Мототрактор Garden Scout T-15

 Мототрактор САД SCOUT Т15

Мототрактор ця модель - спадкоємець вже відмінно зарекомендувала себе в минулому T12 диф-Vt. У той же час розробники внесли в перевірений часом механізм деякі конструктивні особливості, зробивши його ще більш універсальним.
 
Двигун для даної моделі
 
Серцем трактора є дизельний одноциліндровий чотиритактний двигун XT15 з максимальною потужністю в 15 л / с. Мотор охолоджується завдяки рідинної системі охолодження з циркуляцією. Заклад може здійснюватися як електростартер, так і в ручному режимі (кривої стартер).
Серед головних конструктивних особливостей двигуна можна назвати повноцінне заряджання акумулятора. Крім того був доопрацьований піддон, а саме пробка для зливу розмістив спереду. Це дозволило більш не витрачати час на відкручування двигуна від рами і не перетягувати ремені коли необхідно замінити масло.
Зміни торкнулися і трансмісії. Довжину піввісь збільшили до 1,25. Це дозволяє змінювати ширину колії від 0,8 до 1,25 м. в залежності від виконуваних робіт. Також була проведена доробка важеля перемикання передач. Тепер одночасно включити кілька передач неможливо. Крім того, істотно знижена частота поломки важеля в місцях кріплення.
 

Конструктивні особливості, ціна та відгуки

 
Модель оснащена міцною і надійною рамою, а конструкція передньої балки дозволяє змінювати передню колію в діапазоні від 0,8 до 1,20 м. На міні-трактор були встановлені 4 найбільш затребуваних датчика: Години, вольтметр, датчик контролю тиску мастильної рідини, а також датчик, який контролює температуру рідини охолодження.
 
Розміри коліс: 6,5 * 5,0 * 16 і 12 дюймів відповідно. Присутній також протектор, що дозволяє збільшити прохідність і поліпшити керованість трактора.
 
Відмітна особливість даної техніки - це система гідравліки і конструкція механізму підйому навісних пристосувань. Завдяки тому, що на мототракторе встановлений гідравлічний насос, користувач, який встановив, наприклад, роторну косарку або лопату, що не буде змушений міняти шланг на передню гідравліку, оскільки вони обидві підключаються до розподільника одночасно.
 
Ще одним принциповим моментом є наявність плаваючого режиму обох гідравлік: передній і задній. Переміщення дворядної ланцюга всередину самого підйомного механізму дозволило зменшити навантаження на приводний вал, але що характерно, ланцюг продовжує залишатися в одному натягу.
 
навісні пристосування
 
На Garden Scout T15 диф-В.Т. Можливо обладнати навісними і причіпними пристроями, що дозволяють виконувати весь спектр основних сільськогосподарських робіт. Проводячи передпродажну підготовку ми перевіряємо працездатність всіх механізмів, а також заливаємо масла.
 
Таким чином можна зробити висновок, що модель вдало поєднує в собі не дорогий, маневрений і економічний мотоблок з трактором, що володіє потужністю, багатофункціональність і продуктивність. При цьому універсальності у використанні і доступна ціна робить цей мототрактор ідеальним помічника. Якщо вам потрібно ідеальний помічник, який був би здатний повністю задовольнити всі основні сільськогосподарські потреби, то даний мототрактор - саме те, що потрібно.
Виробник: GARDEN SCOUT
Потужність, к.с.: 15 к.с.
Кількість циліндрів: 1
Привід: 4х2
Регульована колія: регулюється
Кабіна: немає
Середній рейтинг: 4.5, відгуків: 15
  • 
   
  Добротная модель, никаких претензий к производителю нет, а к магазину уж тем более, потому как оформили быстро и без проблем.
  • 
   
  Взяли собі недавно такий трактор. Двокорпусний плуг поки не перевіряли чи потягне. У ньому є пливучий режим, але поки що не зрозуміло як його правильно включати :) Як ми зрозуміли, на зчеплення не треба тиснути й ручку не треба до кінця вниз, щоб масло пішло в гідро бак.
  • 
   
  Покупал еще в прошлом году как раз к сезону. Пришлось немного подзатянуть болты, видно слегка прохалтурили сборщики. А так отпахал как надо все лето и осень. Сейчас завелся после простоя без проблем.
  • 
   
  К самому трактору нареканий нет никаких особо. Вполне себе сносная техника за свои деньги. Но все равно за такие деньги хотелось бы, чтобы все идеально было.
  Плюси: Остальное в норме.
  Мінуси: Приехал с небольшими царапинами на корпусе, но это наверное вопрос к доставке или сборщикам.
  • 
   
  Хотел купить Форт т161, но приехал к ребятам на площадку и разглядел, что двигатель у него по сути 12 л.с., а никаких не 16, да и сам трактор хлипкий, по рекомендации менеджера Валеры приобрел ГАРДЕН СКАУТ 15, очень доволен покупкой, даже соседу посоветовал и он тоже приобрёл в этом же магазине, правда бюджет ему позволил купить чуть мощнее СКАУТ Т-18
  Плюси: Усиленная рама Гидравлика с цепком внутри
  Мінуси: Не обнаружено
  • 
   
  Приобрел такой для своего сада. Провел заказ с сайта, работает до сих пор без упреков. Цена удивила - гораздо дешевле, чем в других магазинах. Двигатель от земли высоко, оснащен пружинными ремнями, раньше постоянно приходилось настраивать под нагрузку. Привезли через 3 дня по указанному адресу.
  • 
   
  Спасибо всем консультантам, которые помогли определиться с выбором, потому как я сам не особо разбираюсь во всех нюансах. Понравилось, что советовали скаут - именно то, что мне надо, а не пытались втюхать что подороже. Так что респект.
  • 
   
  Брал гарден такой отцу в подарок. Никогда его не видел таким счастливым. Целыми днями теперь пропадает со своим «другом», как он его называет.
  • 
   
  Привлекло меня, так это цена. Дешевле уже только мотоблок. Но месить землю ногами, бегая за мотоблоком – то ещё удовольствие. Так что остановился на это модели. Гидравлику в принципе можно и самому поставить при большом желании, а блокировка лично мне не нужна. Смотрю на неё как на дополнительную плюшу, которая если есть – хорошо, а нет – и не надо.
  • 
   
  Понравилось, что и передние и задние колёса большие и обеспечивают хорошую устойчивость. Немного опасался, правда, что с большими будет рулиться плохо, но оказалось, что всё в порядке.
Рейтинг товарів Мототракторы: 4.3 із 5, голосів: 358

Наші бренди

 • © 2012—2019 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
 • Ми приймаємо    
Made in Etechs