Ніякої передоплати!

Плоскорізи

Немає жодного товару в цьому розділі.
 • Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
  18.09.2020
  Модернізація минитрактора. Установка рульової колонки, радіатора, фрези, плуга
  У цьому матеріалі розглянемо кілька варіантів модернізації минитрактора і навісного оболрудованія до нього: установку рульової колонки, плуга, додаткового радіатора, фрези. Для початку розберемося, як встановити рульову колонку на міні-трактор?
 • Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
  14.09.2020
  Як зробити і налаштувати плуг на мінітрактор?
  Даний агрегат для міні-трактора використовується для оранки. Оскільки конструкція моделі досить проста, багато майстрів будинку роблять саморобні агрегати. Нижче ви довідаєтеся не тільки як налаштувати плуг на мінітрактор і зробити деталі і зібрати самостійно.
 • Який двигун краще придбати для мінітракторів?
  13.09.2020
  Який двигун краще придбати для мінітракторів?
  Двигун зазвичай купується, коли старий агрегат порядком зносився або в разі складання саморобного мінітрактора. У першому випадку установка нового двигуна дешевше, ніж покупка нового минитрактора, тому фермери «оживляють» техніку новим «серцем». У другому випадку, люди займаються складанням саморобних мінітракторів просто тому, що їм це цікаво.
 • Як правильно вибрати і купити мототрактор?
  10.09.2020
  Як правильно вибрати і купити мототрактор?
  Якщо у вас є ділянка землі від 20 соток до 10 га, тоді краще витрачати гроші не на покупку минитрактора, а придбати мототрактор. Давайте розберемося, що це за техніка і розглянемо особливості вибору.

  Плоскорізи розпушувачі використовуються в поєднанні з мототракторами. З'єднання відбувається за допомогою зчіпки. Якщо вам потрібно здійснювати міжрядну прополку, безотвальное вирівнювання грунту, розбити грудки, рекомендуємо купити недорого агрегат.

На сайті знижки діють на одинарні, подвійні, потрійні плоскорізи, розпушувачі. Користуючись розпродажем, ви можете придбати дешево для мототрактора кілька варіантів розпушувачів з доставкою, що складаються з заточених ножів, стійки, комплекту дискових боронок.
 
Щоб правильно підібрати агрегат в Києві, орієнтуйтеся не тільки на фото, опис, вартість і відео, але і відгуки аграріїв. Якщо отриманої інформації недостатньо, звертайтеся до відділу продажів. Гарантія всіх агрегатів від 1 року, заявлений виробниками термін служби - до 10-15 років.
 
Незважаючи на те, що в Україні пропонується найкраща ціна, ви можете заплатити за товар відразу або взяти обладнання в кредит.

Наші бренди

 • © 2012—2020 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
 • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs