Ніякої передоплати!

Мототрактор Forte MT 181 LT New

Чому багато аграріїв приймають рішення купити мототрактор Forte MT 181 LT New в Україні? Давайте розберемося!

Техніка виробника Forte дуже давно відома в Україні. Фактично, це були одні з перших мототракторов, які стали доступні нашим співвітчизникам. Асортимент даного бренду дуже широкий, крім мототракторов є ще не один ряд техніки, але при цьому виробник уважно стежить за якістю кожного товару і його відповідністю останнім вимогам. Саме тому раз в певний період кожна одиниця виробленого товару проходить додатковий огляд і, в разі необхідності, вдосконалюється на новий лад.

Саме цим примітний мототрактор Forte MT 181 LT New ціна якого не набагато відрізняється від попередніх варіантів. При цьому мототрактор вдосконалений, володіє оновленим дизайном і поліпшеними показниками складових, таких як двигун, трансмісія і інші.

Які ціни мототрактор Forte MT 181 LT New дійсно виправдані по Україні?

Найбільш популярними в нашій країні є малогабаритні трактори, які мають досить широким функціоналом. Наприклад, з їх допомогою в рази простіше і швидше виконується обробка грунту, заготівля сіна або кормових культур для тварин. Звичайно, часто при виборі техніки ми звертаємо увагу на те, наскільки вона універсальна. Завдяки додатковому навісного устаткування, яке також є на нашому сайті, ваш мототрактор Forte MT 181 LT New обов'язково порадує вас різнопрофільними роботами. Наприклад, після придбання грунтофрези, плуга, граблів ви зможете якісно і швидко обробити грунт восени або ж навесні. Картоплекопач допоможе вам зібрати урожай, косарка - заготовити кормові культури. Також мототрактори можна використовувати для прибирання снігу або сміття в садово-паркових зонах.

До мототрактору Forte MT 181 LT New підходить практично будь-яка навішування, як китайського, так українського, польського чи білоруського виробництва. Якщо ви не можете визначитися з конкретними одиницями, наші менеджери завжди будуть раді вам допомогти.

Якщо ви приймете рішення замовити мототрактор Forte MT 181 LT New недорого, наш фахівець докладно проконсультує вас. Найбільш частими питаннями є такі:

    1. який двигун встановлюється на цей мототрактор?

Виробник вибирає дизельний двигун з досить великим моторесурсом. Його максимальна потужність досягає 18 кінських сил. Виробником передбачена спеціальна водяна система охолодження двигуна, яка буде особливо корисна при інтенсивних навантаженнях.

    2, регулюється чи колія?

Так, Forte передбачили цей момент, тому регулюється і передня, і задня вісь, що є великим плюсом, якщо ви вирощуєте різні культури.

Щоб вже сьогодні купити мототрактор Forte MT 181 LT New в Києві, вам достатньо оформити замовлення через корзину або залишити заявку і дочекатися дзвінка менеджера.

 

Технічні характеристики:

Паливо  дизель
Модель двигуна ZS1100
Потужність двигуна 18 к.с.
Тип двигуна 4-тактний, дизельний двигун
Охолодження водяне
Обсяг двигуна 1100 см3
Діаметр циліндра 110х110
Тип масла в двигуні мінеральне
КП шестерна, комбінованого типу (3+ 1)х2
Блокування заднього диференціалу +
Зчеплення 2-х дискове
Гальма сухого типу, барабан
Регульована задня колія +
Колія задніх коліс 950-1320
Розмір передніх шин 6,00-12
Розмір задніх шин 7,50-16
Швидкість руху вперед 17,08 км / год
Швидкість руху назад 5,22 км / год
Обсяг паливного бака 9 л
Вага трактора 635кг

Виробник: Forte
Потужність, к.с.: 18 к.с.
Привід: 4х2
Регульована колія: регулюється
Додатковий генератор: є
Гідравліка: Односекційна
Навісне обладнання в комплекті: є
Розмір задніх коліс: 7,5 - 16,0
Розмір передніх коліс: 6,0-12,0
Наші бренди
  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs