Ніякої передоплати!

Мотоблок "Zirka" GT90D04E

Мотоблок "ZIRKA" GT90D04E

Для домашнього господарства рекомендуємо недорого купити китайський мотоблок Zirka GT90D04E. Модель отримала хороші відгуки в Україні за універсальність, продуктивність, прийнятну вартість. Потужності двигуна 9 к.с. цілком вистачає, щоб обробити ділянку до 1,5 га. Моторесурс моделі 3000 годин, при цьому дається гарантія 12 місяців, термін служби - 7 років. Фото і відео дадуть загальне уявлення про сучасному дизайні моделі.

Модель коштує дешево, при цьому виконує завдання по прополюванні, оранці, покосу трави на сіно, суцільний і міжрядної культивації, перевезення вантажів, посадки коренеплодів, збирання снігу і виконання інших видів робіт за допомогою різного причіпного і навісного устаткування.

Як придбати мотоблок в Києві за прийнятною ціною?

Ви можете замовити модель з доставкою в Запорізьку, Вінницьку Одеську, Чернігівську, Полтавську, Харківську область в будь-які інші регіони країни. При цьому магазин «Мотокосмос» пропонує вам вибрати будь-які форми оплати готівковим і безготівковим платежем за покупку, оформлення в кредит або розстрочку.

Якщо ви купуєте мотоблок, менеджери можуть вам запропонувати знижки на навісне обладнання або ж взяти участь в сезонних розпродажах техніки, запчастин.

Виробник: Zirka
Потужність, к.с.: 9 к.с.
Охолодження : Повітряне
Вид палива: Дизель
Вага, кг: 151 кг та вище
Середній рейтинг: 5, відгуків: 1
    • 
      
    Мне быстро доставили мотоблок. Заказал его во вторник, а в четверг он был уже у меня во дворе. Менеджеры – ребята культурные. Водитель выгрузил его, продемонстрировал как и что работает. Теперь о звере. Когда сам завел его, обрадовался,был на седьмом месте от счастья. Ровная работа двигателя, порадовала техника слух. Спасибо деду Дизелю за моторы. В общем ребят спасибо за все!!!!

Наші бренди

  • © 2012—2021 Moto-Kosmos™ Використання матеріалів цього сайту можливе тільки з посиланням на джерело..
  • Ми приймаємо    
Створення інтернет магазину і технічна підтримка — Etechs