Ми працюємо! Для оформлення замовлення зв'яжіться з нами. Доставка товару здійснюється щодня.

Сцепки

Немає жодного товару в цьому розділі.
 • Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"
  26.05.2020
  Вигідні пропозиції від компанії "Мотокосмос" учасникам Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "Українці разом!"

   В рамках реалізації проектів щодо підтримки  учасників АТО компанія "Мотокосмос" приєдналася до програми соціально-правового забезпечення учасників бойових дій «Соціальна карта учасників АТО "Українці – Разом!"

 • Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
  02.03.2020
  Купівля тракторів компанії МТЗ в Україні
  На сьогоднішній день вибір сільськогосподарської техніки в Україні досить великий. Можна купити мінітрактор японського, корейського, індійського, китайського, а також білоруського виробництва. Ні для кого не секрет що найпопулярнішою і затребуваною є сільгосптехніка білоруського мінського тракторного заводу (МТЗ).
 • Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
  02.02.2020
  Мототрактор Скаут Т25: чому він такий популярний?
  На сільськогосподарському ринку України на сьогоднішній день представлено безліч техніки різноманітних торгових марок. І кожна з них відрізняється один від одного і має свої переваги і недоліки.
 • Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
  02.02.2020
  Огляд бюджетної сільськогосподарської техніки
  З кожним роком в Україні збільшується кількість фермерських господарств і власників земельних ділянок. Для оброблення бажано купити мінітрактор в Україні (сільськогосподарську техніку), так як він дозволяє прискорити проведення робіт, а також полегшити ручної людська праця.

 Зчіпка з'єднує елемент, що дозволяє приєднати відразу кілька культиваторів, плугів, окучников, сівалок, плоскорезов. Головна перевага даного елемента в економії часу і витрат палива.

Якщо вам потрібно швидко засіяти або обробити велику площу, рекомендуємо купити недорого зчеплення. Конструкція виконана із загартованої сталі, тому, незважаючи на гарантію в 1 рік, служить аграріям понад 10 років. Ті, хто встиг дешево придбати зчеплення з доставкою, вже оцінив переваги конструкції в роботі і залишив позитивні відгуки на сайті.
 
Поки діє розпродаж, замовте в Києві якісну зчеплення зі знижкою, оскільки ми пропонуємо кращу ціну за подібний агрегат.
Фото, опис, відео допоможуть правильно підібрати агрегат для вашого мототрактора. Якщо вартість поки вам не по кишені, можемо запропонувати альтернативне рішення і оформити конструкцію в кредит.

Наші бренди

 • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs