Ніякої передоплати!

Сцепки

Немає жодного товару в цьому розділі.
 • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
  18.09.2020
  Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
  У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
 • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
  14.09.2020
  Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
  Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
 • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
  13.09.2020
  Який двигун краще придбати для мінітракторів?
  Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
 • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
  10.09.2020
  Як правильно вибрати і купити мототрактор?
  Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

 Зчіпка з'єднує елемент, що дозволяє приєднати відразу кілька культиваторів, плугів, окучников, сівалок, плоскорезов. Головна перевага даного елемента в економії часу і витрат палива.

Якщо вам потрібно швидко засіяти або обробити велику площу, рекомендуємо купити недорого зчеплення. Конструкція виконана із загартованої сталі, тому, незважаючи на гарантію в 1 рік, служить аграріям понад 10 років. Ті, хто встиг дешево придбати зчеплення з доставкою, вже оцінив переваги конструкції в роботі і залишив позитивні відгуки на сайті.
 
Поки діє розпродаж, замовте в Києві якісну зчеплення зі знижкою, оскільки ми пропонуємо кращу ціну за подібний агрегат.
Фото, опис, відео допоможуть правильно підібрати агрегат для вашого мототрактора. Якщо вартість поки вам не по кишені, можемо запропонувати альтернативне рішення і оформити конструкцію в кредит.

Наші бренди

 • © 2012—2020 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs