2020
  Купівля бульдозера в Україні
  Як вибрати відповідний бульдозер? На сайті "Мотокосмос" ви можете недорого придбати бульдозери – техніку зі спеціальним навісним відвалом, яка застосовується для ландшафтних, землерийних робіт. Існує п'ять КЛАСІВ бульдозерів: н...
 • Купівля тягача
  08.12.2020
  Купівля тягача
  Як вибрати сідельний тягач? Сучасний тягач володіє високою маневреністю, універсальністю, можливістю послідовної агрегації з декількома причепами; можливість швидкої заміни причіпних платформ. Одне з головних переваг полягає в тому, що можна дост...

Корунд

Корунд-бренд високоякісного сільськогосподарського навісного обладнання. Виробник отримав хороші відгуки серед аграріїв України. Технології, які застосовуються, на виробництві дозволяють, створити якісну сучасну техніку.

Корунд: ціни, застосування

На сайті "Мотокосмос" представлені агрегати, які можна використовувати в різних сферах і галузях діяльності.

 1. У комунальній сфері - для прибирання прибудинкових територій та земельних ділянок від сміття, листя та снігу застосовуються лопати-відвали.
 2. АГРАРНА ГАЛУЗЬ - для обробки та оранки землі, підготовці ділянки до посадки культур і рослин часто застосовуються культиватори, плуги, чеснокосажалки, Картоплекопачі, Картоплесаджалки, граблі, Інше обладнання.
 3. Будівництво - застосовуються в основному лопати-відвали та інші агрегати, призначені для планування територій, землерийних робіт.

Користувачі можуть підібрати техніку фірми відповідно індивідуальним потребам і вартості. За допомогою фільтрів можна швидко впорядкувати дешеві, дорогі, популярні агрегати.

ПП Корунд: переваги

Фірмова техніка випускається за всіма стандартами безпеки з високим рівнем захисту.

Агрегати відрізняються якісною збіркою, деталі пройшли холодну і гарячу загартування. Раз на 5 років товар проходить сертифікацію в акредитованих українських лабораторіях.

Різноманітність в асортименті дає можливість клієнту підібрати техніку з урахуванням індивідуальних потреб для аграрного напрямку і суміжних сфер виконання завдань.

Магазин "Мотокосмос" займається доставкою товару в будь-який населений пункт України.

Корунд купити: асортимент

Компанія щоразу вдосконалює технологію виготовлення обладнання. Корунд офіційний сайт підприємства має 21 категорію різної навісної та причіпної якісної техніки.

У каталозі на сайті "Мотокосмос" представлені різні види обладнання. Для підбору потрібного товару скористайтеся фільтрами.

 1. Граблі (ПП «Корунд»). Колісно-пальцеві "Сонечко" – мають 5 коліс з шириною захвату-220 см.застосовуються для складання сіна і як ворошилки для ворушіння сіна і соломи, щоб воно не подпревало. Ротаційні – Роторні) - застосовуються для згрібання трави в валки, ворушіння, обертання. Ширина захвату -205 см, Кількість штанг - 6 шт.
 2. Картоплекопачі-застосовується, для механізованого складання картоплі не пошкоджує її.
 3. Картоплесаджалки-обладнання механізує працю по посадці картоплі. У каталозі представлені агрегати для мінітрактора і мототрактора. Обсяг бака у пристроїв від-68 до 110 літрів.
 4. Культиватори (»Корунд " фірма) - обладнання для оранки і обробки землі перед посадкою рослин і культур. Культиватори суцільної та міжрядної обробки.
 5. Лопата-відвал-обладнання стане в нагоді для вирівнювання земельної ділянки, а також для прибирання снігу, листя. Добре взаємодіє з мінітрактором.
 6. Плуги - в каталозі представлені агрегати двокорпусні, трьохкорпусні.
 7. Чеснокосажалка-активне навісне обладнання «Корунд» Україна для посадки часнику. Глибина посадки - 3-10 см, Обсяг бака – 7 літрів, ширина висадки від 8 -12 см.

Підприємство створює надійне обладнання, яке стійке до будь-яких навантажень. Інтернет-магазин "Мотокосмос «рекомендує придбати продукцію» Корунд" конкретної комплектації.

Залиште заявку на сайті або зателефонуйте у Відділ продажів. Товар приходить протягом доби. Доставка по Україні безкоштовна. Оплата при отриманні. Можлива покупка в кредит.

Наші бренди

 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs