Ніякої передоплати!

Сівалка зернова СЗМ-4

 • Сівалка зернова СЗМ-4
  • 445 284грн
   В наявності
   Короткий описПродуктивність - 2,5 ‒ 4,0 га/год
   Ширина захоплення - 400 см
   Кількість сошників - 26 шт
   Вага - 1100 кг

   Ми є офіційним дилером торгової марки в Україні

   • ДоставкаСамовывоз
    Курьер
   • РозрахунокГотівкою
    Безготівковий розрахунок
    Кредит
   • ГарантіяОфіційна гарантія від виробника
   • Повернення14 днів на повернення товару без зайвих питань

Сівалка зернова СЗМ-4 - навісне обладнання для тракторів

Сучасне сільськогосподарське обладнання підвищує ефективність більшість аграрних робіт. Процес ставати менш трудомістким і витратним по грошах. Якість і продуктивність підвищується також. Сівалка зернова СЗМ-4 ціна, якої відповідає якості і надійності обладнання, необхідної в сільськогосподарській діяльності. Її ключові особливості: висока продуктивність, надійність, довгостроковість. Застосування обладнання - посів аграрних територій, кормових і сидеральних культур. Замовити сівалку зернову СЗМ-4 варто і з тієї причини, що одночасно з посівом насіння закладається в грунт гранульовані мінеральні добрива. 

Переваги сівалки зернової СЗМ-4?

 

Високоефективна розробка від відомого бренду сільськогосподарського обладнання має багато плюсів:

 1. Висока якість і збільшена продуктивність. Причіпний агрегат виконує посів зернових, бобових, овочів, трав в великих обсягах. Бункери для насіння і добрив місткі, тому за один захід можна посіяти набагато більше культур. Таким чином, підвищується продуктивність обладнання, зменшується витрата палива і паливно-мастильних засобів. Завод-виробник надає гарантію на обладнання.
 2. Система дозування котушкового типу. Ця система вже досить перевірена і модифікована інженерами в останні роки. Є можливість регулювати сівалку під задані параметри посіву.
 3. Формування якісного насіннєвого ложа. Завдяки зміщеному положенні дисків сошника утворюється максимально краще насіннєве ложе для посіву. При цьому запобігається засмічення робочих вузлів в процесі роботи трактора.
 4. Докомплектації. Сівалку зернову можна докомплектовать такими приладами: система контролю, висіву дрібнонасінних культур.
 5. Універсальна і високотехнологічна сівалка проведена в Україні, на заводі Велес-Агро. Загальна вага обладнання становить 2 тонни. Бункер для насіння може вміщати максімлаьно 920 л, для добрив - 350 л. Стандартна продуктивність агрегату становить 4 га за одну годину. Дана модель сумісна з тракторами 80-130 к.с.

Як купити сівалку зернову СЗМ-4 в Україні?

 

Інтернет-магазин Мотокосмос займається продажем агротехніки досить довго. Сівалку зернову СЗМ-4 купити в Києві та інших регіонах України можна у нас. Ми надаємо гарантію на все обладнання і сертифікати якості. Додаткову інформацію можна дізнатися, зателефонувавши за вказаним номером на сайті. Також наші менеджери зв'яжуться з вами, якщо ви залишите свій номер в формі замовлення. Доставка здійснюється у всі регіони України. Слідкуйте за новинами нашого сайту, так як ми регулярно робимо знижки і розпродажі на агротехніку.

 

  Технічні характеристики:                                              

Продуктивність, га / год

2,5 ‒ 4,0             

Ширина захоплення, см 400
Кількість сошників, шт 26
Ширина міжрядь, см 15
Ємність бункера для зерна, л 920
Ємність бункера для добрив, л 350

Глибина посіву насіння, мм

10-89

Ємність трав'яного бункера, л 76
Норма висіву зернових, кг / га 8-400
Норма висіву трав'яного бункера, кг / га 1-80
Необхідна потужність трактора, к.с. от 80

Маса, кг  

2100

Тип обладнання : Сівалки
Призначення : Для трактора

Наші бренди

 • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs