Мототрактор Shifeng 240 Lux 2019

 

Мототрактор Shifeng SF-240 LUX 2019 в оновленому дизайні

Представляємо вашій увазі сучасний і продуктивний мототрактор Shifeng SF-240 LUX 2019: тепер в білому кольорі і з широкою задньою гумою. В іншому модель залишила все найкраще від попереднього трактора минулого року. І ціну теж.

Нижче пропонуємо ближче познайомитися з новинкою літа і розглянути всі переваги, особливості та ключові моменти в конструкції мототрактора Шифенг 240, які будуть корисні кожному потенційному покупцеві.

Про можливості Shifeng SF-240 LUX 2019

Як і попередня модель, новий мототрактор добре взаємодіє з навісним обладнанням різного типу - від простих плугів і грунтофрези до більш складних косарок і сіноворушилок. Звичайно, інструменти варто підбирати, орієнтуючись на тип діяльності безпосередньо вашого господарства.

В цілому Shifeng SF-240 LUX 2019 може впоратися з досить широким спектром завдань. Зокрема:

  • Допомогти з обробкою грунту, посівними і роботами зі збору врожаю;

  • Заготовити сіно або кормові культури тваринам на зиму;

  • Прибрати присадибна ділянка або садово-паркову територію в місті;

  • Вивезти будівельне сміття і багато іншого.

Про функції, технічних і конструктивних особливостях Shifeng SF-240 LUX 2019

Однією з основних особливостей нового Shifeng SF-240 LUX 2019 став оновлений дизайн. Зокрема, цікавий білий колір. Також модернізація торкнулася задньої гуми: тепер вона більш широка.

Інша технічна начинка залишилася колишньою.

  • Сучасний двигун SF138-2 з максимальною потужністю 24 кінські сили. Працює на водяній системі охолодження - не перегрівається при високоінтенсивних навантаженнях. Та й в цілому - все важливі вузли механізму служать з нею набагато довше.

  • Розмір задніх коліс - 9,50-20. Передніх - 7х12. Варто відзначити високу якість гуми і наявності протекторного малюнка на ній. Завдяки цьому мототрактор отримав відмінне зчеплення з поверхнею будь-якого типу і може без проблем пересуватися по в'язкому ґрунті в складних умовах.

  • Була посилена передня рама і балка, а також задній навісний механізм. Таким чином модель стала ще продуктивніше і продуктивніше. Незалежно від типу виконуваних робіт вона буде демонструвати завжди однаковий високий результат.

Нарешті, у мототрактора є двухдисковое зчеплення, передні і задні вантажі. Машина цілком продуктивна і має великий запас прохідності.

Де краще купити Shifeng SF-240 LUX 2019 в Україні

Інтернет-магазин Мотокосмос - офіційний представник компанії Шифенг в Україні. Модель Shifeng SF-240 LUX 2019 повністю перевірена, сертифікована і готова до роботи.

В рамках нашого магазину можна взяти техніку в розстрочку за підтримки надійного партнерського банку. Щоб дізнатися більше інформації про кредит, зв'яжіться з менеджером компанії. Вас проконсультують в індивідуальному порядку.

Доставка по Києву та Київській області безкоштовна. По Україні обговорюється з кожним клієнтом індивідуально.

 

Виробник: Shifeng
Потужність, к.с.: 24 к.с.
Кількість циліндрів: 1
Привід: 4х2
Рейтинг товарів Мототракторы: 4.3 із 5, голосів: 322

Наші бренди

  • © 2012—2019 Moto-Kosmos Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело.
  • Ми приймаємо    
Made in Etechs